זה משנה פחות מה אתה עושה ביום, זה חשוב הרבה יותר מה אתה עושה בלילה…

יותר ויותר הורים נכנסים בתקופה האחרונה לדאגה ושמירה על בני הנוער, ילדיהם שלהם ומצטרפים לסיירות ההורים שמפטרלים בשכונות ועונים על צרכיהם של הצעירים ובעיקר מנסים להגן עליהם מהרוע ואחד מהשני. ורד ושלומי פורמן הקימו השנה סיירת כזו והא פורחת.
שומרים על הדור הבא. הפורמנים, אלטמן ומזור. אלבום פרטי

שומרים על הדור הבא. הפורמנים, אלטמן ומזור. אלבום פרטי

הסיירת בפעולה. כרמל מערבי. אלבום פרטי.

הסיירת בפעולה. כרמל מערבי. אלבום פרטי.

ורד ושלומי פורמן, מבעלי הבלאק בורגר והדיאנה, הצטרפו לחוג סיירות הורים לפני כשלושה חודשים, כאשר ורד לקחה את היוזמה לידיה והקימה סיירת הורים בכרמל המערבי בתמיכה של מתנ"ס לאו-בק  הסיירת פועלת בגבולות הגזרה של שפרינצק, רמת שאול וכרמל צרפתי. לכל מי שתוהה אז מי שבעצם מלווה את הסיירת בהכשרה ובכלל, זו הרשות למלחמה בסמים ואלכוהול. הפורמנים וחבריהם לסיירת עברו הכשרה של כחודש ימים במתנ"ס לאו בק וכעת הם מפטרלים בשכונות ושומרים על הסדר. אפשר להיות רגועים באזור המדובר.

שלומי פורמן, סחתיין עליך… קרה משהו מעניין בפיטרולים שלכם?

קורים הרבה דברים, אני מעדיף שלא לחשוף יותר מדי. אני יכול לספר רק שבני הנוער שמסתובבים בגנים כבר מכירים את הפעילות שלנו. יוצא שאנחנו מגיעים ומיד מזהים אותנו. הנוער מאוד נלהב מזה שיש מבוגר אחראי בשטח. מדברים אתנו ומוודאים שהם בחברה טובה אתנו… אנחנו דואגים להם. זה אומר בעיקר לדבר ולהפגין נוכחות. אם קורה משהו וצריך משהו אנחנו שם. אנחנו מדווחים ביציאה לשטח למוקד העירוני ואם יש בעיות אז גם מדווחים לרווחה ובכלל.

איך יש לכם זמן פנוי לזה?

מקצים לזה זמן! יש הרבה בקבוצה ויוצא לנו לצאת פעם בחודש. אנחנו מעל 20 מתנדבים וכל הפיטרולים בינתיים הם רק בימי שישי…  אני קורא לכל מי שתושב מערב חיפה ומעוניין להצטרף שיפנה לדף- סיירת הורים כרמל צרפתי- בפייסבוק.

סבבה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם