מינוי בכיר בקרן לחיפה

עו"ד לימור עלמני, מונתה למנהלת תפעול ופיתוח עסקי


 

 עו"ד לימור עלמני, 36, נשואה + 2, בעלת תואר ראשון ושני במשפטים, באוניברסיטת חיפה, ששימשה  בשנים האחרונות כיועצת משפטית של מספר חברות במשק  ובהן:   S.WEARוכיועצת משפטית וסמנכ"ל תפעול בחברת הבנייה "קבוצת בן דוד", החלה בימים אלה בתפקידה כמנהלת תפעול ופיתוח עסקי בקרן לחיפה.

ד"ר קובי זייד מ"מ יו"ר הקרן לחיפה ברך את עו"ד לימור עלמני ואיחל לה הצלחה בתפקידה והודה למנהל התפעול היוצא בעז הירש שהודיע לאחרונה על פרישתו, על עבודתו ותרומתו לפיתוחה של הקרן לחיפה


מנהלת התפעול והפיתוח העסקי בקרן לחיפה עו"ד לימור עלמני:

"אני מתכוונת בראש ובראשונה להמשיך את העבודה הנרחבת של הקרן לחיפה בשנים האחרונות, כפי שבאה לידי ביטוי בעת כהונתו בתפקיד של בועז הירש. בכוונתי להעמיק את השותפות והעבודה הצמודה עם עיריית חיפה, וכן לבדוק כיצד יכולה הקרן באמצעות קשריה, לסייע  לכל אלו שזקוקים לעזרה, ולאו דווקא נמצאים בחיפה".

 

מנהלת תפעול ופיתוח עסקי בקרן לחיפה עו"ד לימור עלמני . "אני מתכוונת בראש ובראשונה להמשיך את העבודה הנרחבת של הקרן לחיפה בשנים האחרונות". (צילום – עצמי)

עוד אמרה עו"ד עלמני: "כיום  ומלבד הפרויקטים השוטפים של הקרן, היא גם מקדמת פרויקטים להנצחה בעיר חיפה ואף משמשת כאחראית על פרויקט בנייה של מתנ"ס הדר, היא פועלת בשותפות עם עמותות אחרות בחיפה, ובכלל ותומכת ביזמות בגיל השלישי, ממשיכה בחלוקת מלגות לסטודנטים הפועלים למען הקהילה, ועוד".

חברי הועד המנהל בקרן לחיפה וחברי העמותה ביקשו להודות לבועז הירש על שנות עבודתו בקרן וההשקעה הרבה בפעילויותיה ובהן:  בניית המתנ"ס בחליסה, חלוקת מזון, משחקים וטאבלטים בזמן משבר הקורונה לאוכלוסיות בבידוד, ביצוע הדרכות לנוער בסיכון, גיוס תרומות לספורט בעיר חיפה, גיוס תרומות לשיפוץ גן החיות בחיפה, חלוקת מלגות ופרויקטים רבים אחרים שנעשו לאורך השנים.

אודות הקרן לחיפה:

בין פעילויותיה הרבות והמגוונות למען הקהילה של הקרן לחיפה, ניתן לציין את עידוד  שילובם בחברה הישראלית של סטודנטים מרביתם מקהילת יוצאי אתיופיה וחלקם מחבר העמים ומדינות נוספות, תושבי חיפה, ששירתו שירות משמעותי בצה"ל או בשירות לאומי, כמו כן, פעילויותיה מתפרשות על פני מגוון רחב של תחומים ובהם : חינוך, תרבות, קהילה, פעילות לילדים ונוער,העשרה, אירועים .ועוד והיא גם פועלת גם לעידוד שרות משמעותי בצה"ל.

הקרן אינה נושאת רווחים (מלכ"ר), והתרומות המתקבלות הן בישראל והן בארה"ב, קנדה,  וגרמניה פטורות ממס.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מדיניות הממשלה בטיפול בגל הקורונה הנוכחי?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי