תכנית חדשנית להכוונה לצעירות וצעירים

שיתוף פעולה בין המועצה האזורית חוף הכרמל לעמותת "מפליגים את האופק" הוליד את "מסע אל האופק" – תכנית לפיתוח וצמיחה אישיים לצעירים וצעירות, שעושה את זה אחרת לגמרי ממה שהכרתם.

תכנית חדשנית להכוונה לצעירות וצעירים בחוף הכרמל

שיתוף פעולה בין המועצה האזורית חוף הכרמל לעמותת "מפליגים את האופק" הוליד את "מסע אל האופק" – תכנית לפיתוח וצמיחה אישיים לצעירים וצעירות, שעושה את זה אחרת לגמרי ממה שהכרתם.

"מסע אל האופק" הוא פרויקט חדשני וייחודי מסוגו, שנולד לאחר למידה וניתוח של הצרכים שעלו מצעירות וצעירים שהגיעו לצומת היציאה אל החיים העצמאיים, לאחר שירות צבאי או לאומי. שיתוף הפעולה בין המועצה האזורית חוף הכרמל ועמותת "מפליגים אל האופק"  נרקם באמצעות מרכז הצעירות והצעירים של המועצה, אותו מובילה מנהלת המרכז ירדן קינן. את פיתוח התכנית ויישומה מובילים אלוף (במיל') רם רוטברג, לשעבר מפקד חיל הים, והצוות של עמותת "מפליגים אל האופק", שיזם והקים.

מסע אל האופק הוא פרויקט חדשני וייחודי מסוגו, שנולד מתוך שיתוף פעולה בין המועצה האזורית חוף הכרמל ועמותת "מפליגים אל האופק" צילום המועצה האזורית חוף הכרמל

התכנית מיועדת לכל מי שנמצא/ת בצומת היציאה לחיים העצמאיים – לאחר שירות צבאי או שירות לאומי –  ורוצה לקבל את הכלים החשובים, המתקדמים והנחוצים ביותר בעולם התעסוקה המשתנה.
משתתפות ומשתתפי התכנית ירכשו ארגז כלים מדויק לקבלת ההחלטות האישיות שלהם, ייפגשו עם מנהלים ומנהלות בכירים במשק, יזמים ומנטורים – אשר חברו יחד על מנת ללוות אותם.
התכנית תאפשר למשתתפות והמשתתפים חוויית התנסות, ותחשוף אותם ל "מאחורי הקלעים" של עולם העסקים, הממשל, ההיי-טק, היזמות, החינוך, האומנות, התקשורת ועוד – כדי להכין אותם לחזית המקצועית המובילה בישראל.

לפרטים נוספים והרשמה ניתן לסרוק את הברקוד!

 

ברקוד מסע אל האופק

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוף הכרמל