זה לא קל להצליח להפתיע את המפתיעה ועוד בהפקה גרנדיוזית…

חן גרטל, אושיה חיפאית מוכרת, עמד להיות מופתע על ידי בת הזוג אלמוג, לכבוד יומולדתו, אבל מה שאלמוג לא ידעה זה שחמישים החברים שמחכים במסיבה הגיעו במיוחד בשבילה. היה הכי מרגש בעולם. 
מפתיעים. חן ואלמוג. אלבום פרטי.

מפתיעים. חן ואלמוג. אלבום פרטי.

בטבעת זו.  חן ואלמוג. אלבום פרטי.

בטבעת זו. חן ואלמוג. אלבום פרטי.

כורע ברך. חן ואלמוג. אלבום פרטי.

כורע ברך. חן ואלמוג. אלבום פרטי.

חן גרטל, אושיה מוכרת ואהובה בעיר ואוהד מכבי חיפה שרוף חגג יומולדת עשרים ותשע השבוע ולכבוד היום המאושר החליטה הצמודה שלו, אלמוג רחמני, לעשות לו מסיבת הפתעה רבת משתתפים עם כל החברים המשותפים, שלו ושלה, אצל דלית, אחותו של חן, כך שהוא לא ירגיש שזוממים להפתיע אותו. אלא מה? כאשר נכנס הזוג לדירתה של דלית התהפכו היוצרות ובמקום שחן יהיה מופתע מכל מה שקורה מסביב, ראתה אלמוג את התפאורה שהכינו בדירה ואת בלון הטבעת הענק והבינה שהיא זו שבעצם מופתעת. מיד שלף חן טבעת וכרע ברך בפני אלמוג המרוגשת והחברים שהיו בשמיים. אלמוג כמובן ענתה ב-כן גדול!

לא עברו שעות מההצעה המרגשת וחן היה חייב להודות לכל מי שאירגן את האירוע ותמך "חברים ומשפחה יקרים, אחרי התאוששות קצרה מאוד והרבה התרגשות אני רוצה להגיד תודה לכל מי שלקח חלק בהצעת נישואים וכמובן ביום הולדת, תודה לכל מי שנתרם ועזר להצעה, לקח חלק בלהפתיע את אהבת חיי. תודה על כל הברכות והאיחולים, התמיכה העצומה, אני מוקף באנשים מדהימים באמת ואין לי דרך להודות לכולכם, ותודה הכי גדולה לדבר הכי טוב שקרה לי בחיים, אישתי לעתיד, מקווה שהופתעת, אין לי דרך להסביר במילים את גודל האהבה שלי אלייך".

אז בעוד כחצי שנה הזוג המאושר יעמוד מתחת חופה. כמה מרגש! מזל טוב לזוג הצעיר והיפה!

 

 

 

לסרטון ההצעה:

 

 

 

  


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם