עכו אצלו בדם ובנשמה!

ג'וש שגיא, אמן ויוצר ילד עכו, אמנם עבר לגור במרכז אבל ממשיך לפקוד את עיר הולדתו, משתתף בפסטיבל השנתי בסוכות ואפילו משמש ככרוז וכחבר הנהלה בקבוצת הפועל עכו. עכשיו עולה השאלה האם הגיע הזמן לעשות קאמבק…
נהנה בפסטיבל בעכו ובעיר בכלל. שגיא. אלבום פרטי

נהנה בפסטיבל בעכו ובעיר בכלל. שגיא. אלבום פרטי

עכואי בדם שמשמש ככרוז ויושב בהנהלת הקבוצה. ג'וש וג'ורדי קרויף. אלבום פרטי

עכואי בדם שמשמש ככרוז ויושב בהנהלת הקבוצה. ג'וש וג'ורדי קרויף. אלבום פרטי

השחקן, במאי, מדובב ומורה ב-'אימפרו'- ג'וש שגיא, יליד עכו שמצהיר על עצמו עכואי בדם, מוכר לנו מהקולנוע, מבמות התיאטרון בישראל כאשר למעשה שיחק כמעט בכל התיאטראות הממוסדים בארץ וכמעט בכל תיאטרוני הפרינג׳, ומהטלוויזיה כשכיכב בתוכנית הטלוויזיה ״מה אתם הייתם עושים״, וגם הפעיל את הבובה ״ברני״ בתוכנית הילדים המעוטרת. ג'וש שהשתתף כשחקן בכעשרה פסטיבלי עכו והצגות שחלקן אף זכו בפרסים רבים כגון: מטרבין, חזרה גנרלית ועוד, משתתף כיום בהצגות 'תג מחיר' ו- 'איוב 2020'. ולמה כל ההקדמה הזו חשובה? כי האיש המוכשר הזה שמתגורר ברמת השרון לא מפסיק לפקוד את עיר הולדתו, מרגיש שם יותר טוב מאשר בבית והרחוב בעכו מחזיר לג'וש אהבה ומעריך את העובדה כי בחודשים האחרונים הוא משמש גם כחבר הנהלת הפועל עכו וגם ככרוז ומשקיע ממרצו למען הקבוצה וזאת ללא תמורה. החודש התייצב ג'וש כהרגלו גם על המגרש וגם בפסטיבל השנתי של העיר והיה אורחו של ראש העיר. אולי זה הזמן שיחזור לעיר הולדתו ויעשה בה שמח….

ג'וש, חוזרים לעיר?

מי יודע… אני אמנם גר ברמת השרון אבל הלב שלי בעכו.

איך התחברת לספורט?

אני אוהד של הפועל עכו מאז ילדותי ובעשר השנים האחרונות לא מפספס אף משחק. אני אוהד שרוף וראש מחלקת העידוד. לפני מספר חודשים פנו אלי להיכנס להנהלת הקבוצה ולהיות איש הקשר בהתאחדות , מנהלת ועוד גורמים במרכז הארץ וכיום אני משמש ככרוז וחבר עמותה. אני בקשר מעולה עם מאמן הקבוצה, ירון הוכנבוים ועושה מאמצים עליונים להצלחת הקבוצה.

איך היה בפסטיבל השנה?

השנה לא השתתפתי כיוצר, אבל כצופה היה מעניין ומאתגר. מופע הפתיחה היה מבוסס על המוסיקה של היוצר העכואי שמוליק נויפלד, בהשתתפות האומנים ריקי גל, שמעון בוסקילה, מירי מסיקה ועוד. היה מעולה! ההצגות היו ברמה שונה, חלקן טובות יותר וחלקן פחות אבל כולן מאתגרות ומעוררות דיון. אני רוצה לשים דגש על ההפקות המלהיבות של המרכז התיאטרוני של עכו בראשות סמדר יערון ומוני יוסף שבלטו מעל שאר ההפקות.

יש משהו חדש באופק?

כן, יש. יהיו תשובות בשבועות הקרובים, אי אפשר לפרט כרגע…

בהצלחה!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות