להרוויח את השנה בסמסטר אביב

האקדמית גליל מערבי פותחת את ההרשמה המוקדמת לסמסטר אביב עם מגוון מלגות וקמפיין גדול בהשתתפות חברי הסגל האקדמי וקוראת לכל המתעניינים בלימודים אקדמיים להרוויח את השנה.
סגר הקורונה השלישי, בדומה לקודמיו, מציב בפני הצעירים הישראלים אפשרות להתחיל לימודים אקדמיים בהקדם ולא לדחות אותם עד לאחר הטיול הגדול בחו"ל אשר קיומו עדיין לוט בערפל. האקדמית גליל מערבי מזמינה את המתעניינים בלימודים אקדמיים  לנצל את התקופה ולמצוא יציבות שתקדם אותם אל עתיד תעסוקתי מבטיח.

בקמפיין החדש שהשיקה האקדמית גליל מערבי בשבוע שעבר אפשר לראות חברי סגל אקדמי, מרצים וראשי חוגים המופיעים בו על רקע נוף הקמפוס הגלילי והירוק. המרצים בסרטון לא מתעלמים מהקורונה ומדגישים את החשיבות של רכישת תואר אקדמי דווקא בתקופה זו ואת הערכים המוספים בהם יזכו הסטודנטים ובוגרי המכללה.

פרופ' נסים בן דוד, נשיא האקדמית גליל מערבי. קרדיט: האקדמית גליל מערבי

ההרשמה לסמסטר האביב מאפשרת לנרשמים לא להמתין עד שנת הלימודים הבא, להרוויח שנה ולהתחיל את המסע האקדמי כבר כעת ועם מלגת שכר לימוד נכבדת.

מלגה ייחודית בגובה 8,000 ₪ מוצעת למי שיבחר ללמוד במכללה בהתמחות משחק בחוג לתיאטרון- מדובר בהתמחות חדשה שבה מלמד ארסנל מרשים של מרצים ביניהם שחקנים ויוצרים מוכרים כמו: הישאם סלימאן, אמנון וולף, עינת וייצמן ועוד,  גם מי שיבחר בלימודים בחוג לשימור המקנה מקצוע מבוקש, יזכה לאותה מלגה נדיבה בגובה 8,000 ₪.

יזכו למלגה בגובה 1,000 ₪ הנרשמים לחוגים הבאים: ניהול, כלכלה, חשבונאות*, לוגיסטיקה, קרימינולוגיה, חינוך, לקויות למידה*, התפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי*, סוציולוגיה, ממשל וחברה אזרחית*, ניהול מידע וידע* והחוג הרב תחומי.

מר חנן יגר, מנכ"ל האקדמית גליל מערבי. קרדיט: האקדמית גליל מערבי

המלגה מוצעת גם לנרשמים ללימודי תואר שני בניהול וכלכלה בתוכנית המשותפת לאקדמית גליל מערבי עם מכללת תל חי*, וכן לנרשמים לתוכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך* ולתוכנית לתואר שני בקרימינולוגיה*.

מועמדים שירשמו למכינות הקדם אקדמיות של המכללה יוכלו לבדוק זכאותם למימון מלא של שכר הלימוד וקבלת מלגת קיום. אם יתקבלו גם לתואר הראשון ויתחילו לימודיהם, יהיו זכאים גם כן למלגת הרשמה מוקדמת בגובה 1000 ₪ .

נשיא האקדמית גליל מערבי פרופ' נסים בן דוד: " עידן הקורונה לימד אותנו, שאנו חייבים עוגן של יציבות בכדי להתרומם מהמשבר. אני מזמין את כל המבקשים לרכוש  ידע – צעירים ומבוגרים יותר, להירשם לסמסטר אביב הקרוב, להרוויח את שנת הלימודים הנוכחית ובכך להוסיף יציבות ועניין במציאות ההפכפכה שבה אנו חיים כעת".

ד"ר לביב שאמי, החוג לכלכלה, ביה"ס לניהול – האקדמית גליל מערבי. קרדיט: סטודיו בעמק

 

"אנו שמחים לפתוח את חודש ההרשמה המוקדמת לסמסטר האביב", מספר מנכ"ל האקדמית גליל מערבי חנן יגר. "אנו שומעים על קשיים שחווים צעירים רבים  לנוכח המשבר הכלכלי הכבד המתלווה למגפת הקורונה ולנוכח הבידודים והסגרים. קשיים אלו משפיעים גם על הסטודנטים, ולכן במטרה להקל עליהם העמדנו למעלה ממיליון שקלים במלגות שכר לימוד בקרנות הקורונה של המכללה, ובכך הקלנו על סטודנטים בשנים מתקדמות כמו גם על נרשמים חדשים. ".

*התוכנית נפתחת באישור המל"ג- ההסמכה מותנית באישורה.

לבירורים והרשמה: https://wgc.wgalil.ac.il/wgc/משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • חיפה מחוץ לטווח הטילים: מה הייתם עושים למען תושבי הדרום והמרכז?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך