יו"ר דירקטוריון קופת חולים כללית יוחנן לוקר מבקר בקניון שער הצפון

יו"ר דירקטוריון קופת חולים כללית יוחנן לוקר מבקר במתחם החיסונים המרשים של כללית בקניון שער הצפון, המאפשר למתחסנים שפע מקומות חניה, מעליות, שירות ממוחשב, מערכת כריזה ועוד, וגם נגיש לבעלי מוגבלויות
יו"ר דירקטוריון קופת חולים כללית יוחנן לוקר הגיע אתמול (שני) לביקור במתחם החיסונים של קופת חולים כללית אשר הוקם בקניון שער הצפון, ובו התחסנו עד כה אלפים מתושבי הצפון.

כזכור, הנהלת קניון שער הצפון תרמה את שטחי הקניון תוך הסבתם למתחם חיסונים על מנת להקל על העומס הרב שנוצר בקופות החולים ובמרכזים הרפואיים באזור הקריות, דבר שהוביל להמתנה ארוכה ולקושי בזימון חיסונים.

דותן שלום, רונן נודלמן ויוחנן לוקר. צילום: דור חורש

דותן שלום, רונן נודלמן ויוחנן לוקר. צילום: דור חורש

המתחם, אשר פועל במהלך כל ימות השבוע (מלבד שבת) ונפתח בראשון שעבר (27/12), הוכתר כהצלחה בזכות מקומו הנגיש אשר תרם לאוכלוסיית האזור ליהנות מתנאים נוחים בדרכם לחיסון: שפע מקומות חניה, מעליות, שירות ממוחשב, מערכת כריזה ועוד, ותורם בכך לא רק להאצת מהלך החיסונים – אלא גם מאפשר להנגיש את מתן החיסון לסובלים ממוגבלויות.

"לאחר שנה לא פשוטה, קניון שער הצפון שמח ונרגש לקחת חלק בגל החדשות הטובות המבשרות כי ישראל מובילה בעולם במספר החיסונים לנפש. זוהי זכות בשבילנו לקחת חלק במאמץ לאומי זה", אמר דותן שלום מנכ"ל קניון שער הצפון בסיכום הביקור.

מתחם החיסונים יפעל במהלך כל השבוע (מלבד שבת).

מידע נוסף וזימון תורים דרך מוקד כללית – 2700*


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה