450 יחידות מגורים יוקמו במתחם לב העיר בקרית ביאליק במסגרת מכרז של רמ"י

רשות מקרקעי ישראל [רמ"י] מרחב עסקי חיפה מפרסמת מכרז מקוון, במסגרתו ישווק מע"ר הכולל מסחר ותעסוקה בשילוב של 450 יחידות מגורים במתחם לב העיר בקרית ביאליק

המכרז הינו חלק מתוכנית מתאר מקומית בקריות (352-0257733) – 'מתחם לב העיר' (גן החיות הישן), המתפרסת על שטח של 65.500 דונם.

במסגרת התוכנית מתקיים תכנון כוללני ברמה עירונית אשר משלים, משרת ומתחבר בקשר רציף עם שטחי הציבור והמסחר והשטחים הפתוחים הקיימים מסביב. בכך, התכנון מבטא שילוב נופי וחזותי ראוי ומזמין ל"שער העיר" בקריית ביאליק.

התכנית מציעה הקמת מתחם מע"ר הכולל את המוסדות הראשיים של העיר, צורכי ציבור, כיכר עירונית, מסחר ותעסוקה בשילוב של מגורים; זאת בנוסף למתחם הכולל כ- 450 יח"ד, מתוכן 20% יח"ד קטנות, שטח למסחר ותעסוקה וכן שטח למבני ציבור (בין היתר בית העירייה חדש ומרכז תרבות עירוני)

ישווק מע"ר הכולל מסחר ותעסוקה בשילוב של 450 יחידות מגורים במתחם לב העיר בקרית ביאליק

המגרש ששווק מיועד ליזמים וקבלנים ב"מסלול רגיל" לכל המרבה במחיר. במכרז מזמינה רשות מקרקעי ישראל את ציבור היזמים להגיש הצעות לחתימה על חוזה חכירה לתקופה של 98 שנים, עם אופציה להארכה לעוד 98 שנים ולחתימת חוזה בנייה, בגין השטח שפרטיו יפורסמו בחוברת המכרז.

המכרז מיועד ליזמים/ קבלנים/ חברות בלבד אשר רוכשים זכויות בקרקע לבניית יחידות דיור.

חוברת המכרז תפורסם באתר האינטרנט של רמ"י בשבועות הקרובים . ניתן להוריד ולעיין בחוברת ללא תמורה. ההשתתפות במכרז דורשת הרשמה מראש באתר "ממשל זמין". 

המועד האחרון להגשת הצעות הוא 03/05/2021 בשעה 12:00 בצהריים.

יש להתעדכן באתר רמ"י בגין כל שינוי במכרז עד למועד סגירתו>

https://land.gov.il/Land_Tenders/Pages/Tenders.aspx

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאיזה נושא מהתחומים הבאים אתם מתחברים יותר?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בקרית ביאליק