בית הספר הריאלי העברי בחיפה יקיים ימים פתוחים לקהל הרחב

לקראת ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"ב, השנה הימים הפתוחים יתקיימו בזום! יום פתוח ברשת הריאליגן, יום שישי ה- 25.12.20 יום פתוח בסניפי היסוד וחט"ב, יום שישי ה- 1.1.21 ההרשמה המקוונת תחל ביום חמישי ה- 7.1.2021 בשעה 9:00
כמדי שנה, יפתח בית הספר הריאלי העברי בחיפה את שעריו לימים פתוחים בסניפי היסוד, בחטיבות הביניים, וברשת הריאליגן לקראת ההרשמה לשנת הלימודים הבאה – תשפ"ב. השנה, בגלל מגבלות התקופה, יתקיימו הימים הפתוחים באמצעות הזום!

רשת הריאליגן תקיים את היום הפתוח, ביום שישי הקרוב, ה- 25.12.20. היום הפתוח יערך בשני סבבים בזום בשעות 8:30 ו- 10:30. את היום הפתוח בגנים תפתח ד"ר אילת איזנברגר, מנהלת רשת הריאליגן, ומיד אחרי יוצגו סרטון ומצגת הממחישים את גישתה החינוכית של הרשת, ייחוד הגנים מבחינה פדגוגית ואת שגרת היום בגנים. המשתתפים יפגשו את הצוות המוביל של ששת הגנים וכן יתאפשר להם לשאול שאלות. בסיום יוזמנו המשתתפים המעוניינים להירשם לסיורים בגנים, שיערכו בקפסולות בשבוע שאחרי (בהתאם למגבלות).

היום הפתוח בביה"ס הריאלי, בסניפי היסוד ובחטיבות הביניים יתקיים ביום שישי ה – 1.1.21 בשלושה סבבים בשעות: 8:30, 10:00, 11:30. היום הפתוח יתקיים במקביל בכל המתחמים: אחוזה, מטו"ס והדר. בכל מתחם יוצג הסרטון שהוכן הממחיש את חווית הלימודים במתחם, מנהלי הסניפים יציגו את ייחודם של הסניפים, וכן יתקיימו חדרי זום נפרדים, להורי המועמדים לכיתות א' ו- ז', ולהורי המועמדים לכיתות ב ו- ו'. בנוסף, ההורים יוזמנו לשאול שאלות.

לדברי ד"ר יוסי בן-דב, המנהל הכללי של בית הספר הריאלי: "בית הספר הריאלי מתאים את עצמו לרוח התקופה, ויערוך את הימים הפתוחים המסורתיים בזום. נשתדל, למרות המגבלות, להעביר להורים את חוויית הריאלי בכללה, בצד הייחוד של כל אחד מהמתחמים שלנו. כל מתחם יציג חווית לימודים ייחודית, כאשר המכנה המשותף לכולם הוא השאיפה להנחיל את חזון בית הספר, להיות מוסד חינוכי איכותי מוביל ומתווה דרך, המכוון את תלמידיו להיות בני אדם, מעורבים ומשפיעים בחברה הישראלית."

צילום: עודד פלוטניצקי.

על רקע הביקוש הרב להרשמה לבית הספר שגרם בשנים האחרונות ללחץ רב של הורים בשל שיטת "כל הקודם להגיש את הטפסים זוכה" החליטה הנהלת בית הספר לאפשר השנה לכלל הנרשמים לרשת הריאליגן ולכיתות א' ו- ז' להגיש מועמדות לתהליך הקבלה! ההרשמה תיפתח,כאמור, ביום חמישי ה –  7.1.20 בשעה 9:00 בבוקר.

צילום: עודד פלוטניצקי.

לפרטים ולמידע על הצטרפות לימים הפתוחים: ניתן להיכנס לאתר בית הספר הריאלי: www.reali.org.il

או בטלפון: 1-800-797797

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • חיפה מחוץ לטווח הטילים: מה הייתם עושים למען תושבי הדרום והמרכז?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך