שלישי של ניקיון בינלאומי

מחר (יום שלישי)צ יתקיים בנשר יום הניקיון הבינלאומי. את אירועי יום הניקיון בנשר יובילו ראש העיר, אבי בינמו, שהוא גם יו"ר סיעת "הירוקים" במועצת העיר ומנכ"לית העירייה, אביגיל דולב.

 

 

עובדי העירייה ועובדי המתנ"ס, ויחד יצאו לנקות את רחבת היכל התרבות והמתחם המסחרי

עובדי העירייה ועובדי המתנ"ס, ויחד יצאו לנקות את רחבת היכל התרבות והמתחם המסחרי

העיר נשר תציין ביום שלישי השבוע את אירועי יום הניקיון הבינלאומי. את אירועי יום הניקיון יובילו ראש העיר, אבי בינמו, שהוא גם יו"ר סיעת הירוקים במועצת העיר ומנכ"לית העירייה, אביגיל דולב.
יום הניקיון הבינלאומי מצוין בכל מדינות העולם, מדי שנה, ב-13 באוקטובר. "גם אנחנו בנשר, תורמים את חלקנו למשימה הכלל עולמית החשובה של איסוף ומחזור אשפה", אמר ראש העיר, "במטרה לשמור על סביבה נקייה ועל נשר ירוקה".
לדברי בינמו, "עיריית נשר, לאורך כל השנה, חושבת וממשיכה לחשוב ירוק. השנה חינכנו לקיימות, עודדנו מחזור והפרדת אשפה במשרדי העירייה ובמוסדות החינוך העירוניים, תמכנו בפרויקט שיקום הקישון וקידמנו תוכנית אב למתקני אשפה, כדי שלנו ולילדינו יהיה עתיד טוב וירוק יותר".
מנכ"לית העירייה, אביגיל דולב, אמרה כי במטרה לשמש דוגמא לתושבי העיר, הטמיעה עיריית נשר בקרב עובדיה את ההקפדה על חיסכון בנייר, והפרדתו מהאשפה. "נייר מיותר נשלח למחזור, עובדי העירייה נמנעו מהדפסות שלא לצורך, העובדים עברו לשיטות עבודה ירוקות, ובכך חסכו לעירייה עלויות ניכרות. הודות להשקעה הסביבתית, העניקה המועצה לישראל יפה לעיר ולעירייה את הדירוג הגבוה ביותר: 'חמישה כוכבי יופי'", ציינה דולב.
דובר עיריית נשר, איל לרמן, מסר כי במסגרת אירועי יום הניקיון בנשר, יתגייסו עובדי העירייה ועובדי המתנ"ס, ויחד יצאו לנקות את רחבת היכל התרבות והמתחם המסחרי הסמוך. גם תלמידי בתי הספר ברחבי העיר ירתמו למשימה וינקו את סביבתם הקרובה. תלמידי בית הספר התיכון בעיר יצאו לנקות את פארק נשר-קק"ל, שם מצויים "הגשרים התלויים" הארוכים ביותר במזרח התיכון.
בינמו: "עיקר החשיבות של יום הניקיון הבינלאומי היא לעורר את המודעות הציבורית לנושא.אדם ששומר על ניקיון הסביבה הוא אדם שמכבד יותר את המרחב הציבורי בו הוא חי, ואת הזולת, ובכך תורם ליצירת חברה צודקת יותר, מתחשבת יותר וטובה יותר".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר