לראשונה נחתם הסכם קיבוצי מיוחד לעובדי מתנ"ס קרית אתא

יעקב פרץ ראש העיר בירך על היוזמה להסדרת תנאי העסקתם וזכויותיהם של עובדי המתנ"ס בקרית אתא לרבות העלת שכר והענקת זכויות סוציאליות נוספות לעובדי המתנ"ס

היום התקיים אירוע חגיגי בעיריית קרית אתא, שבו נחתם במעמד ראש עיריית קרית אתא מר יעקב פרץ ויו"ר ההסתדרות במרחב חיפה מר משה מזרחי, הסכם קיבוצי מיוחד ופורץ דרך, המסדיר את תנאי העסקה וזכויותיהם של עובדי מתנ"ס קרית אתא.

תמונה: ההסתדרות חיפה

למעמד המרגש הוזמנו חברי וועד העובדים בראשותה של יו"ר הוועד הגב אוסנת פייביש, מנכל המתנ"ס מר איציק אדרי וצוות עובדי ההסתדרות במרחב חיפה – מר יעקב גבאי סגן יו"ר המרחב, מר דוד לוי יו"ר האגף לאיגוד מקצועי, עו"ד יונה אדמון (אשר ליווה את המו"מ טרם פרישתו לגמלאות) , עו"ד מאור משאלי מזכיר איגוד מקצועי בהסתדרות המעוף במרחב חיפה ועו"ד רן חלואני ממונה ורכז הסתדרות המעוף במרחב חיפה.

תמונה: ההסתדרות חיפה

יעקב פרץ ראש העיר בירך על היוזמה להסדרת תנאי העסקתם וזכויותיהם של עובדי המתנ"ס בקרית אתא לרבות העלאת שכר והענקת זכויות סוציאליות נוספות לעובדי המתנ"ס.
כאיש חזון אשר חרט על דגלו לפני שנים רבות להעשיר ולקדם את החינוך בעיר, שיתף את הנוכחים בחשיבות מעמדם של עובדי החינוך והענקת ביטחון תעסוקתי לעובדי המתנ"ס.
משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה הודה ליעקב פרץ על המעמד המרגש ולמנכל המתנ"ס מר איציק אדרי על עשייתם המבורכת למען ציבור העובדים ודאגתם הרבה לחינוך ילדי העיר קרית אתא.
יו"ר מרחב חיפה הודה לאוסנת, חברי הוועד ולכלל עובדי המתנ"ס על האמון ועל כל נתינתם רבת השנים למען דור ההמשך.

משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...