ביקור שגריר יפן ביקר במוזיאון טיקוטין

כב' שגריר יפן בישראל קואיצ'י מוזישימה ביקר ביום שישי במוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית בחיפה – היה זה אחד הביקורים הראשונים של השגריר מיזושימה שרק לאחרונה החל את שליחותו בישראל

 

כב' שגריר יפן בישראל קואיצ'י מיזושימה ביקר ביום שישי במוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית בחיפה. היה זה אחד הביקורים הראשונים של השגריר מיזושימה שרק לאחרונה החל את שליחותו בישראל.
"שמעתי הרבה על מוזיאון טיקוטין והיה לי חשוב מאוד להגיע לחיפה, למוזיאון המיוחד שחולק כבוד עצום לתרבות היפנית ומהווה גשר אמיתי בין יפן לישראל", אמר שגריר יפן.

 

מימין לשמאל – ניר אלון – אוצר משנה, שרון בנוש – מנהלת האירועים, ד"ר אתי גלס-גיסיס האוצרת החדשה של המוזיאון,  יותם יקיר – מנכ"ל מוזיאוני חיפה'שגריר יפן  קואיצ'י מוזישימה, ד"ר אילנה זינגר-בליין אוצרת המוזיאון הפורשת, נספחי התרבות – מר קאואי ומר מיסה צילום  ג'ני כצנר


 

צוות מוזיאוני חיפה קידם את פניו של השגריר: מנכ"ל מוזיאוני חיפה יותם יקיר, ד"ר אילנה זינגר-בליין אוצרת המוזיאון שפרשה לאחרונה לאחר כ 30 שנה, וד"ר אתי גלס-גיסיס האוצרת החדשה שהחלה בימים אלה את תפקידה.

צוות המוזיאון סקר בפני השגריר את סיפורו המופלא של מוזיאון טיקוטין ואת התוכניות לעתיד. השגריר אף צפה לנוף המופלא של מפרץ חיפה הנשקף מהטיילת הסמוכה למוזיאון וסייר בתערוכה "קנרקי" (התחלה חדשה – ביפנית), התערוכה לציון שישים שנה למוזיאון טיקוטין.

ביקור שגריר יפן המוזיאון טיקוטין – צילום  ג'ני כצנר

 

השגריר מיזושימה ציין את הכבוד הרב שרוחשת ממשלת יפן למוזיאון ובא לידי ביטוי באות הוקרה מיוחד שמעניקה ממשלת יפן לאוצרת הראשית הפורשת ד"ר אילנה זינגר בליין.
מנכ"ל מוזיאוני חיפה יותם יקיר הודה בחום לשגריר על ביקורו ואמר "לביקור יש מבחינתנו חשיבות רבה. אנחנו מעניקים זה לזה חיבוק אמיץ של ידידות – חיבוק שנועד לחזק את תרבות יפן ואת הקשר החזק שלה לישראל באמצעות מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית, מוזיאון שיש לו עבר נפלא ועתיד נהדר לא פחות".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...