עיריות קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריית ים מקימות מרכז שירות משותף לעסקים

בעלי עסקים יקבלו במרכז המשותף את כל השירותים במקום אחד, בכדי לייעל את הליכי הרישוי, לקצר תהליכים, להוריד חסמים ולסייע למבקשי רישיונות והיתרים
 

עיריות קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריית ים התאגדו לצורך הקמת מרכז שירות משותף במסגרת הרפורמה ברישוי עסקים, תיקון 34 לחוק רישוי עסקים.

מדובר במרכז שירות משותף בו בעלי עסקים יקבלו את כל השירותים במקום אחד בכדי לייעל את הליכי הרישוי, לקצר תהליכים, להוריד חסמים ולסייע למבקשי רישיון או היתר.

השירות יינתן אחת לחודש  במרכז הלוגיסטי של עיריית קריית ביאליק ברחוב יוסף לוי 42. בימי שני לאחר זימון תור מראש.

ביום זה בעלי עסקים יוכלו לפגוש ולקבל שירות מידי ממנהלי מחלקות קידום ורישוי עסקים של עיריות קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריית ים, נציגי משטרת ישראל, נציגי משרד הבריאות, נציגי שירותי כבאות והצלה, נציגי משרד הכלכלה והתעשייה, נציגי איגוד ערים לאיכות הסביבה, נציגי המשרד להגנת הסביבה ,נציגי הועדה לתכנון ובנייה קריות, וטרינר ותברואן רשותי.

 

מרכז שירות משותף לעסקים יוקם כאן. צילום: דוברות עיריית קריית ביאליק

 

במרכז השירות יינתן מידע, ייעוץ ויהיה ניתן לקבל חוות דעת מקדמית, להגיש בקשות לרישיונות והיתרים ולקיים דיון משותף מול נציגי הרשויות ונותני האישור. המרכז החדש יחל לפעול החל מחודש יוני.

ראש העיר  קריית ביאליק אלי דוקורסקי:

"אני מברך על שיתוף הפעולה בין כל הגורמים שיאפשרו לבעלי העסקים לקבל את כל השירותים במקום אחד- ONE STOP SHOP על מנת להקל על הליכי הרישוי ולסייע בקידום העסק".

ראש העיר קריית מוצקין חיים צורי:

"שיתוף הפעולה בין הרשויות יוצר פלטפורמת פעולה יעילה למען העסקים מול כלל הגופים הרגולטוריים על מנת לסייע בקיצור ההליכים לרישוי העסק".

ראש העיר קריית ים, דוד אבן צור:

"העסקים הקטנים מהווים את הבסיס לכלכלה המקומית. אני מברך על שיתוף הפעולה האזורי, זהו מכפיל כוח שתוצריו שירות מהיר, איכותי ויעיל לבעלי העסקים".

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם ממשלת השינוי תחזיק מעמד?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות