הסימפונית חיפה מגישה: "צלילים שלובים" – מוסיקה קלאסית לכיתות א'-ב'

התזמורת הסימפונית חיפה, עיריית חיפה והפיקוח על החינוך המוסיקלי במשרד התרבות, יוזמים תוכנית חדשה לתלמידי כיתות א'-ב' בתי הספר בחיפה – "צלילים שלובים". מטרת התוכנית לפתוח את הילדים למוסיקה קלאסית, בצורה המותאמת לגילם.
ביוזמת עיריית חיפה ובשיתוף הפיקוח המוסיקאלי במשרד התרבות.

במסגרת התוכנית – הייחודית לעיר חיפה, יתקיימו השתלמויות למורי מוסיקה בבתי הספר, מפגשים של נגני הסימפונית חיפה עם התלמידים בבתי הספר ברחבי העיר, וכן קונצרט מסכם של הסימפונית חיפה לתלמידים באודיטוריום, שבו יאזינו ויצפו בקונצרט בליווי הסברים על היצירות, הכלים המשתתפים ותפקידם הייחודי בתזמורת.

קרדיט: פרסום לם מרגלית

במסגרת סדרת "צלילים שלובים" מצלמת בימים אלה הסימפונית חיפה סדרה ייחודית של שלושה מופעים לכל המשפחה, על מנת לתת הפוגה תרבותית למשפחות ברמה גבוה, גם בימי הסגר.

הקונצרט הראשון ישודר באתר אתו"ס החל מיום ג' הבא ה- 12.1.21 בשעה 17:00, תחת הנושא של "צלילים וחיות" בו ייהנו הילדים מיצירות שנכתבו על חיות בקול ובכלי.

קרדיט: פרסום לם מרגלית

הקונצרט השני לכל המשפחה שצילמה הסימפונית חיפה, יעלה לאתר אתו"ס ביום שני 18.1.21 בשעה 17:00. במופע יתארחו נגנים צעירים מצטיינים מרחבי חיפה, שינגנו לראשונה עם התזמורת הסימפונית, מופע מוסבר לכל המשפחה, עם יצירות נפלאות לכינור, צ'לו, קסילופון ואפילו מכונת כתיבה. על המופעים ינצח דוד סופר מרכז מגמת המוזיקה במגמת המוזיקה של ביה"ס העירוני ויצ"ו – רעות חיפה.

קרדיט: פרסום לם מרגלית

הקונצרט השלישי בסדרה הוא מופע שבו לראשונה, סולני התזמורת הסימפונית חיפה בהרכבי כלי עץ ומתכת ינגנו יצירות שעובדו במיוחד עבורם של מוזיקה קלאסית קלה, מוזיקה מסרטים, שירים מוכרים ועוד. הקונצרט "סולני חיפה במופע קאמרי" ישודר בתאריך ביום שני, 25.1.21, בשעה 20:00.

הצפייה חינם בלינק: https://bit.ly/3h8njVw

לפרטים נוספים באתר אתו"ס: www.ethos.co.il

הצפייה ללא תשלום.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה