ממשיכים להצטיין גם בתקופת הקורונה

טקס מצטיינות ומצטיינים השנתי של מכללה האקדמית כנרת נערך השנה באופן מקוון עם הופעת אורח של הזמר קובי אפללו
בשבוע האחרון התקיים במכללה האקדמית כנרת, טקס הענקת פרסי הצטיינות לסטודנטיות וסטודנטים מצטיינים לשנת הלימודים תש"פ. הטקס התקיים במתכונת מקוונת עם עשרות משתתפים מהנהלת המכללה, הסגל האקדמי, הסגל המנהלי, סטודנטים ובני משפחותיהם.

בטקס הוענקו 45 פרסי הצטיינות. 13 מצטייני נשיא ו-26 מצטייני דיקני בית הספר להנדסה ובית הספר למדעי החברה והרוח, 4 מצטייני מכינות ושני מצטיינים בשיפור הישגים. 29 מצטיינות, 16 מצטיינים – הצעיר שבהם בן 21 וותיק החבורה בן 55. יהודים חילוניים, יהודים  דתיים, מוסלמים, בדואים, דרוזים ונוצרים, משלל הדתות והעדות, משקפים בצורה מדויקת את אוכלוסיית הסטודנטים המיוחדת והמגוונת של האקדמית כנרת – הם הנבחרת השנתית ובמסגרת הטקס הוענקו להם תעודות ומלגות הצטיינות.

במסגרת הטקס הופיע הזמר קובי אפללו, ברך את המצטיינים וביצע כמה מלהיטיו.

באדיבות המכללה

פרופ' שמעון גפשטיין, נשיא המכללה ברך את המצטיינים: "זהו מעמד מרגש כלל הדעות והשנה במיוחד. בעוד העולם כולו מתמודד עם משבר הקורונה, בוחן את יכולת העמידות שלו ואת המסוגלות להתגמש ולהשתנות בהתאם למציאות החדשה אשר נכפתה עלינו, אתם, הסטודנטים המצטיינים של כנרת, הוכחתם לנו שזה אפשרי! בזכות מסירות, התמדה, נחישות ועבודה קשה אפשר להצטיין בלימודים גם כשכל מה שהיכרנו משתנה וכשהאתגרים רק הולכים ונערמים."

מתוך ברכת דיקן הסטודנטים, פרופ' עמוס רולידר: " שנת הקורונה שחווינו ושטרם הסתיימה העמידה בפניכם ובפנינו אתגרים חדשים שטרם התמודדנו איתם. האתגר הכלכלי שהינו אתגר לכל סטודנטים בזמנים רגילים, הפך לכפול ומכופל בשנה האחרונה. האתגר של המעבר ללמידה מרחוק דרש מכולנו  ללמוד מיומנויות שלא נדרשנו אליהם בעבר, מיומנויות הוראה מרחוק ומיומנויות למידה מרחוק, התמודדות עם טכנולוגיות חדשות והתמודדות עם תנאים פיזיים של הבית המקשים על הלמידה. לכל זאת התווסף האתגר הרגשי שכלל התמודדות עם בדידות, חשש ולעיתים חרדה מהמצב, התמודדות של הורים עם למידה מהבית כשהילדים נמצאים כל היום בבית ודורשים תשומת לב וטיפול.  וכמובן התמודדות עם משבר בריאותי בו חלקינו חלינו בקורונה ויש לנו אף סטודנטים שחוו אובדן של הקרובים להם ביותר למגיפה.

באדיבות המכללה

ועל אף כל זאת  יש מי שגברו על כל האתגרים ויותר מכך, מימשו את הפוטנציאל שלהם והגיעו להישגים הגבוהים ביותר במחלקתם.  ומכאן, המצטיינים אותם אנחנו מעלים על נס היום, על בסיס מתנת האל שקיבלו, השקיעו, התאמצו, התעקשו, התמודדו עם קשיים ויכלו להם !

בילי גנור, ראש מנהל אקדמי:  "כולם מכירים את הנוף הקסום של הקמפוס שלנו, על שפת הכנרת,  שבשנה האחרונה היה חסר אתכם סטודנטים, בין אם בכיתות הלימוד, בין אם על הדשא הירוק. אנחנו מייחלים ויודעים שממש בקרוב יבוא היום בו נוכל להיפגש ולקיים שגרת לימודים פיסית בקמפוס".

באדיבות המכללהמשאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם אתם מקפידים להתרחץ בחופים מוכרזים בלבד?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך