מבצע חיסון לעובדי ועובדות הוראה התקיים בחוף הכרמל

ראש המועצה אסיף איזק אמר: "חיסנו נשות ואנשי חינוך רבים, על מנת שיוכלו להמשיך ולקיים את מערכת החינוך שלנו כעמוד התווך של הקהילה שלנו – בשגרה וגם בחירום."

בסוף השבוע האחרון, בשיתוף פעולה עם קופות החולים, יצאה המועצה האזורית חוף הכרמל במבצע לחיסון "לוחמי/ות ההוראה" – נשות ואנשי החינוך במועצה, מכלל בתי הספר, כפרי הנוער והפנימיות.

הראשונים להתחסן היו נהגי האוטובוס של המועצה, כך שביום שישי – בתיאומו וניצוחו של אגף הביטחון – כבר חיכו הנהגים והאוטובוסים לאנשי ונשות החינוך מכלל רחבי המועצה, והסיעו אותם להתחסן. למעלה מ 220 (!) גננות, עובדי/ות חינוך מיוחד, תומכ/יות הוראה, מנהלים/ות, מדריכים/ות ורכזי/ות נוער חוסנו במהלך סוף השבוע, במספר מוקדים באזור.

עובדת מערכת החינוך בחוף הכרמל מתחסנת צילום דוברות חוף הכרמל

מבצע החיסונים נמשך לאורך כל סוף השבוע שעבר, ועד ליום שני השבוע חוסנו מרבית עובדי ועובדות מערכת החינוך – צעד משמעותי עבור מערכת החינוך של המועצה, שתוכל להישאר פתוחה ומתפקדת לאורך זמן.

ראש המועצה, אסיף איזק: "מדובר בפרויקט לא פשוט להפקה, ויש הרבה שותפות ושותפים שבזכות התרומה של כל אחד מהם, יכולנו להוציא אל הפועל את המבצע החשוב הזה: השותפים שלנו בקופות החולים; מנכ"ל המועצה ירון פרידמן; מנהל אגף הבטחון שלנו גל יזרעאלי; עו"סית חירום עינב אגוזי; מנהלת אגף החינוך גבי אסם והצוות המופלא שלה וכמובן – לצוותי החינוך שלנו, שנרתמו בשמחה. חיסנו נשות ואנשי חינוך רבים, על מנת שיוכלו להמשיך ולקיים את מערכת החינוך שלנו כעמוד התווך של הקהילה שלנו – בשגרה וגם בחירום."

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחוף הכרמל