מדוע הבעל סירב לתת לאשתו גישה לטלפון הנייד שלו?

"אני חבר בקבוצות שאשתי לא צריכה לדעת עליהן", הבהיר והדגיש: "אין לי מאהבת": בימים הקרובים אמורה האישה להחליט אם היא מפרקת את הנישואין ומבקשת גירושין בבית הדין הרבני
בני הזוג נשואים כבר 23 שנים. תמיד ניהלו אורח חיים פתוח וגלוי ולפי קרובי המשפחה הם נהגו לדבר כל העת כאדם אחד. השינוי הדרמטי החל בחודשים האחרונים כשהבעל הזדעק בכל פעם שאשתו ביקשה את הנייד שלו, מה שהיה דבר שבשגרה עד לפני חצי שנה.

בבקשה לגירושין שאמורה להיות מוגשת בימים הקרובים, באמצעות עורכת הדין שרין סולן טענה האישה כי ברגע שבעלה סירב לתת לה את הנייד שלו, התברר לה מעל לכל ספק כי הוא מנהל קשר אסור עם אישה אחרת. הבעל טען בתגובה כי לא היו דברים מעולם, "אני אומנם חבר בכמה קבוצות שעוסקות בכל מיני נושאים אבל לא קשור בנשים ולבטח אין לי מאהבת".

 

עוד בטרם הוגשה הבקשה לבית הדין הרבני הציעה עו"ד סולן מטעמה של האישה כי אם בעלה יסכים מהיום להשאיר את הנייד שלו חופשי ונגיש לעיונה של אשתו היא תבליג ולא תבקש לדעת מה היה בעבר.

בשלב הזה הבעל הסכים, אבל מיד לאחר ההסכמה חזר בו. במסמך סודי שהחליפו ביניהם עורכי הדין התברר לעו"ד סולן, מעבר לכל ספק כי הבעל אינו מנהל קשר אסור עם אישה אחרת, אבל הציעה כי תחשף בפני האישה  הסיבה שבגללה בעלה לא מאפשר לאשתו לגשת לטלפון. "אם הבעל יסכים ליידע את האישה בסיבה האמיתית, הדבר ימנע מבני הזוג גירושין", העריכה עו"ד סולן.

לאחר שכנוע קצר, הסכים הבעל לבקשה ואז התברר לאישה כי בעלה החליט לנטוש את התמיכה המסורתית בבנימין נתניהו ולתמוך בנפתלי בנט. לשם כך הצטרף לשלוש קבוצות ווטצאפ, שאחת מהן פועלת לגיוס מתנדבים לקמפיין עד לבחירות. האישה קיבלה את הבשורה בצורה קשה ואם חשבה עורכת הדין שלה  כי אם לא מדובר במאהבת, הדבר יסדיר את חיי בני הזוג, היא טעתה.

"אצלנו בבית תמיד היינו ליכוד וככה נשאר. אם הוא רוצה ללכת עם בנט שילך מהבית", אמרה האישה. כאמור, בימים הקרובים אמורה האישה להחליט אם היא מפרקת את הנישואין ומבקשת גירושין בבית הדין הרבני.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט