עמוד שידרה חזק בכרמל

ניתוחים רובוטים וניתוחים אנדוסקופים מתקדמים, העמקת שיתוף הפעולה עם הקהילה והשקעה באקדמיה ובדור העתיד של היחידה . אלו הם רק חלק מתוכניות הפיתוח של מנהלה החדש של יחידת עמוד השדרה במרכז הרפואי כרמל ד"ר ארסן שפיגלמן
המחלקה האורתופדית במרכז הרפואי כרמל מתחדשת במינוי חדש ומוצלח.

ד"ר ארסן שפיגלמן מונה כמנהלה החדש של יחידת עמוד השדרה בכרמל

באירוע הפתעה בהנהלת בית החולים העניקו מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג ומנהל המחלקה האורתופדית ד"ר בני ברנפלד את כתב המינוי המכובד לד"ר ארסן.

ד"ר ארסן שפיגלמן. צילום: אלי דדון

 

ד"ר ארסן שפיגלמן בן 45 סיים את לימודי הרפואה בקייב ועלה לישראל בשנת 1999.

הוא עבר בהצלחה את מבחן הרישוי הישראלי התחיל סטאז' בבנ"צ ובשנת 2009 סיים התמחות באורתופדיה כללית

את "התמחות העל"  בניתוחי עמוד שדרה הוא עשה בטורונטו קנדה בביה"ח "סאני ברוק" ו"בסנט מייקל"  וב 2013 הוא חזר לביה"ח כרופא בכיר במחלקה האורתופדית.

בתפקידו האחרון שימש כמנהל השירות לטראומה אורתופדית וכרופא בכיר בניתוחי עמ"ש.

ד"ר ביטרמן, מנהל כרמל ד"ר גולדברג, ד"ר ברנפלד, וד"ר שפיגלמן עם כתב המינוי. צילום: אלי דדון

 

" יש הרבה אנשים שעדיין פוחדים מניתוחי עמ"ש, אומר ד"ר ארסן וממש ואין סיבה.

אנחנו כיום מאוד מתקדמים גם בטכניקה הניתוחית במכשור ובטכנולוגיה ".

מנהל המחלקה האורתופדית ד"ר בני ברנפלד ברך את ד"ר ארסן בטכס הענקת המינוי ואמר

" היום אני גאה בהחלטה ובבחירה שלי בד"ר שפיגלמן, ד"ר ארסן הוכיח את עצמו כאיש מקצוע מעולה ופרט להיותו מומחה בעמ"ש יש ערך מוסף כמומחה טראומה. הוא עושה קורסים לטראומה למתמחים שלנו הוא נכס לביה"ח ".

יו"ר ועד הרופאים ומנהל המחלקה הכירורגית א' ד"ר אריה ביטרמן ברך גם הוא את ד"ר ארסן על המינוי ואמר, " ד"ר שפיגלמן הוא הבחירה הנכונה אני בטח שהוא יתרום רבות לטובת ביה"ח והמערך המקצועי האורתופדי שלנו, ואני מאחל לו בשמי ובשם כל רופאי כרמל הצלחה רבה ".

באירוע השתתפו גם סגני מנהל ביה"ח ד"ר שני ברוש וד"ר בני רביב עם מנהל משאבי אנוש של כרמל אהוד פקלר שיחד ברכו את ד"ר שפיגלמן להצלחה רבה בתפקידו החדש.

ד"ר ארסן הודה למברכים ואמר," בחרתי בביה"ח  כרמל כי זאת הזדמנות מבחינתי להתפחת ולפתח את תחום עמוד השדרה בכרמל ובכללית בכלל. כללית היא הקופה הגדולה והמשמעותית ביותר באזור. חלק מתוכניות שלי הם לשדרג ולהרחיב את מגוון השירותים הניתנים ע"י יחידת עמוד השדרה בכרמל. לתת מענה יעיל ומקצועי לכל המטופלים בבית החולים ובמחוז. בכוונתי להכניס טכנולוגיות חדישות ומתקדמות לשימוש במחלקה כולל רובוטים ממוחשבים ואנדוסקופים מתקדמים ".

חלק מתוכניות הפיתוח של ד"ר ארסן הם לפתח גם את השירות הפולשני האמבולטורי במסגרת חדרי ניתוח של אשפוז יום וחדרי ניתוח בקהילה במרכזים הרפואיים  לין וזבולון.

"זה יביא יותר זמינות ויותר נגישות ומענה רפואי מקצועי מהיר ויעיל יותר", אומר ד"ר ארסן.

מגוון הניתוחים שתציע יחידת עמוד השדרה כחלק משירותי המחלקה  האורתופדית יכילו גם ניתוחים שגרתיים כמו ניתוחי דיסק, שחרור תעלות השדרה, וקיבועים כולל כל אזורי עמוד השדרה. החלפות דיסקים בעמ"ש צווארי וגם תיקוני עיוותים בעמ"ש במבוגרים. ובנוסף  היא תבצע ניתוחים אנדוסקופים עם חתכים קטנים מאוד כשהכל קורה בתוך תעלה השדרה עם אנדוסקופ מתקדם המאפשר החלמה מהירה וקלה יותר בגלל גודל החתך עם אותם תוצאות כמו בניתוח פתוח .

ביחידת עמוד השדרה לצידו של ד"ר ארסן יעבדו ד"ר ויטלי אלכסנדוברסקי וד"ר עלי סולימאן שחזר לאחרונה מהשתלמות מקצועית בבאזל בשוויץ.

היחידה מוכרת לרוטציה במהלך ההתמחות של מתמחי באורתופדיה והיא משקיעה רבות בהכנת דור העתיד של הסטודנטים לרפואה והאורתופדים

" כשהגעתי לכרמל הרגשתי מיד כמו בבית, אומר ד"ר ארסן . כולם קיבלו אותי בזרועות פתוחות האווירה כאן חמה ונעימה עם יחסי אנוש מעולים גם בין הצוות וגם כלפי המטופלים.

כרמל הוא מרכז רפואי מצטיין ואני שמח להצטרף לכוחות הרפואיים שלו " .

בשעות הפנאי אוהב ד"ר ארסן לטייל עם המשפחה בארץ ובחו"ל ומאוד אוהב להיפגש עם חברים.

ד"ר ארסן תושב חיפה נשוי לגלינה רופאת שיניים ואב ל 2 ילדים. דניאל בן 23 לאחר צבא ובדרך ללימודים, והבת יסמין בת 16 תלמידה בריאלי בחיפה.משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם אתם מקפידים להתרחץ בחופים מוכרזים בלבד?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות