ההסתדרות חילקה שי הצטרפות צנוע לעובדי מכללת אורנים

ההסתדרות חתמה עם הנהלת מכללת אורנים על הסכם קיבוצי  לעובדי מכללת אורנים

עובדי מכללת אורנים התאגדו בשנת 2017 ובחודש דצמבר 2020  חתמה ההסתדרות עם הנהלת המכללה על הסכם קיבוצי  לעובדי מכללת אורנים.
השבוע, כפי שהבטיח משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, חולק לעובדי ועובדות מכללת אורנים החברים  בהסתדרות שי הצטרפות סימלי.
במכתב פניה לעובדי מכללת אורנים כתב משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה: "עובדי ועובדות מכללת אורנים היקרים, לכבוד הוא לי לברך אתכם באופן אישי על חתימת ההסכם הקיבוצי. בשנת 2017 התאגדתם להסתדרות, לאחר משא ומתן ארוך, אשר במהלכו נקלעה המכללה למשבר כלכלי ונדרשה לפטר כ- 25 עובדים. ההסתדרות הכניסה כלכלן מטעמה וכל זאת במטרה לצמצם את הנזק  ובסופו של יום לא פוטר אף עובד.

שי הצטרפות צנוע לעובדי מכללת אורנים צילום: הסתדרות מרחב חיפה

ברצוני לציין כי לאורך כל המשא ומתן היה שיתוף פעולה פורה מצד ההנהלה, החל מהמנכ"ל קובי אלדר ומנהלת משאבי אנוש נילי אמויאל. אני מודה לצוות הפעולה שהתחלף במהלך המשא ומתן.
ברכות על הצטרפותכם למשפחתנו הגדולה – ההסתדרות – הבית של העובדים בישראל. המשפחה והארגון הגדול במשק הדואג לזכויות העובדים והגמלאים כאחד.
בזכותכם, צוותי ואני נאבקים יום יום, לשמירה ועידוד הזכויות הסוציאליות של העובדים במשק.
בנוסף, אנו דואגים לשפר כל הזמן את השירות ולהביא לחברי ההסתדרות את מועדון 'ביחד בשבילך', את אפליקציית 'עובדים בריא' לשיפור הכושר הגופני ואיכות החיים. יצירת שיפור בתנאי העסקה, קליטת עובדים להעסקה ישירה, ייעוץ וליווי משפטי, מועדוני גמלאים ועוד ועוד…
צוות הסתדרות במרחב חיפה, כולל אנשים שאכפת להם, הם אנשי מקצוע מסורים וטובים והם יפעלו עבורכם, כמו בני משפחה. אני מזמין אתכם לפנות אלינו או להיכנס לאתר האינטרנט של ההסתדרות. בהזדמנות זו אני מבקש להודות לאנשי ההסתדרות שפעלו להבאת הסכם זה – עו"ד יונה אדמונד היועץ המשפטי, משה הוכנשטיין רכז איגוד מקצועי, מרים בלס יו"ר אגף קהילה ושירות לפרט ומשרד עו"ד אילן גורביץ שליווה את התהליך.
לכל חבר הסתדרות במכללת אורנים יינתן שי הצטרפות סימלי מטעם ההסתדרות מרחב חיפה.
 ברוכים הבאים למשפחת ההסתדרות, שולח לכל אחד ואחת מכם חיבוק גדול"
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...