מבצע חיסון לעובדי ועובדות הוראה התקיים בחוף הכרמל

ראש המועצה אסיף איזק אמר: "חיסנו נשות ואנשי חינוך רבים, על מנת שיוכלו להמשיך ולקיים את מערכת החינוך שלנו כעמוד התווך של הקהילה שלנו – בשגרה וגם בחירום."

בסוף השבוע האחרון, בשיתוף פעולה עם קופות החולים, יצאה המועצה האזורית חוף הכרמל במבצע לחיסון "לוחמי/ות ההוראה" – נשות ואנשי החינוך במועצה, מכלל בתי הספר, כפרי הנוער והפנימיות.

הראשונים להתחסן היו נהגי האוטובוס של המועצה, כך שביום שישי – בתיאומו וניצוחו של אגף הביטחון – כבר חיכו הנהגים והאוטובוסים לאנשי ונשות החינוך מכלל רחבי המועצה, והסיעו אותם להתחסן. למעלה מ 220 (!) גננות, עובדי/ות חינוך מיוחד, תומכ/יות הוראה, מנהלים/ות, מדריכים/ות ורכזי/ות נוער חוסנו במהלך סוף השבוע, במספר מוקדים באזור.

מבצע החיסונים נמשך לאורך כל סוף השבוע שעבר, ועד ליום שני השבוע חוסנו מרבית עובדי ועובדות מערכת החינוך – צעד משמעותי עבור מערכת החינוך של המועצה, שתוכל להישאר פתוחה ומתפקדת לאורך זמן.

ראש המועצה, אסיף איזק: "מדובר בפרויקט לא פשוט להפקה, ויש הרבה שותפות ושותפים שבזכות התרומה של כל אחד מהם, יכולנו להוציא אל הפועל את המבצע החשוב הזה: השותפים שלנו בקופות החולים; מנכ"ל המועצה ירון פרידמן; מנהל אגף הבטחון שלנו גל יזרעאלי; עו"סית חירום עינב אגוזי; מנהלת אגף החינוך גבי אסם והצוות המופלא שלה וכמובן – לצוותי החינוך שלנו, שנרתמו בשמחה. חיסנו נשות ואנשי חינוך רבים, על מנת שיוכלו להמשיך ולקיים את מערכת החינוך שלנו כעמוד התווך של הקהילה שלנו – בשגרה וגם בחירום."

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוף הכרמל