טיפול עד הבית עם צוות מנצח

צוות אשפוזי בית במחוז חיפה והגליל המערבי נבחר לכח משימה מצטיין של כללית. הצוות מטפל במסירות במטופלים רבים כשהם בביתם, מבלי שיצטרכו להיות מאושפזים בבתי החולים
 

צוות מערך אישפוזי בית/ הצוות זמין לרשות המטופל ומשפחתו – 24/7

צוות מערך אישפוזי בית/ הצוות זמין לרשות המטופל ומשפחתו – 24/7

מאות לקוחות כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, מטופלים מידי חודש בביתם, במקום לשהות באישפוז ממושך, תודות שלירות יחודי בכללית.
בימים בהם מדובר רבות על מצוקת האישפוז, מחד והסיכונים הנלווים לאישפוז, כמו זיהומים צולבים ונזק רגשי וקוגניטיבי, מפעילה כללית מענה במסלול של אישפוזי בית.
השירות המיוחד הזה ניתן על ידי צוות איכותי הפועל במסגרת היחידה להמשך טיפול ומעקב של כללית במרחב חיפה וגליל מערבי, בניהולו של ד"ר חנא ליוס.
בראש צוות אישפוזי הבית עומד ד"ר סיון אקסלרוד ולצידו האחים סמי פרץ- שמרכז את תחום אי ספיקת לב וסמי קנבורה- שמרכז את הטיפול במונשמים בבית.
הצוות הינו רב תחומי ומקצועי וכולל גם פיזיותרפיסטיים, עובדים סוציאליים, מרפאים בעיסוק ורופאים יועצים בעלי מומחיות ברפואת עיניים, עור, אף, אוזן וגרון וזיהומים.
טווח גיל המטופלים הינו מ-3 עד 95 והתחלואות כוללות אי ספיקת לב חריפה, ALS (ניוון שרירים), חולים סופניים (לא אונקולוגיים), מונשמים בהם גם תינוקות. כמו גם, שיקום לאחר החלפת מפרקים ועוד. בנוסף, כ-1000 מטופלים בשנה מקבלים במסגרת שירות זה עירוי אנטיביוטי בביתם.
הצוות זמין לרשות המטופל ומשפחתו – 24/7 ומגיע לתת שירות גם בתנאים קשים ולא נוחים. בדירות קטנות בקומה גבוהה ללא מעלית, בישובים מרוחקים, גם ברחבי הגליל המערבי. הצוות המסור הזה נותן שירות איכותי ביותר מבחינה רפואית, קשוב מאוד לצרכי המטופלים ובני המשפחה המלווים אותם. בשנתיים האחרונות הוכפלה פעילות הצוות, לאור הצורך והדרישה הגבוהים גם מצד המטופלים ששמעו הטוב של השירות הגיע לאוזניהם. שירות זה מאפשר לאנשים חולים מאוד להמשיך לחיות בכבוד, בסביבתם הטבעית ואף מפחית סיכונים רפואיים כמו חישפה לזיהומים צולבים.
כהוקרה על ההישגים הרבים, הוענק לצוות אות הוקרה "זר החודש" היוקרתי.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות