יריד 'עולים להתנדבות' התקיים בחוף הכרמל זו השנה השנייה

בסוף השבוע האחרון התקיים ערב הוקרה לעולים ועולות חדשים ולמתנדבי/ות המועצה האזורית חוף הכרמל. הערב, שנערך לציון יום העלייה, התקיים במתכונת 'זום' לאור להנחיות התו הסגול, ובסיומו נערך מופע הוקרה למתנדבים והמתנדבות

בשבוע שעבר (ד') התקיים ערב לציון 'יום העלייה' והוקרה למתנדבות ומתנדבי המועצה האזורית חוף הכרמל, באירוע "יריד עולים להתנדבות" המסורתי. בשנה שעברה התקיים היריד בערב חגיגי ב"מוזה", היכל התרבות של חוף הכרמל. השנה, בהתאם להנחיות 'התו הסגול', האירוע התקיים במתכונת מקוונת. מנהלת מחלקת היישובים של המועצה, שמרכזת גם את תחום המעורבות החברתית במועצה, ורד יהלום, התרגשה לכבוד האירוע: "בשבילי זה להמשיך את המסורת. הערב הזה מעיד על החוסן הקהילתי של קהילת תושבי חוף הכרמל. למרות הקורונה, אנחנו ממשיכים את השגרה, את המעורבות החברתית, ואת המסורת. ההתנדבות היא כל-כך חשובה דווקא בימים אלה כשאנחנו נמצאים במשבר, והרצון של התושבים והתושבות לתת ולסייע בתחומים השונים מרגש ומעצים."

רותם אבוהב בהופעה למתנדבי חוף הכרמל צילום מסך דוברות המועצה

רותם אבוהב בהופעה למתנדבי חוף הכרמל צילום מסך דוברות המועצה

 

 

ליריד הגיעו מתנדבים ומתנדבות תושבי ותושבות חוף הכרמל שהתנדבו וממשיכים להתנדב לכל אורך השנה בתחומים שונים כגון: שירותים חברתיים וקהילתיים בחוף הכרמל; פעילות היחידה הסביבתית שכוללת התנדבות ב'אקואושן' ועמותות סביבתיות אחרות; רשות העתיקות וקק"ל; התנדבות באגף החינוך שכוללת התנדבות במחלקת הילדים והנוער ובתחום השוויון המגדרי; התנדבות באגף הביטחון הכוללת את מערך כיבוי אש, רפואת חירום, משמר אזרחי ועוד.

מאז תחילת המשבר שחל בעקבות נגיף הקורונה, מספר המתנדבים והמתנדבות אשר פנו למועצה בבקשה לקחת חלק ולתרום, עלה משמעותית. יהלום מסבירה את העלייה במספר הפונים להתנדבות ואומרת כי "מבחינה טכנית, יש לאנשים יותר זמן ופניות, מכיוון שהם בבית ובסגר. אנשים רוצים להיות משמעותיים עבור הקהילה, ולכן בזמן של קושי, כמו זה, קיימת מעורבות חברתית גדולה אף יותר מבזמני שגרה."

אסיף איזיק ראש המועצה האזורית חוף הכרמל

 

היריד הציג את האפשרויות השונות להתנדבות בחוף הכרמל, זאת תוך הוקרת תודה לצוותי המתנדבים והמתנדבות של המועצה, וציון יום העליה לכבוד תושבי ותושבות חוף הכרמל שעלו ארצה לאחרונה. ראש המועצה, אסיף איזק, אמר באירוע: "אני רוצה לומר הערב תודה וגם 'ברוכים הבאים' לעולות והעולים החדשים, שהגיעו ארצה ובחרו לבנות את ביתם כאן במועצה האזורית הכי יפה בארץ. אתם מצטרפים לקהילה חמה, תוססת, יוצרת ואוהבת. רואים את זה ממש כאן, הערב, כשאנחנו מוקירים גם את תושבי ותושבות חוף הכרמל אשר מקדישים את זמנם למעורבות חברתית, שלוקחים חלק בפעילויות התנדבות שונות ומגוונות, למען הקהילה. כמועצה, נמשיך לתת לנושא המעורבות החברתית עדיפות גבוהה בסדר היום של המועצה, ונמשיך לעודד עלייה לארץ ולאיזור הקסום שאנו גרים בו, חוף הכרמל."
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוף הכרמל