רמית אטיאס יוצאת בקמפיין לשנת 2021

רמית אטיאס בעלת רשת למכוני פילאטיס בקריות יוצאת בקמפיין דיגיטלי חדש לשנת 2021: "בתקופה הנוכחית של הקורונה הבנו שלעשות ספורט ולהיות בכושר נכון וטוב לנפש שלנו"
רמית אטיאס בעלת רשת למכוני פילאטיס בקריות יוצאת בקמפיין דיגיטלי ובהפקה לשנה החדשה-2021 

בקונספט more than ever:

"יותר מתמיד, בתקופה הנוכחית של הקורונה הבנו שלעשות ספורט ולהיות בכושר נכון וטוב לנפש שלנו", אומרת רמית רטיאס בראיון מיוחד לאתר ניוז חיפה קריות לקראת שנת 2021.

"עקב תקופת הקורונה הוזלנו את המחירים למתאמנים שלנו, אנחנו עושים הדרכות דרך הזום עם טיפים יומיים ותזונה נכונה. כמאמנת של שנים אני מביאה כיום לצופים בדיגיטל את כל הידע והניסיון שלי לחיטוב הגוף לכל הגילאים. המטרה להנגיש אותי לקהל לקוחות גדול יותר בכל המדיות", מספרת אטיאס.

רמית אטיאס. תמונה: שחר גל

רמית אטיאס. תמונה: שחר גל

 

"לאחר הסגר ייפתח סניף נוסף במשכנות אומנים בקריית מוצקין ויעסוק בכל סוגי הספורט. חשוב לי לציין שעמותת הספורט של עיריית קריית מוצקין תומכת ועוזרת לנו, ואני רוצה להודות לראש העיר חיים צורי, שתומך מאוד בבריאות ובספורט. מעבר לכך יצאנו בפרויקט חדש ומיוחד לנערות – אימונים מיוחדים לשיפר יציבה וגמישות, מבלי לפגוע בשלד בהרמת משקלים. הכל בפיקוח מלא שלנו".

בנוסף, אטיאס וחברת רייבן ספורט מוציאים יחד קולקציית בגדי אירובי על שמה של אטיאס מניסיונה האישי, ביגוד שיהיה נוח לאימוני כושר ומותאם לפילאטיס.

את הקמפיין החדש של שנת 2021 והפקתו מובילה יערית שושן סבג פרסומאית ובעלת משרד פרסום the brand house.

רמית אטיאס. תמונה: שחר גל

רמית אטיאס. תמונה: שחר גל

קרדיטים:

סטיילינג תמונות: סיון קסטיאל

איפור: מיכל ארז

צילום: שחר גל

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה