"די לאלימות נגד צוותי הרפואה"

ההסתדרות במרחב חיפה בראשות משה מזרחי הודיעה כי היא תומכת בצעדי המחאה של צוותי בתי החולים במרחב, כאות הזדהות עם צוות הרפואה של ביה"ח שער מנשה שחווה תקיפה אלימה נגד עובדי בית החולים.

ועד אחים ואחיות שער מנשה דיווח על מקרה חמור ומזעזע שאירע במחלקה משפטית 3.

במהלך משמרת הבוקר מטופל התפרץ דרך החלון לתוך תחנת אחיות ותקף באופן קשה 4 אנשי צוות. הצוות שנפגע פונה להמשך טיפול במיון.

ועד האחים והאחיות הביע זעזוע ושאת נפש מהמשך התקיפות והאלימות כלפי אנשי צוות ששוב נותרים ללא הגנה כשק חבטות ומשלמים בבריאותם הפיזית והנפשית. הועד פנה להסתדרות לצורך נקיטת צעדים ארגוניים כדי לספק הגנה לצוותים.

כנס המחאה שאורגן על ידי וועד עובדי המרכז הרפואי מעלה כרמל. קרדיט הסתדרות מרחב חיפה

בפניה לעובדי בית החולים כתבו חברי הוועד "לא ניתן למצב הקיים להימשך. צר לנו שכל פניותינו להנהלה לא הביאו לשינוי ומתן מענה הולם. אנא היו קשובים להודעות הועד  בנוגע לצעדיי מחאה המתוכננים לימים הקרובים. המאבק הזה הוא של כולנו כגוף אחד !!!!

אנו דורשים לספק לצוותים סביבת עבודה בטוחה!"

כאות סולידריות והזדהות עם עמיתיהם משער מנשה, וועד העובדים של המרכז רפואי מעלה כרמל יצא בקריאה "די לאלימות נגד הצוות הרפואי". הוועד קיים כינוס מחאה נגד האלימות כלפי הצוות.

כנס המחאה שאורגן על ידי וועד עובדי המרכז הרפואי מעלה כרמל. קרדיט להסתדרות מרחב חיפה

"זכותנו לחזור הביתה בריאים" אמר יו"ר וועד עובדי המרכז הרפואי מעלה כרמל ריאד אבו ערישה, "הצוות אינו שק חבטות של המאושפזים. זכות הצוות לעבוד בתושייה ובבטיחות ללא חששות מפגיעה בביטחון הפיזי ולחזור למשפחתו בשלום. משרד הבריאות צריך לעשות חשבון נפש ולממש את ההסכמים, להגדיל תקנים של צוות ושל מאבטחים ולדאוג לרווחת הצוות שיעבוד בבטחה ולתגמל אותו בהתאם".

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה ויעקב גבאי סגן יו"ר המרחב וממונה הסתדרות עובדי המדינה ומקצועות הרפואה הודיעו כי ההסתדרות במרחב חיפה תומכת במחאת עובדי בתי החולים "די לאלימות נגד צוותי הרפואה". מחאה שנערכה בכל בתי החולים במרחב חיפה.

"אנחנו מוקיעים את תופעת האלימות כנגד צוותי הרפואה ונעמיד את כל הכלים והתמיכה לוועדים ולצוותי הרפואה".

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם נכון לחייב בעלי מסעדות ובתי קפה להחזיק מזרק נגד אלרגיה כתנאי לרישיון עסק?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...