"עמותת 'יד עזר לחבר' שולחת את תנחומיה הכנים"

יו"ר עמותת יד עזר לחבר שמעון סבג, הביע את תנחומיו ותנחומי העמותה על פטירתו של שלדון אדלסון ז"ל: "איש של חסד אמיתי, פטריוט ענק וביחד עם זאת נדבן ענק וציוני נלהב"
יו"ר עמותת יד עזר לחבר שמעון סבג, הביע היום את תנחומיו על פטירתו של שלדון אדלסון ז"ל, שהשקיע, טרח ועשה לילות כימים לטובת רווחתם של ניצולי השואה בישראל, וסיפר שעמותת 'יד עזר לחבר' תמצא את הדרך הנאותה והמכובדת להנציח את זכרו:

"העם היהודי איבד אמש את אחד מיקירי בניו. בצער רב ובשיברון לב ענק, עמותת "יד עזר לחבר" וכל ניצולי השואה דיירי "הבית החם של ניצולי השואה" של העמותה ואני שולחים את תנחומינו הכנים לד"ר מירי אדלסון ולכל בני המשפחה על פטירתו של היקר באדם שלדון אדלסון ז״ל. בטוחני, ואין לי צל של ספק כי רבים-רבים בעם היהודי, במדינת ישראל ובעולם כולו, שותפים לאבל כבד זה".

"שלדון אדלסון היה יהודי גאה, איש של חסד אמיתי, פטריוט ענק וביחד עם זאת נדבן ענק וציוני נלהב, שאהב מאוד את מדינת ישראל ועם ישראל ותמיד השקיע טרח ועשה לילות כימים לטובת רווחתם של ניצולי השואה בישראל".

יו"ר העמותה שמעון סבג. תמונה: יד עזר לחבר

"הוא לוחם גדול שלא חסך מעולם כל מאמץ למען ניצולי השואה בארץ ובעולם ועמותת 'יד עזר לחבר' תמצא את הדרך הנאותה והמכובדת להנציח את זכרו של אדם יקר זה בקרוב. אנו חבים לו תודה ענקית עמוקה והוא יחסר לנו מאוד. תמיד נזכור לעד את שלדון ואת תרומתו האדירה למען ניצולי השואה, מדינת ישראל והעם היהודי".

"אני מאמין, כמו הזוג אדלסון, שהנחלת זיכרון השואה ומשמעותו תחזק את הרקמה המוסרית שלנו והחיונית לעמידתנו כעם וכבני אדם. שלדון אדלסון יהיה זכרו ברוך".משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם נכון לחייב בעלי מסעדות ובתי קפה להחזיק מזרק נגד אלרגיה כתנאי לרישיון עסק?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה