מ.א חוף הכרמל- מוקירים את המשתתפים בניקיון החופים

באירוע הוקרה שנערך בפתח ישיבת המליאה השבוע (ב'), העניקו ראש המועצה אסיף איזק וסגנו קובי ציטר תעודות הוקרה למשתתפות והמשתתפים בניקיון חופי חוף הכרמל לאחר מבצע "זפת בסערה", שהחל בחודש פברואר

האסון האקולוגי שפקד את ישראל בחודש פברואר, במהלכו נשטפו מאות טונות של זפת אל חופי ישראל, פגע בעוצמה ב 40 הקילומטרים של חופי המועצה האזורית חוף הכרמל. מצפון עד דרום התכסו החופים בזפת, וככל שחלפו הימים והתברר גודל האסון – התמלאו החופים גם במתנדבות ומתנדבים שהגיעו לסייע בניקוי החופים.

אל מוקד המועצה פנו מכינות ובתי ספר, יחידות צבאיות, חברות פרטיות ואפילו רשויות מקומיות מכל רחבי הארץ – בבקשה להגיע ולסייע בניקוי החופים. למעלה מ 4,500 מתנדבות ומתנדבים, שאת פעילותם תיאמו מוקד המועצה ורכז ההתנדבות רונן ברגר, פעלו בחוף הכרמל בתקופה האחרונה.

אל ישיבת מליאת המועצה שנערכה השבוע (ב') הוזמנו נציגיהם של מספר ארגונים ועמותות אשר בלטו במיוחד בתקופה החולפת, ובפתח הישיבה הוזמנו אל הבמה לקבל תעודה הוקרה על מאמציהם ותרומתם. בין היתר נכחו בישיבה נציגי עיריית באקה אל גרבייה, שלקחו חלק בניקוי החוף; מיכל וימר לוריא, מנהלת מחלקת החופים בעמותת "אקואושן"; מנכ"ל איגוד ערים שרון כרמל לאיכות הסביבה, ניר סהר, ודובר האיגוד יותם אשל; עובדי ועובדות האגף המוניציפלי של המועצה ועוד.

ראש המועצה אסיף איזק אמר באירוע: "כולנו חייבים תודה גדולה לכל העומדים והעומדות כאן, ולעוד רבים שאינם כאן היום. מתוך האסון הגדול שפקד את החופים שלנו, ראינו את הפנים היפות של ישראל צפות ועולות – מאות אנשים שהגיעו בכל יום, מכל קצווי הארץ, כדי להחזיר אהבה לחוף האהוב עליהם, ולסייע בנקיונות. בשם כל תושבות ותושבי המועצה אני מודה לכולכם. השבוע גם החל לעבוד בחופים הטרקטור החדש, שרכשנו, בסיוע המשרד להגנת הסביבה. אל הטרקטור מחוברת נפה מיוחדת, אשר מסננת את הזפת מחול הים ומשיבה את החול למקומו ואת הזפת אל מתקני האיסוף. בכל יום ראשון יתבצע ניקיון בחופי הים של המועצה."

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

 • אם הבחירות לראשות העיר חיפה היו נערכות היום - למי מהמועמדים הייתם מצביעים?

  צפה בתוצאות

  Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחוף הכרמל

 • פיתוח והשבחת מרחבי החינוך בחוף הכרמל נמשכים!

  במועצה האזורית חוף הכרמל ממשיכים ליישם את התפיסה החינוכית, את התכנית האסטרטגית לחינוך שאושרה בשנה שעברה, והופכת למציאוּת בשטח בימים אלה ממש.
 • מסורת המצוינות בחוף הכרמל נמשכת

  בטקס שכבר מזמן הפך למסורת, התקיים בהיכל התרבות "מוזה", חילקו ראש המועצה אסיף איזק, סגנו רפי אבני ומנכ"לית מיר"ב עירית עבו פלדמן, את מלגות המועצה לספורטאיות וספורטאים מצטיינים לשנה זו.
 • גאווה מקומית: טייסת הקרב מחוף הכרמל סיימה קורס טיס

  טקס סיום קורס טיס מספר 183 התקיים בבסיס חיל-האוויר בחצרים, בו הוענקו כנפי טיסה לבוגרות ובוגרי הקורס. בין 39 המסיימים, 4 נשים – ורק טייסת קרב אחת – סגן ר' מחוף הכרמל.
 • משרד הפנים קבע: חוף הכרמל רשות איתנה

  מתוך 257 רשויות מקומיות בארץ, רק 29 מוגדרות 'רשות איתנה'. השבוע הצטרפה המועצה האזורית חוף הכרמל לרשימה הייחודית. ראש המועצה אסיף איזק: "כבוד גדול וגאווה גדולה. זו תוצאה של עבודה ארוכת שנים של עובדות ועובדים רבים."
 • הוקרה להנהגות ולצוותי החוסן ביישובים

  בחוף הכרמל ערכו השבוע ערב הוקרה מיוחד להנהגות היישובים ולצוותי החוסן, שהובילו את המאבק בקורונה בכל יישובי המועצה, לאורך השנתיים האחרונות. "בין גל אחד לשני, בין וריאנט לוריאנט, חשוב לנו לעצור לרגע ולהוקיר תודה למי שעושים ועושות לילות כימים למען הקהילה", אמר ראש המועצה אסיף איזק.
 • בשבוע שעבר התקיים יום המיחזור של ישראל, והגננת ליהי קרייזמן מ"גן חוף" שבקיבוץ שדות ים, החליטה להעלות את המודעות של הילדים למיחזור. בעזרת טופז ברקאי, עובדת תאגיד תמיר וביתה ים, התקיימה בגן פעילות בנושא.
 • "ניקוי הים הגדול בעולם"

  ב 12 חופים ברחבי חוף הכרמל התקיימו אירועי ניקוי חופים, במסגרת "ניקוי הים הגדול בעולם". אלפי משתתפות ומשתתפים לקחו חלק באירוע, אותו הובילה היחידה הסביבתית של המועצה.
 • פרויקט חברתי לליווי נכי צה"ל בחוף הכרמל

  סביר להניח שראיתם אותם רוכבים באזור עם אופני ידיים ובדגלים שאמורים לסייע בזיהויים. החוג האזורי שמיועד לנכי צה"ל קשים, הרוכבים עם אופני ידיים, מחפש כעת מתנדבות ומתנדבים.
 • יום המאבק הבינלאומי באלימות כנגד נשים

  בכל שנה ב 25 בנובמבר מצויין ברחבי העולם יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים. בחוף הכרמל העבודה בנושא מתקיימת לכל אורך השנה, אך על מנת לציין את המאבק הכל-כך חשוב הזה, חברו האגפים והמחלקות השונים במועצה לשיתוף פעולה שהניב מגוון של אירועים ופעילויות להעלאת המודעות.
 • "מטה עד הבית"

  בחוף הכרמל ממשיכים לחדש: השבוע (ב') קיימה המועצה ערב "מטה עד הבית" – במסגרתו התאפשר לתושבות והתושבים לשאול את מטה המועצה כל שאלה שעולה על דעתם. כל התשובות נמסרו בשידור חי בעמוד הפייסבוק של המועצה.
 • תכנית אסטרטגית לחינוך בחוף הכרמל: מתכנון למעשה!

  השבוע (ב') התכנסה ועדת החינוך של המועצה האזורית חוף הכרמל, על מנת לסקור את תהליכי היישום של שלב בתכנית  האסטרטגית לחינוך שאושרה בשנה שעברה, והופכת למציאוּת בשטח בימים אלה ממש. שלב ב' כבר בדרך!
 • הוותיקים והוותיקות חוזרים לכיתות

  בבית הספר המשותף חוף הכרמל, הוקמה השנה כיתה חדשה, יוצאת דופן: בכיתה לומדים כ 15 מוותיקות ו-וותיקי המועצה. פסיכולוגיה, תנ"ך, היסטוריה וכמובן פעילויות חברתיות.  
 • 'אות ההתנדבות' הוענק לשבעה תושבי/ות המועצה

  בשבוע שעבר התקיים בחוף הכרמל "יריד ההתנדבות" המסורתי, במסגרתו הוזמנו תושבות ותושבי המועצה להיחשף למגוון הפרויקטים והמיזמים שבהם ניתן להתנדב ברחבי המועצה. באירוע הוקרה למתנדבות ומתנדבי המועצה, הוענק 'אות ההתנדבות' ל 7 מתושבי/ות המועצה.
 • אלוף העולם מחוף הכרמל

  בסוף השבוע האחרון התקיימה באגם גארדה שבאיטליה אליפות העולם בגלשני ביק 6.8. איתמר לוי, בן 13 מכרם מהר"ל, קטף את התואר אלוף העולם עד גיל 15
 • כל המועצה כיתה

  בתחילת השנה אישרה מליאת המועצה את ההמלצות שקבעה הוועדה האסטרטגית לחינוך של חוף הכרמל, ויישום התכנית יצא לדרך. בחוף הכרמל החלו במימוש למידה חוץ-כיתתית בכל הגילאים. בבוסתן, בחוף הים, בנחל הסמוך – כל המועצה היא כיתה!
 • ציוּן חודש המודעות לסרטן השד

  בכל רחבי העולם מצוין חודש אוקטובר כחודש המודעוּת למאבק בסרטן השד. גם בחוף הכרמל התקיימו שפע של אירועים ומיצגים, עם מטרה אחת: להביא כמה שיותר נשים לגשת לבדיקת ממוגרפיה.  
 • שיתוף פעולה למען נוער חוף הכרמל

  השבוע (א') התקיים כנס מיוחד בחוף הכרמל, אליו הוזמנו כל וועדות החינוך מהיישובים על מנת להיפגש עם נציגי כל אגפי ומחלקות המועצה העוסקים בתחום הנוער, על מנת לשפר ולהרחיב את שיתופי הפעולה.
 • חווה טיפולית ייחודית מוקמת בחוף הכרמל

  "חוות כרמל" היא מיזם קהילתי להקמת חוות סוסים לרכיבה טיפולית, שתשמש מקום תעסוקה לבוגרים עם צרכים מיוחדים, בכפר הנוער מאיר שפיה שבחוף הכרמל. המועצה ותושבי האזור נרתמו לגיוס הכספים הנדרשים.
 • שדולת רשויות החוף והים בחוף הכרמל: יוקם איגוד לרשויות החופיות בישראל

  בסיור השתתפו אנשי מקצוע וראשי רשויות מכל הארץ
 • 18 מיליון ₪ הושקעו בשיפוצי הקיץ בחוף הכרמל

  בימים אלה מסיימים האגף המוניציפלי ואגף ההנדסה של המועצה האזורית חוף הכרמל את שיפוצי הקיץ במוסדות החינוך של המועצה, לקראת פתיחת שנת הלימודים תשפ"ב: הנגשה, התאמה של מרחבי לימוד, בניית כיתות חדשות ואפילו בית ספר חדש לחלוטין!
 • מחנה הנוער הבינלאומי "הללויה" נפתח בחוף הכרמל

  תחת מגבלות הקורונה, בתחילת השבוע יצא לדרך מחנה הנוער הגדול מסוגו בעולם.
 • גאים להציג: אירוע הגאווה המועצתי הראשון בחוף הכרמל

  הפנינג משפחות גאות עם דוכני איפור, משחק ויצירה; שעת סיפור בדראג לילדים ומשפחות; הרצאה של מייקל אלרוי על סיפורו כגבר טרנסג'נדר, וכמובן – צבעים, חיוכים והמון גאווה. כך ציינו בחוף הכרמל את אירועי הגאווה.
 • מורשת של גבורה

  בחוף הכרמל ציינו 100 שנים להולדתה של חנה סנש
 • תערוכת "להשאיר חותם בחוף הכרמל" נפתחה

  במסגרת חגיגות ה-70 של המועצה, נפתחה בהיכל התרבות "מוזה" תערוכת "להשאיר חותם בחוף הכרמל", במסגרתה תיעדו בנות ובני המקום את סיפורי חייהם של ותיקות ו-ותיקי המועצה.
 • חוגגים 70 :מצדיעים לעובדות, העובדים ונבחרי הציבור

  המועצה האזורית חוף הכרמל חוגגת 70 שנים להיווסדה, ולאורך השנה התקיימו אירועים וחגיגות בכל רחבי המועצה. בסוף השבוע שעבר התקיים אירוע מחווה לעובדי המועצה ונבחריה לאורך השנים, שציינו יחד את המעמד המרגש.
 • תשתיות סיב אופטי ייפרסו בחוף הכרמל בתוך כשנה (וידאו)

  הדברים סוכמו בתום פגישת עבודה שהתקיימה היום בין ראש המועצה אסיף איזק לבין שר התקשורת יועז הנדל. צפו
 • ראש מועצת חוף הכרמל, אסיף איזק. צילום: דוברות המועצה חוף הכרמל

  האמוּן במערכת החינוך בחוף הכרמל חוזר

  בספטמבר הקרוב מערכת החינוך בחוף הכרמל תיפתח עם בשורות משמעותיות בתחומי החדשנות הפדגוגית ולמידה אקטיבית
 • ותיקות ו-ותיקי המועצה מקבלים שירות עד פתח הבית

  היחידה לרווחת האזרחיות והאזרחים הוותיקים במועצה הביאה את "ניידת מיצוי הזכויות" של המשרד לשוויון חברתי לחוף הכרמל, ובמהלך החודש האחרון קיבלו עשרות ותיקות ו-ותיקים שירותי ייעוץ והכוונה ייעודיים, שניתנו ביישובי המועצה השונים.
 • חוף הכרמל בין 10 הרשויות הירוקות בארץ

  המדדים לבחירת הרשויות הם בין השאר התייעלות אנרגטית, מיחזור והפרדת פסולת, מים ושפכים ועוד. ההכרזה התקיימה בתערוכת "קלינטק" שנערכה השבוע בגני התערוכה.
 • חגיגת שבוע הספר בחוף הכרמל

  מאות תושבות ותושבים הגיעו השבוע לחגיגות שבוע הספר העברי, שהתקיימו בספריית "כותר כרמל" ובהיכל התרבות "מוזה", ונהנו משפע פעילויות לילדים ונוער, הצגות, יצירה וגם משוק ספרוּת מקומית
 • קיץ גדול לנוער בחוף הכרמל

  מחלקת הילדים והנוער של המועצה פירסמה את תכנית הקיץ לילדי ונוער חוף הכרמל, הכוללת שפע פעילויות לכל הגילאים: סדנאות, טיולים, מתחמי זולה בחוף, קורסים מגוונים וכמובן מחנות של תנועות הנוער. הצצה קטנה לקיץ גדול – בידיעה שלפניכם.
 • מ.א חוף הכרמל- מוקירים את המשתתפים בניקיון החופים

  באירוע הוקרה שנערך בפתח ישיבת המליאה השבוע (ב'), העניקו ראש המועצה אסיף איזק וסגנו קובי ציטר תעודות הוקרה למשתתפות והמשתתפים בניקיון חופי חוף הכרמל לאחר מבצע "זפת בסערה", שהחל בחודש פברואר
 • מלאו אסמינו בר: שוק תוצרת מקומית לכבוד החג

  בשבוע שעבר קיימו בחוף הכרמל, כמיטב המסורת, את שוק האיכרים המקומי, ברוח חג הביכורים כמובן. חקלאים וחקלאיות, אומנים ואומניות, פעילויות והופעות – הכל על טהרת תוצרת חוף הכרמל!
 • חברות וחברי המליאה סיירו ברחבי המועצה

  ממאגר הבונים דרך חופי הרחצה, מבתי-הספר ועל למט"ש בניר עציון – חברות וחברי מליאת מועצת חוף הכרמל סיירו ברחבי המועצה, והתרשמו מהפרויקטים השונים שמקודמים בימים אלו
 • טקס "אות הנוער" להוקרת מתנדבות ומתנדבים

  בהיכל התרבות "מוזה" התכנסו וועדת החינוך מכלל יישובי המועצה, בני ובנות נוער מתנדבים, וכמובן הנהלת המועצה – על מנת להוקיר תודה למי שבפעילותם ההתנדבותית מקדמים את החינוך המשלים במועצה, ולנוער שממשיך לעשות, לפעול למען האחר ולתרום
 • "מועצה כחולה: השרה גמליאל וראשי רשויות בחוף התארחו בטקס בחוף הכרמל"

  טקס הענקת תו האיכות הבינלאומי "דגל כחול", המוענק לחופים ומרינות ברחבי העולם שעומדים בסטנדרט איכות גבוה במיוחד, התקיים השנה בחוף נווה ים שבחוף הכרמל, במעמד השרה לאיכות הסביבה ח"כ גילה גמליאל ומנכ"ל המשרד דוד יהלומי
 • נשיא המדינה מוקיר תודה לפעילות המועצה והמתנדבים בחופים

  בשבוע שעבר זימן נשיא המדינה ראובן ריבלין מתנדבות ומתנדבים אשר פעלו בחודשים האחרונים לניקוי חופי הים מהזפת ששטפה אותם, לטקס הוקרה בבית הנשיא בירושלים. בטקס השתתפו גם ראש המועצה אסיף איזק ורכז המתנדבים רונן ברגר.
 • חוף הכרמל אומרת תודה על שיתוף פעולה יוצא דופן

  בישיבת מליאת המועצה העניקו ראש המועצה אסיף איזק וסגנו רפי אבני, תעודת הוקרה מיוחדת למנהל מחוז חיפה בכללית, רונן נודלמן וצוותו, "עבור שיתוף פעולה יוצא דופן, המעמיד את בריאות תושבות ותושבי חוף הכרמל בראש סדר העדיפויות"
 • התרבות חוזרת לחוף הכרמל

  עם הירידה בתחלואה ברחבי הארץ וכמובן גם בחוף הכרמל, אושרו ההקלות בהנחיות הממשלה – והתרבות חזרה לפעול במלוא המרץ.
 • ראש המועצה אסיף איזק התארח בבית הנשיא

  ראש המועצה האיזורית חוף הכרמל, אסיף איזק: "אני מודה לנשיא ריבלין על האירוח ועל ההוקרה החשובה כל-כך, למי שפעלו ללא לאות על מנת לטפל בנזק שנגרם לחופים. האתגר לא היה פשוט, ויחד – יכולנו לו"
 • מלגות המועצה הוענקו לסטודנטים/ות

  המועצה האזורית חוף הכרמל מעניקה מלגות לסטודנטים וסטודנטיות תושבי המועצה, הלוקחים חלק בפעילות קהילתית במרכז הצעירים, ביישובים השונים וכן באגפי המועצה.
 • חוף הכרמל: היכונו פסטיבל "לחקלאות, ים ואדם" (וידאו)

  חג שבועות מתקרב, ואיתו פסטיבל "חקלאות, ים ואדם" המסורתי של חוף הכרמל. ההרשמה בעיצומה וכולם מוזמנים
 • בחוף הכרמל יציינו את ימי הזיכרון והעצמאות קצת אחרת

  בחוף הכרמל בחרו לציין את יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה באירוע מיוחד – "מצדיעים וזוכרים", במעמד משפחות יד לבנים, ראש המועצה אסיף איזק וסגניו ובהשתתפות הזמרת אביבה אבידן.
 • תכנית חדשנית להכוונה לצעירות וצעירים

  שיתוף פעולה בין המועצה האזורית חוף הכרמל לעמותת "מפליגים את האופק" הוליד את "מסע אל האופק" – תכנית לפיתוח וצמיחה אישיים לצעירים וצעירות, שעושה את זה אחרת לגמרי ממה שהכרתם.
 • מחזור ב' של קורס דירקטורים/ות בחוף הכרמל הסתיים בהצלחה

  בשנה שעברה הוחלט במועצה האזורית חוף הכרמל לקיים קורס דירקטורים/ות לטובת תושבות ותושבים הנמצאים בעמדות הנהגה והשפעה ביישובי המועצה. לאור הביקוש נפתח מחזור נוסף, והשבוע קיבלו את התעודה הרשמית 37 דירקטוריות ודירקטורים חדשים.
 • יש "מוזה" - התרבות חוזרת לחוף הכרמל

  "מתחילים הכי חזק, ולאט לאט מגבירים": בחוף הכרמל חוגגים את החזרה לחיים עם פתיחתו של היכל התרבות האזורי "מוזה", לאור מתווה התרבות של הממשלה.
 • יום המעשים הטובים בחוף הכרמל

  יום המעשים הטובים בחוף הכרמל יצא לדרך עם מגוון פעילויות למען הזולת והסביבה. ראש המועצה, אסיף איזק: " יום מעשים טובים הוא לא רק יום בודד – הוא דוגמה לאיך העולם שלנו יכול להיראות כל יום"
 • חוף הכרמל מציינת את יום האישה הבינלאומי בחודש מלא העצמה

  בכל רחבי העולם מציינים את יום האישה במועד חד-פעמי שחל בחודש מרץ, אך המועצה האזורית חוף הכרמל בחרה לקחת את האירוע צעד אחד קדימה ולקיים חודש גדוש הרצאות, סדנאות ופעילויות מעשירות לכבוד תושבות ותושבי המועצה
 • בחוף הכרמל משפרים את השירות עבור התושבים/ות

  את שנת 2021 פתחו במועצה האזורית חוף הכרמל עם מהלך נרחב לשיפור השירות עבור התושבות והתושבים. במסגרתו, חתמו כל אגפי המועצה על 'אמנות שירות' מעודכנות, המציבות רף חדש לשירות הניתן על-ידם.
 • למידה חדשנית, מגוונת ולא-שגרתית בחוף הכרמל

  חדשניים יותר, יצירתיים יותר, לומדים יותר: בתיכון "גלים" שבכפר גלים, לומדים לבגרות בתנ"ך עם הזמרת והיוצרת קורין אלאל
 • מגשימים חלומות בחוף הכרמל

  המועצה כולה התרגשה השבוע כאשר גיא שטייפמן הגשים את חלומו להיות שוטר קהילתי בחוף הכרמל, ליום אחד. סיור בשטח, מטווח ירי, הסמכה על כלל המיכשור בניידת וכמובן קבלת דרגה – ככה נראית הגשמת חלום
 • חוף הכרמל מובילה ארצית בגיוס לתפקידי לחימה ובגיוס נשים לשירות משמעותי

  בני ובנות חוף הכרמל לא רק מתגייסים בהמוניהם, הם גם בוחרים לשרת בתפקידי לחימה משמעותיים: 65.8 אחוזים מבני המקום מתגייסים לתפקידי לחימה (ממוצע ארצי: 50.4%), ו-20.8 אחוזים מהבנות הן לוחמות
 • צוות מחלקת הקורונה הלל יפה עם המשלוח מחוף הכרמל. צילום: דוברות המועצה

  נוער חוף הכרמל במחווה מרגשת לצוותים הרפואיים באזור

  במהלך השנה האחרונה עומדים צוותי הרפואה בכלל, וצוותי מחלקות הקורונה בבתי החולים בפרט – בחזית המאבק בנגיף. נוער חוף הכרמל התגייסו למיזם מרגש, כדי לומר להם בשם כל תושבות ותושבי המועצה – תודה!
 • שומרות ושומרי הסף של המועצה. תמונה: דוברות חוף כרמל

  "שומרות ושומרי הסף" של מועצת חוף כרמל

  "שומרות ושומרי הסף" של חוף כרמל בשיחה עם עדי גוזי, השכנה שהצילה את חייה של שירה איסקוב: בחוף הכרמל מכשירים את "שומרות ושומרי הסף למניעת אלימות במשפחה" – תושבות ותושבים הרוכשים ידע, כלים וניסיון, ויהוו כתובת נוספת לפנייה עבור הסובלים/ות מאלימות במשפחה
 • בחוף הכרמל מקדמים שוויון מגדרי

  בשנה החולפת הציבה לעצמה המועצה האזורית חוף הכרמל מטרה: להאיר את הזרקור על תחום השוויון המגדרי ולהטמיע חשיבה מגדרית לתוך עבודת המועצה בכל התחומים. איך מסכמים במועצה את השנה שחלפה
 • פעמיים ברציפות: שיר שכתב תושב חוף הכרמל ייצג את ישראל באירוויזיון

  נציגת ישראל לאירוויזיון 2021, עדן אלנה, תייצג את המדינה עם השיר Set me free שכתב נועם זלטין ממושב עין אילה
 • אסיף איזק. צילום: רות לואר באדיבות דוברות המועצה

  "איך לשמש כעוגן יציב לילדנו כנגד זרם של פיתויים מסוכנים?"

  האגף לשירותים חברתיים וקהילתיים יחד עם אגף החינוך של המועצה האזורית מציעים להורי חוף הכרמל סדרת הרצאות מיוחדת שמותאמת לאתגרים שהביאה איתה מגפת הקורונה
 • נפתחה ההרשמה לגני הילדים במועצה האזורית חוף הכרמל

  השבוע (ה') נפתחה ההרשמה המקוונת של כ-70 גני ילדים אשר נמצאים במועצה האזורית חוף הכרמל. ראש המועצה, אסיף איזק: "תוכניות החינוך הן בראש סדר העדיפויות של המועצה. אנו רוצים להרחיב את אפשרויות הבחירה והמרחב החינוכי"
 • מבצע חיסון לעובדי ועובדות הוראה התקיים בחוף הכרמל

  ראש המועצה אסיף איזק אמר: "חיסנו נשות ואנשי חינוך רבים, על מנת שיוכלו להמשיך ולקיים את מערכת החינוך שלנו כעמוד התווך של הקהילה שלנו – בשגרה וגם בחירום."
 • חוף הכרמל: אוספים את בני הנוער לפעילות יזומה בין הגלים

  בין הגלים של הקורונה, הסגרים ושיעורי הזום, המנהלת היישובית של הרשות לביטחון קהילתי בחוף הכרמל מטעם המשרד לחיזוק וקידום קהילתי, מיה שדה, רתמה את גלי הים ואת מדריכת המוגנות כדי לאסוף את בני הנוער מהגלים ששוטפים את כולנו – לפעילות יזומה בין גלי הים
 • רותם אבוהב בהופעה למתנדבי חוף הכרמל צילום מסך דוברות המועצה

  יריד 'עולים להתנדבות' התקיים בחוף הכרמל זו השנה השנייה

  בסוף השבוע האחרון התקיים ערב הוקרה לעולים ועולות חדשים ולמתנדבי/ות המועצה האזורית חוף הכרמל. הערב, שנערך לציון יום העלייה, התקיים במתכונת 'זום' לאור להנחיות התו הסגול, ובסיומו נערך מופע הוקרה למתנדבים והמתנדבות
 • חג של אור בחוף הכרמל

  במועצה האזורית חוף הכרמל חגגו השבוע את חג החנוכה עם שפע של פעילויות, בהתאם להנחיות 'התו הסגול'. ראש המועצה ברך את התושבות והתושבים: "כמו בסיפור החנוכה, גם על האתגר הנוכחי נתגבר בעזרת האחדות והערבות ההדדית" 
 • מפקד פיקוד העורף מבקר בחוף הכרמל

  חוף הכרמל מוכיחה בכל פעם, הלכה למעשה, את המוכנות המרשימה של המועצה לחירום"; כך אמר מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין בביקורו במועצה האזורית חוף כרמל
 • אסיף איזק: "אני גאה להוביל מועצה שהיא ארגון לומד ומתפתח"

  חוף הכרמל היא המועצה האזורית היחידה שתשתתף בתכנית הייחודית של משרד האנרגיה
 • יום המורה בחוף הכרמל. תמונה: דוברות המועצה האזורית חוף כרמל

  מוקירים תודה לצוותי החינוך

  הדלקת נרות חנוכה בסימן "יום המורה" במועצה האזורית חוף הכרמל; ממלא מקום ראש המועצה, רפי אבני אמר: "יש פער בין הרצון של המורים להעניק לילדים, לבין ההערכה לה הם זוכים. לכן, ליום המורה יש חשיבות גדולה בחוף הכרמל ובארץ בכלל"
 • מוזיאון להנצחת חנה סנש נפתח בקיבוץ שדות ים

  ראש המועצה, אסיף איזק אמר באירוע: "אני גאה להנהיג ולהוביל אזור שלאורך של שנותיו התחנכו וגדלו בו דורות של גיבורים וגיבורות"
 • ראש מועצת חוף הכרמל, אסיף איזק. צילום: דוברות המועצה חוף הכרמל

  "כמועצה אנחנו עושים את המירב על מנת לספק מענה חינוכי רחב"

  בחוף הכרמל החליטו – כיתות א'-ד' ילמדו בבתי-הספר 5 ימי לימוד מלאים: "נאפשר לקהילה שלנו להתחיל ולחזור לשגרה"
 • שר החקלאות אלון שוסטר בביקור בחוף הכרמל

  שר החקלאות אלון שוסטר ביקר השבוע (ג') בחוף הכרמל. בין מפגש עם חקלאים בצרופה, לסיור במדגה מעגן מיכאל וביקור ב"בננות החוף", דנו ראש המועצה והמטה עם השר בנושאים המעסיקים את החקלאיות והחקלאים באזור – מפסולת חקלאית ועד שיקום נזקי השטפונות.
 • המועצה עתרה לבג"צ בנושא צמצום הפיתוח המוצע למרחב הימי

  מדיניות הולחו"ף, בה מבקשות הרשויות לקיים דיון מחודש, כוללת בין היתר מתקני תעשייה רבים, חלקם אף במרחק של 3 קילומטר בלבד מקו החוף
 • ראש מועצת חוף הכרמל הציג את תוכניתו בועידת הקורונה של הכנסת (וידאו)

  ראש המועצה אסיף איזק הציג אתמול את אסטרטגיית היציאה שלו בפני ועידת הקורונה. צפו
 • אסיף איזק. צילום: רות לואר באדיבות דוברות המועצה

  חוף כרמל: תכנית הרמזור תיכנס לתוקף ביום ראשון

  בשידור חי שייערך ביום ראשון, יספר ראש המועצה אסיף איזק על ההקלות שינתנו, השירותים שיחודשו והמסגרות שייפתחו במסגרת תכנית הרמזור
 • אסיף איזק. צילום: רות לואר באדיבות דוברות המועצה

  70 שנים של המתנה: נסלל כביש גישה חדש ליישוב עין חוד

  בכפר עין חוד העבודות על כביש הגישה החדש, שלא נסלל מאז קום המדינה, נמצאות בעיצומן – וההתרגשות גדולה. לאחר שצומת כפר גלים זכה לרמזור וכמוהו גם צומת כרם מהר"ל, השבוע גם החלו העבודות להסדרת צומת עין הוד ותחנת ההסעה בצבי סיטרין
 • השר לשירותי דת בביקור בחוף הכרמל

  בביקור עלו לדיון מספר נושאים, ביניהם – מקוואות באזור, תקני רבנים ביישובים החסרים, רשיונות קבורה ביישובים ועוד
 • הצגת המלצות הוועדה האסטרטגית לחינוך לשר. צילום: דוברות המועצה

  שר החינוך גלנט בביקור בחוף הכרמל

  "מערכת חינוך מצוינת, שאפשר רק ללמוד ממנה – איך להתחדש ולהתקדם כל הזמן, לצד תכנון משמעותי לטווח הארוך", כך אמר השר גלנט
 • מועצת חוף הכרמל מצטרפת לאמנת ראשי ערים לאקלים ולאנרגיה

  מועצה אזורית חוף כרמל לוקחת חלק בתכנית קלימה מד Clima-Med , תכנית ייחודית בה שותפות 40 רשויות מקומיות מכל חלקי הארץ לבניית תכנית עבודה להתמודדות עם שינויי האקלים ושמירה על הסביבה. תכנית Clima-Med פועלת ביוזמת האיחוד האירופי ובמימונו