המרכז הרפואי בני ציון הסיר את האיסור על כניסת מבקרים לביה"ח

לאחר כשבועיים מודיעה הערב הנהלת ביה"ח על הסרת ההגבלה. כמו כן, הוגברה הפעילות האמבולטורית וחודשה הפעילות בשני חדרי ניתוח מתוך 4 שנסגרו
 

לאחר שבועיים, מאז מיום ראשון ה-17 בינואר, שבו נאסרה כניסת מבקרים למרכז הרפואי בני ציון ולאחר הערכת מצב ומתוך דאגה לשלום המטופלים והצוות, הוחלט היום במרכז הרפואי בני ציון לאפשר כניסה של מלווה אחד קבוע, לכל מאושפז במחלקות האשפוז ולכל מטופל המגיע לבדיקה או טיפול אמבולטורי.

בחדר הלידה וביולדות יתאפשר ביקור של שני מלווים.

 

מנכל המרכז הרפואי בני ציון ד'ר אוהד הוכמן (צילום – מח' השיווק במרכז הרפואי בני ציון)

 

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן: "לאור הנתונים המעודדים על ירידה משמעותית במספר המאושפזים במחלקות הקורונה וגם בקרב הצוותים הרפואיים ועובדי ביה"ח, שנבעו להערכתנו גם בזכות החלטתנו מיום ראשון לפני כשבועיים לאסור – מתוך דאגה למטופלים, לצוותים  הרפואיים ולעובדי ביה"ח  – על כניסת מבקרים לביה"ח שהותרה רק במקרים חריגים ובהם: הורה מלווה לילד, ליווי יולדת, פרידה מבן משפחה במצב סופני ומטפל סיעודי קבוע – החלטנו היום להסיר את האיסור על כניסת מבקרים למרכז הרפואי".

בארבעת מחלקות הקורונה במרכז הרפואי בני ציון מאושפזים כעת 53 חולים, מתוכם 36 במצב קשה (7 מונשמים) ו-17 במצב בינוני.

ד"ר הוכמן אמר עוד: "בנוסף, הגברנו את הפעילות האמבולטורית בביה"ח שירדה לפני למעלה משבועיים בכ-40% וחידשנו את הפעילות בשני חדרי ניתוח מתוך ה-4 שנסגרו".

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך תחגגו את יום העצמאות ה-73 של מדינת ישראל?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות