האקדמית גורדון חנכה קומה של מרחבים טכנולוגיים לימודיים לסטודנטים

"המדיניות שלנו היא להכשיר מורים למאה ה-21 ועל כן מרחבי הלימוד צריכים להשתנות", אמר פרופ' יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון
האקדמית גורדון  חנכה את קומת "החדשנות הפדגוגית", המציעה לסטודנטים מרחבים חדשים ללמידה פעילה וגמישות בהוראה:

הלומד במרחבים אלה יכול לחקור וללמוד בעזרת כלים טכנולוגיים מתקדמים ובדרכים מגוונות אפילו בעת דיווש על אופניים. עוד בקומה מסכים אשר עולים מתוך השולחנות, ומאפשרים להפוך כיתה רגילה לחוות מחשבים. המרחב מציע שימוש במציאות מדומה ומאפשר המחשה רב-חושית והבנה מעמיקה של תופעות. הלומדים בסביבה החדשנית שואלים שאלות, חוקרים, יוצרים תוצרים ומשתפים את חבריהם, בעוד המורה מעודד חקר וסקרנות.

 

מרחבי הלמידה החדשניים מתווספים לאלו הקיימים במכללה ובהם המרחב האימרסיבי אשר מאפשר לערב בתהליך הלמידה את כל החושים. כיתת העתיד, אשר מאפשרת לחוות הוראה מנחה המובילה להבנה טובה יותר של הנלמד. מסדרון החדשנות, שבו 10 עמדות התנסות. ניידת טכנולוגית אשר מאפשרת לסטודנטים להביא את החדשנות לתוך בתי הספר. חדר בריחה ועוד.

עוד נחנך אולפן צילום חדש ומשוכלל המאפשר לצלם קורסים ברמה גבוהה, כנסים, ימי עיון וסרטים מסוגים שונים.

האקדמית גורדון. קרדיט צילום: סטודיו העמק

האקדמית גורדון. קרדיט צילום: סטודיו העמק

 

"האקדמית גורדון מובילה בתחום החדשנות הטכנו-פדגוגית", מסבירה לימור הררי, ראש המרכז לחדשנות וטכנולוגיה בהוראה, "אנחנו חושפים סטודנטים, מנהלים ומורים לפדגוגיה חדשנית בהוראה ומכשירים אותם ליישם ולשלב מגוון רחב מאוד של טכנולוגיות, כדי שיוכלו לאמץ שיטות הוראה ולמידה אלו בבתי הספר כחלק בלתי נפרד מהעשייה החינוכית. מערכת החינוך כמהה למורים טובים, מנהיגי חינוך, שהוכשרו להוראה חדשנית. סטודנטים רבים שסיימו ללמוד אצלנו, השתלבו במהרה במערכת החינוך והפכו מיד למדריכים ולרכזי טכנולוגיה".

האקדמית גורדון. קרדיט צילום: סטודיו העמק

האקדמית גורדון. קרדיט צילום: סטודיו העמק

 

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון: "המדיניות שלנו היא להכשיר מורים למאה ה-21 ועל כן מרחבי הלימוד צריכים להשתנות. מבנה בית הספר לא השתנה מאז המהפכה התעשייתית. חייבים לעשות את השינוי ולהתאים את צורת הלמידה ואת מבנה הכיתה לימינו. לכן, בנינו קומה חדשה של מרחבים טכנולוגיים".

"הריהוט וכל המערכת הטכנולוגית הותאם לזמננו. חשוב לציין שטכנולוגיה היא דבר יחסית פשוט, ניתן לרכוש אותה בכסף, אך החשיבות היא בטכנו-פדגוגיה, כלומר באופן שבו אנו מתרגמים כלים טכנולוגיים לשיטות הוראה אפקטיביות. אנו שמחים להמשיך ולהכשיר את הסטודנטים שלנו להיות מחוללי השינוי במערכת החינוך בעזרת קורסים בנושאי חדשנות, אייפד חינם ככלי עבודה לכל סטודנט לתואר ראשון וכמובן גם בעזרת המרחבים החדשניים".

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • חיפה מחוץ לטווח הטילים: מה הייתם עושים למען תושבי הדרום והמרכז?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך