"כללית שמחה לקחת חלק במשימה החשובה הזו" (וידאו)

צפו בסיקור מיוחד מתחילת מבצע חיסוני הקורונה הגדול בקופת חולים כללית בחיפה: "זהו בהחלט רגע היסטורי, ואפשר לומר שזה המבצע הגדול ביותר באנושות", אמר מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי של כללית רונן נודלמן
מבצע חיסוני הקורונה של קופת חולים כללית החל אמש במרפאת לין בחיפה:

בסיקור מיוחד לאתר 'ניוז חיפה קריות' ראיינו את מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי של כללית רונן נודלמן שהתחסן לקורונה לעיניי המצלמות, את ראש העיר נשר רועי לוי, מבוטח כללית שהגיע גם הוא להתחסן אמש במרפאה, ופרופ' אהוד דוידסון מנכ"ל כללית שהגיע לשבח את המחוז ולאחל בהצלחה במבצע החיסונים הגדול בכל הזמנים.

רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי של כללית: "זהו בהחלט רגע היסטורי, ואפשר לומר שזה המבצע הגדול ביותר באנושות. כל העולם סובל מהמגפה הנוראית הזו תכף שנה, ואני מאוד שמח שהגיע גם אלינו החיסון, אנחנו נמצאים במרכז רפואי לין, וכבר התחילו החיסונים. לאט לאט בהמשך נחסן את כלל מדינת ישראל. כולנו מתפללים לסיים עם הסיוט הזה".

מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי רונן נודלמן. תמונה: ניוז חיפה קריות

 

רועי לוי ראש העיר נשר: "אני שמח להיות כאן כמבוטח של קופ"ח כללית, ואני שמח שהחיסונים הגיעו לקופה. יש להתאזר במעט סבלנות ואוטוטו החיסונים יהיו זמינים לכלל האוכלוסייה. היה לי חשוב להגיע לפה ולהתחסן ואני קורא לכל תושבי נשר להגיע להתחסן ולשמור על המשפחה והקרובים".

ראש העיר נשר רועי לוי. תמונה: ניוז חיפה קריות

 

פרופ' אהוד דוידסון מנכ"ל כללית: "אנו בימים אלה פותחים מבצע שלא היה כמותו מעולם בארץ. אנחנו מתכננים לחסן מיליוני אנשים ועושים זאת במתחמים גדולים שייפתחו בכל רחבי הארץ. בקופת חולים כללית מתבצעת עבודה מאוד מקצועית ובפרט כאן במחוז חיפה, ואנחנו גאים לקחת חלק במשימה הזו".

פרופ' אהוד דוידסון מנכ"ל כללית. תמונה: ניוז חיפה קריות

 

לראיונות המלאים צפו:


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות