בחוף הכרמל משפרים את השירות עבור התושבים/ות

את שנת 2021 פתחו במועצה האזורית חוף הכרמל עם מהלך נרחב לשיפור השירות עבור התושבות והתושבים. במסגרתו, חתמו כל אגפי המועצה על 'אמנות שירות' מעודכנות, המציבות רף חדש לשירות הניתן על-ידם.

 

המועצה האזורית חוף הכרמל יזמה תהליך לשיפור נושא השירות לתושב, במסגרתו ננקטו מגוון צעדים לייעול פעילות המועצה למען רווחת התושבים והתושבות. אמנות השירות של האגפים השונים גובשו לאורך החודשים האחרונים בשיתוף מטה המועצה וכלל העובדות והעובדים. מרבית אגפי המועצה כבר חתמו על אמנת השירות שלהם בטקסים חגיגיים ,והנותרים יחתמו במהלך השבועות הקרובים. אמנת השירות היא הצהרה המפרטת את החזון והתפיסה השירותית אשר כל אגף במועצה הגדיר לעצמו. במטרה לרתום את כלל העובדים והעובדות למתן שירות איכותי ויעיל לתושבים, חוברה לכל אגף אמנת שירות ייחודית לו. האמנה מהווה התחייבות של עובדי המועצה כלפי התושבים לטפל בכל פנייה שתגיע לידיהם ולספק לה מענה הולם בהתאם לזמני התקן שהוגדרו לכל פנייה ופעולה, באדיבות ובמקצועיות .

דוברות המועצה האזורית חוף כרמל

לצורך כך, נבנתה תכנית רחבת היקף לשיפור וייעול השירות המועצתי, ושירותים שונים הונגשו באופן דיגיטלי, ביניהם פנייה למוקד 109 באמצעות אפליקציות הוואטסאפ והפייסבוק. בנוסף, הוגדרו זמני תקן לכל פעילויות המועצה, תוכננו סדנאות שירות לעובדות והעובדים, ייושמו אמצעי סקירה ומדידה של שירותים מוניציפליים, פותחו מערכות טכנולוגיות חדשות ומתקדמות ועוד. ראש המועצה, אסיף איזק, שיתף: "שיפור השירות הניתן לתושבות ולתושבים הוא יעד נוסף שהצבנו לעצמנו בתור מועצה לשנה הנוכחית ואנחנו מתכוונים לעמוד בו. לאורך השנתיים האחרונות פעלנו בהתמדה למען שקיפות המידע והנגשתו לציבור, ואנו רואים בחתימה על האמנה ובקביעת זמני התקן חוזה משותף בינינו לבין התושבות והתושבים, המחייב אותנו להעניק שירות איכותי והוגן, הקשוב לצרכים השונים העולים מהשטח".

הראשונים לחתום על האמנה היו עובדי ועובדות האגף לשירותים חברתיים וקהילתיים, אשר ציינו את המאורע בטקס חגיגי, בהתאם להנחיות התו הסגול. עובדי האגף התחייבו לפעול למען שיפור רווחת תושבי המועצה, תוך שמירה על ערכי המקצוע וקוד האתיקה הסוציאלי. מנהלת אגף הרווחה, דנה רובין: "אמנת השירות מיישמת את החזון הערכי שהארגון מגדיר לעצמו. האמנה גובשה בתהליך מדוקדק, בו הושם דגש רב על שזירת ערכי הליבה של המועצה בכתיבתה, באופן שיבטא את חזון האגף. האמנה תעזור לנו לייצר ציפיות בהירות יותר עבור התושבים והתושבות, ולכן הקפדנו שכל העובדים והעובדות ייקחו חלק בכתיבתה".

השבוע (ג'), הצטרפו אליהם בחתימתם גם עובדי ועובדות האגף המוניציפלי (שפ"ע), אגף הכספים ואגף החינוך, אשר משקיעים מאמצים ומשאבים רבים לשיפור ופיתוח שירותים מגוונים על מנת לפשט אותם עבור התושב ולשים את צרכיו במרכז.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוף הכרמל