מסע מיוחד ואחר

השבוע התקיים בלשכת ראש העיר נשר, אבי בינמו, טקס מרגש במיוחד, של הענקת תעודת הוקרה ל-מ', בעל מוגבלות שכלית-התפתחותית, שהשתתף השנה במסע ללימוד השואה והגבורה בפולין

 

מ' עבר מבדקים קפדניים ונבחר להשתתף במשלחת מיוחדת לפולין של בעלי צרכים מיוחדים

מ' עבר מבדקים קפדניים ונבחר להשתתף במשלחת מיוחדת לפולין של בעלי צרכים מיוחדים

השבוע התקיים טקס מרגש במיוחד, של הענקת תעודת הוקרה, במעמד ראש העיר נשר, אבי בינמו, ל-מ', בעל מוגבלות שכלית התפתחותית, שהשתתף השנה במשלחת מיוחדת לפולין, ללימוד השואה והגבורה.
מ', בן 42, בעל מוגבלות שכלית-התפתחותית, מטופל לאורך שנים על ידי המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית נשר ומשולב במסגרת דיור המותאמת לצרכיו. במהלך השנים, בסיוע עו"ס המחלקה, צוות המסגרת מחברת א.ד.נ.מ, צוות המרכז הישראלי לאפוטרופסות – הקרן לטיפול בחסויים, אשר מהווים אפוטרופוסים על גופו ורכושו – התקדם מ' בכל המישורים והחל לפרוח.השיא התרחש, לאחר שעבר מ' מבדקים קפדניים ונבחר להשתתף במשלחת מיוחדת לפולין של בעלי צרכים מיוחדים.
במהלך הטקס השבוע, בלשכת ראש העיר, שיתף מ' את הנוכחים בחוויות מהמשלחת. הטקס נערך בהשתתפות ראש העיר אבי בינמו, מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים, מיכל ליבנה, ועו"ס המחלקה אשר מלווה את מ', שלומית פישר וכן הצוות המלווה מהדיור והקרן לטיפול בחסויים. בינמו העניק ל-מ' תעודת הוקרה על בחירתו והשתתפותו במשלחת לפולין, וציין את דבקותו במטרה והגשמת החלום עבורו.
צוות המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית נשר, ציין את תהליך ההתפתחות האישי אותו עבר מ'. ליבנה אמרה כי "מ' פרץ את תקרת הזכוכית עבורו ועבור קהילת בעלי הצרכים המיוחדים ועל כך הברכה והערכה".
מנהל מחוז חיפה והצפון במרכז הישראלי לאפוטרופסות – הקרן לטיפול בחסויים, אפי רוזנר, ציין לשבח את עיריית נשר, את ראש העיר ועובדי המחלקה לשירותים חברתיים בעירייה, שמצאו לנכון להוקיר את מ'. "אנו כחברה מחויבים להכיר ולהוקיר את האנשים בעלי הצרכים המיוחדים, שלמרות המוגבלות שלהם מצליחים להגיע להישגים ולהתעצם, גם אם אלה הישגים קטנים, עבורם זה עולם ומלואו", אמר רוזנר. "ראוי שרשויות מקומיות נוספות ינהגו כמו עיריית נשר וידעו להוקיר גם את האנשים בעלי הצרכים המיוחדים אצלם, שלעיתים הינם שקופים בחברה".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר