ההסתדרות במרחב חיפה מברכת את הנבחרים לוועד דואר ישראל במרחב חיפה והצפון

בבחירות שנערכו לדואר ישראל נבחרו 21 ראשי וחברי ועדים המייצגים את מאות עובדי הדואר בחיפה והצפון, בהם מנהלת הדואר במחוז, דוורים נותני שירותים ומיון דואר.

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה: ״אני מבקש להודות לעובדי הדואר על הבחירה והאמון שנתנו לחברות והחברים הנבחרים, כמו כן אני רוצה להודות לשמעון פרג'ון יו"ר הועד הארצי וברכות לרונית לנדסמן עמית על בחירתה ליו"ר ועד מרחבית חיפה והצפון.

כמו כן, חשוב לציין לשבח, כי בימים טרופים אלה שמחלת הקורונה מכה בנו, ממלאים עובדי הדואר את שליחותם נאמנה למען טובת הציבור".

יעקב גבאי סגן יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה וממונה הסתדרות עובדי המדינה ומקצועות הרפואה: "אני מבקש להודות לוועדת הבחירות על עבודתם למען הצלחת הבחירות ומאחל הצלחה לרונית על בחירתה וכן, לכלל ראשי וחברי הוועדים האזורים שנבחרו.

אני רוצה לציין את שיתוף הפעולה הפורה בין הצדדים למען קידומם ורווחתם של עובדי הדואר,

בנוסף להודות למר שמעון פרג'ון יו"ר הועד הארצי שתרם להצלחת הבחירות.

מימין לשמאל: שמעון פרג׳ון -יו"ר ועד ארצי דואר ישראל, משה מזרחי- יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, יעקב גבאי- סגן יו"ר המרחב וממונה הסתדרות עובדי המדינה ומקצועות הרפואה, רונית עמית לנצמן – יו"ר ועד מרחב חיפה וצפון . קרדיט הסתדרות מרחב חיפה.

כמו כן, ברצוני להודות לצוות שלי המלווה איתי את העשייה בקרב עובדי הדואר: עו״ד רימא מורד אסעד, מיימון אלפסי, גל שחר ודנה אלמליח.

חברי ויושבי ראש הועד שנבחרו: רונית לנדסמן יו"ר ועד מרחבית חיפה צפון.

נציגי העמקים: שלום דניאל, יאיר אברהם, רפי קשתי, תמי דהרי. אזור הגליל: יו"ר אבי לוי, יוסי וקנין, רוני אברהם, רוני טוראני, יעקב כהן. אזור המפרץ: יו"ר יעקב ארוש, יורם דהן, שולי שושני, יגאל מקולני, לבנה אלקלסי. אור אדרי. אזור חיפה: יו"ר אייל דרעי, ברוך ויצמן, סימה טרומן, תמי ניקשווילי. יו"ר מטה ציון בנזרי.

רונית לנדסמן יו"ר ועד מרחבית חיפה צפון: אני מודה שנפלה בחלקי ההזדמנות לייצג, לצד חבריי לוועד את כל עובדי חיפה והצפון. עם היבחרי לכהונה נוספת, אני מתחייבת להמשיך ולשמור במסירות על זכויות העובדים, מעמדם, רווחתם ובעיקר להקפיד שראשם יהיה מורם והם יהיו גאים בהיותם חלק מחברת הדואר.

אני וחבריי עושים ימים כלילות להיות שם בשביל כל עובד ועובד, קשובים לכל רצונותיהם, בקשותיהם ומשאת ליבם. פועלים על מנת לשפר את תנאי העבודה הראשוניים והמשניים ולתת להם הרגשה של משפחה.

ועד חיפה צפון, מונה 21 נציגי וועד אשר עובדים בשיתוף פעולה מדהים מאין כמוהו, כל אחד מהם תורם ומסייע להצלחת התהליכים. אני מודה לכלל נציגי הוועד ובתוכם, ליושבי הראש האזוריים, על פועלם. יו"ר אזור חיפה איל דרעי, יו"ר אזור מפרץ יעקב ארוש, יו"ר אזור גליל אבי לוי, יו"ר מטה ציון בינזרי.

תודה מיוחדת ליו"ר הוועד הארצי מר שמעון פרג׳ון, על תמיכתו ועל סיועו לכל אורך הדרך.

תודה למשה מזרחי, יעקב גבאי, רימה אסעד ומימון אלפסי מההסתדרות במרחב חיפה על שיתוף פעולה מלא.

ולכם, עובדים יקרים והחשובים ביותר, אתם שנתתם בנו אמון, פירגנתם ותמכתם. דעו שאנו כאן בשבילכם ובזכותכם.

 

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך תחגגו את יום העצמאות ה-73 של מדינת ישראל?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...