מחלקת ייעוץ, ייצוג וליווי משפטי לעסקים הקטנים והבינוניים במשרד מוטאי-מצגר- גרבאוי

התקופה האחרונה מייצרת תחושת אי וודאות אצל מעסיקים ועובדים כאחד. מעסיקים רבים נאלצים להתמודד עם קבלת החלטות לא פשוטות להן משמעות משפטית, כלכלית ועסקית – משרד מוטאי-מצגר-גרבאוי המתמחה בתחום העסקי והצרכני, מעניק מעטפת של שירותים משפטיים תוך שימת דגש ולמידת צרכי העסק
מחלקת ייעוץ, ייצוג וליווי משפטי לעסקים הקטנים והבינוניים במשרד מוטאי-מצגר- גרבאוי המתמחה בתחום העסקי והצרכני, מעניק מעטפת של שירותים משפטיים תוך שימת דגש ולמידת הצרכים והבעיות הגלומות בו ובהתאם לצרכי העסק ויכולותיו הכלכליות.  משרדנו מעניק שירות זה לכל אדם אשר חפץ לפתוח עסק חדש וכן לעסקים ותיקים אשר ההתנהלות העסקית שלהם מחייבת התאמה בשילוב פתרונות משפטיים וכלכליים.

התקופה האחרונה מייצרת תחושת אי וודאות אצל מעסיקים ועובדים כאחד. מעסיקים רבים נאלצים להתמודד עם קבלת החלטות לא פשוטות להן משמעות משפטית, כלכלית ועסקית אשר במקרים רבים אינם יודעים להתמודד עם הכאוס סביבם ומתי התקופה הזו תסתיים. עסקים הנמצאים במצוקה לרבות עסקים שטרם מרגישים את עוצמת התקופה, בוודאי שחייבים לגלות אחריות ולהתנהל ביעילות, בשקיפות מול העובדים (בנסיבות המקרה) ולטפל בכל אותם נושאים ולתכנן תוכנית ארוכת טווח לניהול העסק.  בכדי ליתר או להימנע מתביעות והוצאות גדולות לעסק.

 

עו"ד ליהי סגל: ליווי וייעוץ משפטי בריטיינר חודשי לעסקים קטנים ובינוניים.

למשרדנו פנה עסק בתחום המזון אשר נותן שירות ללקוחות במקום וכן במשלוחים. התקופה אילצה את בעל העסק לחשוב מחוץ לקופסא לצד התמודדות עם לוגיסטיקה חדשה, פיטורי עובדים, חוזים חדשים מול שירותי משלוחים והתנהלות מול הבנק בקשר להלוואה על העסק שלא עמד בה.

העמדנו בפני הלקוח אפשרויות שונות, ביניהם אפשרות לריטיינר חודשי המותאם להיקף הפעילות בעסק. טיפול בחוזי שכירות, בדיקת חוזים מול ספקים, ניהול מו"מ עם רשויות ובנקים, טיפול בסוגיות צרכניות בהתאם לחוק, זכויות עובדים, גבייה ונושאים נוספים אשר באמצעות תכנון נכון אשר בו מעורב עו"ד הבקיא בתחום יש בדבר כדי להוביל לניהול ופתרון הולם ונכון של המשבר והמצב השברירי אליו נקלעו העסקים.

לגופו של עניין, הבאנו לידיעתו כיצד יש לערוך את הליך הפיטורים וכי עליו לערוך שימוע, הודעה מוקדמת וכן להסדיר את כל הזכויות הסוציאליות של העובד ובכך מנענו לבעל העסק אפשרות להיתבע בעתיד על אי קיומם של אותם הליכים, כמו כן, לאחר המון מחשבה והכנה מוקדמת המלצנו לבעל העסק למחזר את ההלוואה וליווינו אותו במהלך המו"מ וההתנהלות מול הבנק בסופם קיבל תנאים טובים יותר תוך הקטנת התשלומים החודשיים ופריסתם לאורך תקופה ארוכה יותר, כזאת שבעל העסק יוכל לעמוד בה.

גם במקרה בו אדם רוצה להקים עסק חדש, עליו לתכנן בקפידה את מהלכיו.  משרדנו יסייע וימקד את בעל החזון תוך ליווי וייעוץ מקצועי בלתי מתפשר ושימת דגש על המהלכים הנכונים שעליו לעשות בכדי לצאת לדרך חדשה וקלה שתחסוך לבעל העסק החדש בעיות רבות בניהול העסק, החל מטיפול ברישוי העסק, חוזי העסקה, התנהלות חוזית מול ספקים, התקשרות עם הרשויות, התקשרות עם הבנקים למתן הלוואות ועוד.

בעלי עסקים/עצמאים- תמשיכו לחלום, להגשים ולסלול את הדרך להצלחה- לכל עסק, חדש וותיק כאחד רצוי שיקבל ליווי משפטי מקיף וזאת כדי להבטיח סדר, הגנה, ביטחון ושקט ובהתאם ליכולתו הכלכלית.

חברת עורכי דין מוטאי מצגר גרבאוי ושו"ת ( MMG & co ) אימצה מיום היווסדה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות, אמינות, מקצועיות , מסירות ומלחמה ללא פשרות עבור לקוחותיה.

ניתן שירות בכל תחום משפטי על ידי עורכי דין מקצועיים והטובים ביותר אשר מחויבים בסטנדרטים הגבוהים של החברה.

לחברה אלפי לקוחות מרוצים מיום היווסדה, ומתחייבים שכל לקוח יקבל את השירות הטוב ביותר .
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט