הפגנת תמיכה במאבק לוחמי האש בחיפה

הסתדרות מרחב חיפה מתגייסת למען עובדי הכבאות וההצלה במרחב

הסתדרות מרחב חיפה מתגייסת למען עובדי הכבאות וההצלה במרחב. במשך ארבע השנים האחרונות מאז כניסת הנציב החדש לראשות הכבאות, הנציב והנהלת הכיבוי מהלכים על לוחמי האש פחד ואיומים בנקיטת סנקציות חד צדדיות, מבצעים החלטות שרירותיות אשר פוגעות בכבאים ובציבור. המאבק הקיים וסכסוך העבודה הפתוח מזה מכבר, הגיע פעמים רבות לפתחו של ביהמ"ש אשר מונע פעם אחר פעם מהדרג הניהולי בכבאות לפגוע בלוחמי האש.

צילום: הסתדרות  מרחב חיפה

פעמים רבות כבאי האש, אשר משרתים את הציבור מתוך שליחות וללא דופי, מוצאים עצמם בסכנת חיים, בגלל החלטות לא מקצועיות של הדרג הניהולי, שנועדו לפגוע בביטחון לוחמי האש ובעבודה המאורגנת.


ההסתדרות הארצית וההסתדרות במרחב חיפה, אשר מנהלים יד ביד עם לוחמי האש את מאבקם כנגד ההתעמרות ואי המקצועיות של הדרג הניהולי, החליטו היום כי כלל עובדי האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות, על פי הנחיית יו"ר מרחב חיפה מר משה מזרחי ויו"ר האגף לאיגוד מקצועי במרחב מר דוד לוי ישתתפו בהפגנת תמיכה בלוחמי האש. עובדי האגף יחדיו עם לוחמי האש דרשו מהדרג הניהולי לחדול מהתנהלותו הבריונית ולהפסיק לפגוע בביטחון הכבאים ובשלום הציבור.

צילום: הסתדרות מרחב חיפה

פגיעה בביטחון לוחמי האש כמותה כפגיעה בשלום הציבור. במסגרת המאבק לוחמי האש הונחו לבצע עיצומים רבים ולפעול בחירום בלבד.

יו"ר לוחמי האש במרחב חיפה מר איסק שלומוב – "אנו ככבאים נשבענו שבועת אמת להציל רכוש וחיים ללא הבדל דת גזע ומין. אנחנו עשינו, עושים זאת ונעשה זאת לעולם! ואף עיצומים לא יפגעו בשלום הציבור. ביטחון הכבאים אינו הפקר".

צילום: הסתדרות מרחב חיפה
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...