X

לא על היופי לבדו: לימור מגן תלם הושבעה לכנסת ה-24

השבוע התקיים טקס ההשבעה של לימור מגן החיפאית כחברת כנסת מטעם מפלגת "ישראל ביתנו": כיצד הגיעה סגנית מלכת היופי וסגנית מיס אירופה לשנת 1988 למעמד מכובד חברת הכנסת ה- 24? מגן בראיון מיוחד לניוז חיפה קריות

במעמד מאוד מרגש וחגיגי, הושבעה עורכת הדין לימור מגן לחברת כנסת ביום חמישי האחרון. כל המשפחה המורחבת לוותה אותה והתרגשה יחד איתה ומכאן חובת ההוכחה היא עליה.
לימור מגן תלם, חיפאית, בוגרת ביה"ס הריאלי העברי בחיפה. לימור גדלה בכרמל צרפתי ועברתי לגור ברמת אשכול באחוזה. היא עורכת דין במקצועה בתחום האזרחי מסחרי נדל"ן והרשויות המקומיות.
לימור כיהנה בשנים האחרונות כיועצת משפטית של עיריית מגדל העמק ושל הועדה המקומית לתכנון ובנייה. במהלך הקריירה שלה כעורכת דין ויועצת משפטית ייצגה את העירייה בתיקים גדולים ובמספר רב של עתירות מנהליות בתחום המכרזים התכנון והבנייה ובתחום מיסוי מוניציפלי בהצלחה רבה. היא נחשבת ליועצת משפטית מאוד מוערכת.
היא בעלת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות במכללה למנהל ותואר שני במשפטים באוניברסיטת חיפה. מגן כיהנה כשופטת בבית דין למשמעת של הרשויות המקומיות. כמו כן היא כיהנה כדירקטורית חיצונית וחברה בועדת השקעות בקרנות נאמנות של בנק הפועלים מספר שנים וכן  כיהנה כדירקטורית חיצונית בחברת סאמיט נדל"ן ובנוסף כיהנה  כדירקטורית חיצונית וחברה בועדת הביקורת בחברת סינאל מל"ל פייויי.

לא רק יפה, עכשיו גם ח"כית. עורכת הדין לימור מגן עם בנה עידן. צילום: אלבום פרטי

 
לימור מגן נמצאת בזוגיות 11 שנים עם יוסי פלד מחיפה, מהנדס חשמל ואלקטרוניקה בחברת אלברט מערכות. היא אמא לשניים, עידן בן 22 ועמית בת 18.
עידן הינו יוטיובר ויוצר תוכן ברשת מהמובילים בישראל. עידן יוצר סרטונים ברשת לילדים ונוער ועמית בוגרת תיכון ולפני גיוס.
בעברה הרחוק נבחרה לסגנית מלכת היופי אך לא הסתנוורה מבחירתה, היתה עם רגליים על הקרקע ומיד נרשמה ללימודי משפטים אותם סיימה כמצטיינת דיקן והחלה התמחות במשפטים במשרד עורכי דין בתחום האזרחי מסחרי, חברות נדל"ן והמשיכה לעבוד כעורכת דין באותו משרד בו התמחתה ולאחר מכן נבחרה לכהן כיועצת משפטית של עיריית מגדל העמק.
מגן תלם רצה ברשימה של ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן אותו היא מעריצה ומחזיקה ממנו מאוד ומודה לו על האימון בה ובחירתה לרשימת ישראל ביתנו לכנסת:  4 מערכות בחירות והתמידה וההתמדה השתלמה המערכת בחירות הרביעית נכנסה לכנסת.

רוצה לפעול לצמצום הפערים בפריפריה, לפעול לקידום התוכנית הלאומית למניעת אלימות בנשים. תמונה: אלבום פרטי


היא בחורה שאפתנית אשר מסמנת לעצמה יעדים בחיים ומשיגה אותם. כל דבר בחייה סיימה בהצטיינות וכך בכוונתה להיות פרלמטרית פעילה.
בכנסת תרצה לפעול לצמצום הפערים בפריפריה, לפעול לקידום התוכנית הלאומית למניעת אלימות בנשים, לטפל בסוגיית זיהום האויר בחיפה, ולפעול למען קידום הטבות וסיוע לחיילים משוחררים.
בכוונתה לקדם ולהכניס ללימודי הליבה לתלמידי התיכון חינוך פיננסי, כך שכל תלמיד תיכון יקבל ארגז כלים להכרת מונחים פיננסיים על מנת להיות בוגר אחראי ומחושב המסוגל לקבל החלטות פיננסיות ולהתנהל כלכלית וכספית. נושא החינוך קרוב לליבה שכן לדעתה הכל מתחיל מהחינוך.

נמצאת בזוגיות 11 שנים עם יוסי פלד מחיפה, מהנדס חשמל ואלקטרוניקה בחברת אלברט מערכות אלבום פרטי


בן הזוג והמשפחה המורחבת תומכים וגאים  בכניסתה לכנסת ומעורבים מאוד בפוליטיקה. מגן תלם הינה כאמור חדורת מוטיבציה ואמביציה, ותבלה את מרבית ימי השבוע בירושלים ואף תלון שם מספר לילות על מנת להקל על הנסיעות ובכוונתה להיות חברת כנסת דומיננטית .
לימור, מהם השאיפות לעתיד?
אני שואפת להיות חברה בוועדת חוק חוקה ומשפט ולהשפיע בתחום החקיקה וכן שואפת להיות חברה בועדת הכלכלה ולהשפיע בנושאים כלכליים שכן לאחר שנתיים של חוסר משילות וכאוס יש הכרח לשקם את הכלכלה ההרוסה.
כחיפאית היא מתכננת לפתוח לשכה פרלמנטרית בחיפה ולאייש אותה בימים בהם לא תהיינה ועדות בכנסת.

כחיפאית היא מתכננת לפתוח לשכה פרלמנטרית בחיפה ולאייש אותה בימים בהם לא תהיינה ועדות בכנסת. לימור מגן והבת מורן תמונה: אלבום פרטי 

מהו המוטו שלך בחיים ?
המוטו בחיים מבחינתי הוא לשאוף למצוינות בכל דבר וכך חינכה את ילדיה למצוינות.
משפט לחיים  :״להתחיל הכי חזק שאפשר ואז להגביר  את הקצב״.
לימור, כיצד לא הסתנוורת מאור הזרקורים של עולם הזוהר?
״מיד עם בחירתי לסגנית מלכת היופי היה לי ברור שלא אעשה קריירה בתחום היופי וזהו ערך מוסף בלבד״.

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במגזין