מתחם חיסונים אזורי נפתח בקניון שער הצפון

המתחם  אשר נפתח יפעל מידי יום בין 8:00-20:00, ועתיד להוות מרכז חיסוני קורונה לתושבי הקריות עם אלפי מחוסנים מידי יום.

"המתחם המעוצב שנהנה ממיזוג אוויר, שירות ממוחשב, ושפע מקומות חניה, יסייע לאוכלוסייה, כך אנו מקווים, להגיע ולהתחסן. הסלוגן של כללית הוא שקט עושים היסטוריה – וכך ממש אנו מרגישים"

ההיענות הציבורית והביקוש הגבוה יצרו זמני המתנה ארוכים וקושי בזימון חיסונים בקופות החולים ובמרכזים הרפואיים, וכעת מתגייסים הקניונים למהלך על מנת לסייע בהצלחת מהלך החיסונים המהיר של אוכלוסיות הסיכון.

מתחם חיסונים של קופת חולים "כללית" נפתח היום בקניון שער הצפון, יוזמה של מנכ"ל קניון שער הצפון דותן שלום ומנהל מחוז חיפה של קופת חולים כללית רונן נודלמן, במטרה לקדם את הצורך הגובר במתחם אזורי מרכזי, שישמש כמוקד  חיסון  ל-70% מתושבי העיר והאזור מבוטחי "כללית".

דותן שלום מנכל קניון שער הצפון ראש העיר יעקב פרץ צילום יחצ

"קניון שער הצפון שמח לקחת חלק במבצע הלאומי שיקרב את כולנו לחזרה לשגרה שאנו כל כך מחכים לה. המתחם החדש שניתן לשימוש ללא כל עלות מאפשר לתושבי הקריות לקבל את החיסון במקום נוח ומרווח עם שפע מקומות חניה וקרוב לבית", ציין דותן שלום מנכ"ל הקניון.

על אף שהמתחם שהושק בד בבד עם תחילת הסגר השלישי, חנויות הקניון המוגדרות כחיוניות בתחומי הסלולר, המזון והציוד המשרדי ממשיכות לפעול כרגיל בניהן שופרסל, רולדין, סופר פארם, Go mobile, אופיס דיפו, אושי אושי, ועסקים אחרים.

מתחם החיסונים יפעל במהלך כל השבוע.

מידע נוסף וזימון תורים דרך מוקד כללית – 2700*


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד במספרים ש...