לא מוותרים על אף מרותק בית!

מאוחדת פתחה במבצע לוגיסטי מורכב לחיסון מרותקי הבית במוקדי החיסון
כמאל, בן 66 מחיפה, המרותק למיטה כבר מספר שנים לאחר שעבר אירוע מוחי, היה בין המטופלים הראשונים שחוסנו אתמול נגד נגיף הקורונה במרפאת בית מאי של מאוחדת בעיר. מוחמד, בנו והמטפל העיקרי של כמאל, שליווה אותו לקבלת החיסון, סיפר בהתרגשות: "זה מחמם את הלב לראות איך במאוחדת דואגים לאבא, מתאמצים להביא אותו מהבית ולאפשר גם לו להתחסן. ללא המבצע הייחודי שפתחו במאוחדת, לראשונה בין כל הקופות, אבא לא היה זוכה לחיסון. האכפתיות שלהם היא באמת משהו". במסגרת הפעילות חוסן גם מוחמד הנמצא עם כמאל 24/7, וכבר במעמד מתן החיסון נקבע לאב ולבן מועד לקבלת המנה השנייה.

כאמל ומוחמד בכניסה למוקד החיסונים של מאוחדת בבית מאי צילום מוחמד עלי

"במאוחדת, אנחנו לא מוכנים לוותר על אף מרותק בית" אומר מנהל מחוז צפון של מאוחדת, אלי מזרחי ומציין כי במאוחדת אף אין צורך להמתין למענה במוקד הטלפוני וניתן להזמין תור לחיסון בכל שעה דרך האפליקציה או באתר https://www.meuhedet.co.il/.

במסגרת המבצע הלוגיסטי המורכב "כתף למרותקי בית" שמנהלים במחוז מוחמד עבד אלרחמן, מנהל אגף לקוחות והאחות המחוזית סיואר קסיס, נערכו כל מרחבי המחוז והיחידות לטיפול בית של מאוחדת, למלאכת הקודש.

עשרות אמבולנסים יצאו מאז אתמול (יום שני, 18.1.21) אל המרותקים לביתם, הביאו אותם – מי על כיסא גלגלים ומי על גבי אלונקה – ישירות אל מוקדי החיסון של מאוחדת שם הם חוסנו. לאחר שצוותי המוקדים ווידאו שהמחוסנים לא פיתחו תופעות לוואי כלשהן, הם הוחזרו ברגישות ובליווי רפואי צמוד חזרה לבתיהם.

מוחמד עלי, מנהל המחלקה לאשפוז בית במחוז צפון, סיפר: "המחזה המרגש שאנשי הצוות של מאוחדת היו עדים לו בבית מאי בחיפה חוזר על עצמו מאז תחילת המבצע פעמים רבות בכמעט כל אחד מ- 70 מרכזי החיסון שפרסה מאוחדת בכל רחבי הארץ".

"כל מי שהיה מעורב בפעילות המיוחדת, עשה מעל ומעבר ונתן את הנשמה. זאת המחוייבות שלנו" אומרת סיואר קסיס, האחות המחוזית של מאוחדת בצפון ומציינת בסיפוק: "התוצאה מדהימה: כבר הלילה השלימה מאוחדת את חיסונם של למעלה מ-56% ממרותקי הבית מקרב לקוחותינו ברחבי הארץ"

ומנהל אגף לקוחות המחוזי, מוחמד עבד אלרחמן, מוסיף: "ולא נפסיק את המאמץ המיוחד הזה, עד שנצליח לתת מענה לכל מי שניתן לנייד למוקדי החיסון שלנו. גם אם זה ייקח עוד שבועיים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות