רשת הריאליגן מתרחבת

פתיחת שני גנים חדשים שיצטרפו לאשכול הגנים  הירוק ב"בית בירם", כבר בשנת הלימודים הקרובה!
רשת הריאל גן של בית הספר הריאלי העברי בחיפה  לא שוקטת על שמריה. לאחר שהנהלת בית הספר איחדה את כלל הגנים לרשת אחידה עם תו איכות אחיד בכל הגנים, הוחלט כעת להרחיב את הרשת ולפתוח שני גני ילדים נוספים, אשר יפתחו כבר בשנה"ל הקרובה – תשפ"ב. זאת בעקבות הביקוש ההולך וגדל להצטרפות לרשת הריאליגן.

רשת הריאליגן הינה רשת גני הילדים של ביה"ס הריאלי העברי בחיפה, כאשר התוכניות החינוכיות, הערכיות, החברתיות והלימודיות של הגנים, הינן חלק מרצף ייחודי בן 15 שנות לימוד.

בגני הילדים מופעלות תכניות לימודים אשר עוצבו עבור כל אחת משכבת הגיל, וכן תכניות שעוצבו לכל ילד על פיו צרכיו האישיים.

רשת הריאליגן מתרחבת צילום: יח"צ

שני הגנים, החדשים, אשר בנייתם כבר החלה, יצטרפו לאשכול הגנים הירוק במתחם בית בירם של ביה"ס, לצד שלושת גני הילדים הקיימים, והם מיועדים לשכבות הגילאים 3 עד 5. גנים נוספים של הרשת, נמצאים במתחם יסוד אחוזה ובמתחם מטו"ס. בהרשמה שהתקיימה בחודש שעבר, כבר אויישו כל המקומות למועמדים לגני הילדים, כולל בגנים החדשים הנבנים עכשיו.

בכל אחד מהגנים ילמדו 30 ילדים לצד חמישה אנשי צוות בעלי הכשרה בתוכניות הלימודים הייחודיות של הרשת.

לדברי מנהלת רשת הריאליגן, ד"ר אילת איזנברגר: "אני שמחה ונרגשת לספר על פתיחת שני גני ילדים נוספים. גני הילדים החדשים עוצבו גם הם בזיקה לגישה הפדגוגית של הרשת, כך שיזמנו זרימת פעילות והוראה מותאמת, שימוש במרחבי למידה ופעילות מגוונים וחיבור לסביבה ולטבע. כך, לצד מרחבי הלמידה הרחבים הפתוחים, אזורי למידה להוראה אישית,  ומרכזי למידה שיתנו מענה לתחומי דעת רבים, בהתאם לסקרנות הילדים ותחומי העניין שלהם כמו: טכנולוגיה ומדעים, אומנות, חלל, ספרות, מוסיקה ועוד".

הגנים החדשים גם הם יוקפו בירוק, מהחורש הטבעי סביבם ומחצר פנימית אשר תמוקם במרכזם ותהווה מקום נוסף לפעילות בשילוב אור טבעי בחלל הגן.

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך תחגגו את יום העצמאות ה-73 של מדינת ישראל?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך