תושב הקריות המואשם בפרשת הסמים במכוני הכושר – שוחרר למעצר בית

את הפרשה חשף סוכן משטרתי תושב האיזור אשר נטמע במכוני הכושר בחיפה, הקריות והסביבה. עו"ד אביעד חייט מייצג שניים מבין הנאשמים, שניהם תושבי הקריות
 

השופטת מריה פיקוס בוגדנוב מבית משפט השלום בחיפה שחררה לחלופת מעצר תושב הקריות, אחד משלושת הנאשמים בפרשת הסוכן המשטרתי במכוני הכושר.

מדובר בתיק שבו שלושה עצורים, כאשר נגד שלושתם כבר הוגשו כתבי אישום. מכתב האישום עולה כי משטרת ישראל הפעילה באיזור הצפון סוכן משטרתי אשר חדר והטמיע את עצמו במכוני כושר באיזור ונהג להסתובב בין המתאמנים, במטרה למצוא סוחרי סמים או אנשים המכינים ומייצרים סמים, בעיקר MDMA וסמים ממריצים נוספים, הנתפסים לא פעם במכוני הכושר.

 

הסוכן המשטרתי נהג להסתובב בין המתאמנים בחדרי הכושר באיזור, בחיפוש אחר סוחרי סמים ובעיקר סמים ממריצים. צילום אילוסטרציה דוברות המשטרה

 

הסניגור, עו"ד אביעד חייט, המייצג שניים מבין שלושת הנאשמים בפרשה, שניהם תושבי הקריות, סיפר כי מרשיו הינם אנשים נורמטיביים, עובדים וללא כל רישום פלילי קודם.

שני הנאשמים סיפרו בחקירתם כי במהלך תקופת הקורונה, בשל שעמום, נפלו לדבר שטות וביצעו שתי עסקאות של סם מסוג MDMA עם הסוכן המשטרתי במכון הכושר.

 

מייצג שניים מבין הנאשמים בפרשה. הסניגור, עו"ד אביעד חייט

 

השופטת שחררה את אחד החשודים למעצר בית' במועד הגשת כתב האישום והוא נשלח לחלופת מעצר בביתם של קרובי משפחתו' בעיר נוף הגליל.

הנאשם הנוסף נשלח לקבלת תסקיר משרות המבחן, משום שבמקרה שלו, מלבד שתי העסקאות שבוצעו במכון הכושר מול הסוכן המשטרתי, נתפסה במהלך חיפוש בביתו בקריית אתא, DO כמות גדולה של סמים מסוג קנאביס שגידל הנאשם.

השופטת קבעה כי הדבר מצביע על כך שהנאשם כבר מוטמע בעולם הסמים, ולכן הורתה כי שירות המבחן ישוחח עם הנאשם ויבחן גם את המפקחים שלו, לפני שהוא ישוחרר לחלופת מעצר, אם בכלל.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות