"החיסון מבחינתי יעיל ובטוח וכולי תקווה לחזור לחיי שגרה" (וידאו)

מבצע חיסוני הקורונה של מכבי שירותי בריאות יצא אמש לדרך, והמטופלים כבר הגיעו להתחסן בדרייב אין המיוחד, שהקימה מכבי במתחם אצטדיון סמי עופר בחיפה: מנהלת מחוז צפון, ד"ר גלית קאופמן, התחסנה לעיניי המצלמות, סיפרה על החיסון החדש וענתה על חששות הציבור
 

מבצע חיסוני הקורונה של מכבי שירותי בריאות יצא אמש לדרך, ואוכלוסיות היעד כבר הגיעו להתחסן בדרייב אין המיוחד שהקימה מכבי במתחם אצטדיון סמי עופר בחיפה, לצורך ביצוע חיסוני שפעת וקורונה.

בדרך זו מקבל כל מטופל את החיסון ברכבו ובכך נמנעת התקהלות אפשרית.

מנהלת מחוז הצפון, ד"ר גלית קאופמן, התחסנה לעיניי המצלמות, סיפרה על החיסון וענתה על השאלות הבוערות ואחות הסיעוד המחוזית, ליאור שירי, סיפרה על ההיערכות העצומה של מחוז צפון למבצע החיסונים הגדול בכל הזמנים.

ד"ר גלית קאופמן:

"זה יום מאוד מרגש למדינת ישראל. יש תחושה של תקווה לנגיף שהכה בנו למשך שנה ופגע בכל חלקה טובה. סוף סוף ובצורה מטאורית הגיע החיסון אנחנו משוועים לו. אני התחסנתי לקורונה, זה לא כואב ועברה לפחות חצי שעה. אני מאוד סומכת על חברות התרופות הגדולות ביותר בעולם, שכמו שיש להם מאות ואלפי תרופות שכולנו משתמשים בהן ושהן בטוחות אני מאמינה שכך גם החיסון".

 

ד"ר גלית קאופמן מנהלת מחוז צפון של מכבי ואחות הסיעוד המחוזית ליאור שירי. תמונה: ניוז חיפה קריות

 

"החיסון מבחינתי הוא יעיל ובטוח וכולי תקווה לחזור לחיי שגרה. עד שזה יקרה חשוב שכולנו נשמור על ההנחיות, נמשיך להסתובב עם מסכה. למרות אווירת סוף הקורס זה עדיין לא נגמר ויש להקפיד על ההנחיות על מנת שנצא לשגרה בריאים ובטוחים".

ליאור שירי, אחות סיעוד מחוזית סיפרה לנו על ההיערכות של מכבי שירותי בריאות למבצע חיסוני הקורונה:

"נערכנו למבצע החיסונים הן מבחינת לוגיסטיקה והן מבחינת כוח אדם. זוהי פעם ראשונה שאנחנו נערכים למבצע כל כך מיוחד. נערכנו לפתיחה של אתרים מיוחדים, שגם חלק מהם אחודים עם קופות אחרות. רכשנו המון ציוד כמו ציוד החייאה ועזרה ראשונה.

גייסנו המון כוח אדם ואנחנו מכשירים אותם למתן החיסונים. כמובן שאנחנו נמשיך להתעדכן לפי הנחיות משרד הבריאות.

בנוסף יש לנו מערכת שלמה של זימון תורים של 2 תורים לשני המנות. כולנו עובדים ביחד ונרתמים למבצע על מנת שהוא יצליח, ושנוכל לחזור לשגרה רגילה ונורמלית".

 

איתמר צ'יז'יק, יו"ר אצטדיון סמי עופר בחיפה הגיע גם הוא להתחסן לקורונה אמש, שיבח את קופת החולים מכבי ואת שיתוף הפעולה שבין מכבי שירותי בריאות לבין אצטדיון סמי עופר, שבשטחו הוקם דרייב אין החיסונים המוצלח.

 

לצפייה בראיונות המלאים:


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות