הצ'ופר של 'הפועל חיפה' למכיניסטים

קבוצת הכדורגל של 'הפועל חיפה' פורסת חסותה על 'מכינת גל' בקרית ביאליק * במסגרת החסות, יוענקו למתנדבי המכינה 50 הזמנות למשחקי הבית של הקבוצה באצטדיון 'סמי עופר'

 

דוקורסקי עם משתתפי 'מכינת גל'. קיבלו כרטיסים למשחק כדורגל. צילום: עיריית קץ מוצקין

דוקורסקי עם משתתפי 'מכינת גל'. קיבלו כרטיסים למשחק כדורגל. צילום: עיריית קץ מוצקין

לפני חודשים אחדים החלה לפעול בקרית ביאליק 'מכינת גל', בה משתתפים 25 חיילים וחיילות בשנת שירות, שהגיעו להעניק מעצמם בשנת התנדבות בשכונת צור שלום.
'מכינת גל' הינה מכינה קדם צבאית, המהווה תכנית עבור בני נוער בגילאי 18 שהחליטו לדחות את שירותם הצבאי בשנה על מנת להשתתף בחוויה מעצימה ומעצבת להכשרת מנהיגות ולמעורבות חברתית ואזרחית לפני השירות הצבאי. המכינה הינה שותפות של שני ארגונים חברתיים גדולים ארגון 'מעשה' ועמותת 'אחריי'.
המכיניסטים החלו להתנדב בבתי הספר בעיר ובמתנ"ס צור שלום, והם מקיימים פעילויות קהילתיות כגון קבלות שבת הפעלת חגים ואירועי שיא שונים – זאת לצד התנדבות קבועה ושיטתית.
בנוסף לכל זאת, קבוצת הכדורגל 'הפועל חיפה' החליטה לתת חסות למכינה. במסגרת החסות, יינתנו 50 הזמנות למשחקי הבית של הקבוצה באצטדיון המפואר 'סמי עופר'.
מתנדבי שנת השירות יזכו לבילוי משותף יחד עם חניכיהם אשר אותם הם חונכים במסגרת ההתנדבותית שלהם.
החסות הינה פרי יוזמה של עיריית קרית ביאליק והפועל חיפה באמצעות סמנכ"ל הקבוצה רון פלדהיים.
סמנכ"ל הפועל חיפה, רון פלדהיים: "חסות זו והטבה זו והינה נדבך נוסף בפעילות הקהילתית שקבוצת 'הפועל חיפה' מובילה".
ראש העירייה מר אלי דוקורסקי הודה לפלדהיים ולאגודה כולה על היוזמה הברוכה וציין: "היוזמה תעצים את קליטתם של חיילי המכינה בעיר ותשדרג את הקשר בינם לבין החניכים בבתי הספר השונים בעיר. אשמח להעמיק את הקשר גם במיזמים חברתיים נוספים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק