X

כך הפך הרומן בין העובדת למעסיק שלה – להטרדה מאיימת

הרומן בין הבוס למזכירה לא צלח. בית הדין דן בסיפור בגידה משולש, שהגיע גם לפתחה של המשטרה, במסגרת תביעת גט שהגיש הבעל הנבגד

 

הכל התחיל, לטענת הבעל, ביום בהיר אחד, לפני כשנה, כאשר הבחין במסרון שצץ על מסך הטלפון הסלולרי של אשתו, מאת איש קשר בשם "מוטי דה ביג בוס".


השם עורר את חשדו, והבעל הציץ בתוכן ההודעה, שאכן הגבירה את חשדותיו בדבר בגידתה של אשתו.


הבעל לא נח על השמרים, התקשר אל הבוס של אשתו והתעמת איתו בנוגע לחשדותיו. המעסיק הכחיש נמרצות כל אפשרות לרומן בינו לבין העובדת שלו, וכך גם האישה – אך הבעל לא נרגע והחל לעקוב אחרי מעשי אשתו בזכוכית מגדלת.

וכך, יום אחד, הבחין הבעל בחיובים מוזרים בכרטיס האשראי של אשתו, לפיהם רכשה האישה, מספר פעמים, מוצרים מסופרמרקט שכונתי המרוחק מאד ממקום עבודתה, בשעה שבה היא הייתה אמורה בכלל להיות שקועה בעבודתה עד צוואר.

 

כך הפך הרומן בין הבוס לעובדת להטרדה מאיימת. צילום אילוסטרציה

 

מבדיקה מהירה התברר לבעל הנבגד, כי לסופרמרקט צמודים חדרי אירוח על בסיס שעתי, הידועים כמקום מפגש מועדף על זוגות נשואים בוגדים.

הפעם התעמת הבעל עם אשתו ביתר תוקף, וכשחשה כי שקריה הולכים ונחשפים, נשברה האישה והודתה.

לדבריה, היא ומעסיקה אכן מנהלים רומן סוער, והיא מאוהבת בו קשות ומעוניינת להתגרש.

אולי בשביל להוסיף עוד טיפה שמן למדורה, ולהקל על הבעל להתגרש ממנה באופן מהיר וחלק, חשפה האישה בפניו, באותו מעמד, תצלומים שלה עם הבוס, בהם הם נראים מתנשקים ומחובקים באינטימיות.

למרות הפגיעה הקשה והמשפילה שחש הבעל, הוא החליט שלא למהר, ולשמור על התא המשפחתי אותו בנה בעמל רב ועל כן דיבר אל ליבה של אשתו, שתסכים, אפילו רק כניסיון, לעבור יחד טיפול זוגי.

להפתעתו, לאחר מספר פגישות של טיפול עקר, החלה האישה לפתע לזמר זמירות חדשות, והסכימה לשוב ולחיות עם בעלה כזוג נשוי כבעבר, לעבוד על יחסיהם, ולשמור על התא המשפחתי למען הבריאות הנפשית של הבעל ושל ילדיהם.

במסגרת זו הבטיחה האישה לבעל כי לא תבגוד בו שוב, וכי הייתה זו מעידה חד פעמית. אך לדברי עו"ד עינבר לב, האישה הסתירה בשלב זה מבעלה פרט חשוב ביותר – העובדה שהרומן הסוער בינה לבין מעסיקה עלה על שרטון, לאחר ש"הביג בוס" מאס בה, והחליט לשקם את יחסיו עם אשתו.

וכך, לטענת עו"ד לב, מיד לאחר "הצלחת" הטיפול הזוגי, גילה הבעל כי אשתו לא רק שלא מצטערת על כך שבגדה בו עם המעסיק, אלא שהיא גם מטרידה את אשתו באופן אובססיבי, עד שזו נאלצה להגיש נגדה תלונה במשטרה, ואף שלחה לה מכתב התראה מעורך דין לפני הגשת תביעה על הטרדה מאיימת.

הבעל שכר חוקר פרטי, משום שלא האמין יותר לאשתו, וזה גילה כי האישה מנהלת, לצד הטרדת אשת המעסיק, גם רומן סוער עם גבר נוסף, צעיר ממנה במספר שנים טובות.

החוקר הנציח במצלמתו את גילויי האהבה הבוטים בין צמד הנאהבים, שנעשו בפומבי, והעביר אותם לידי הבעל הנדהם.

לנוכח הדברים, השתכנע הבעל כי כל הבטחותיה של אשתו לנאמנות מוחלטת, ולשמירה על הבית למען הילדים – היו הבטחות ריקות מתוכן, שנאמרו מן הפה אל החוץ, ואין מאחוריהן שום כוונה אמיתית.

בתביעת הגירושין מבקש הבעל להכריז על האישה כ"אישה מורדת" ולשלול ממנה את כתובתה ואת מזונותיה.

עוד מתבקש בית הדין לפסוק כי על האישה ייאסר להינשא למי משני מאהביה.

לשם כך מסרה האשה את שמותיהם המלאים של שני הגברים, להרכב בית הדין.

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות