מאבק בין עבר להווה, אבות לילדים, כבוד מול אהבה והמשך החיים אל מול שלמות המשפחה. מתח בחיפה!

השבוע עולה ההצגה המדוברת בתיאטרון העירוני בהשתתפות משה איבגי, אלמה דישי וכוכבים נוספים כשהפעם מדובר בסיפור מותח על עבר הווה ועתיד במשפחת פשע…
סיפור מתח. קאסט "שלא תתעורר הילדה", צילום: אילן בשור

סיפור מתח. קאסט "שלא תתעורר הילדה", צילום: אילן בשור

החודש עולה ההצגה המדוברת של תיאטרון חיפה,  "שלא תתעורר הילדה", קומדיית פשע ישראלית מקורית, מאת שי שבתאי, בימוי רוני ניניו ובהשתתפות: משה איבגי, אלמה דישי, שלומי קוריאט, אלברט אילוז, יוסוף אבו ורדה ויוגב יפת. על התפאורה דנה צרפתי, תלבושות אורן דר, מוסיקה אורי וידיסלבסקי ועל התאורה קרן גרנק.

ועל מה הסיפור? שני שותפים לארגון פשיעה כרכו את גורל משפחותיהם זו בזו. כיום שני השותפים כבר סבים ולהם נכדה משותפת – גלי. אביה של גלי (בנו של סב אחד) בורח מן הכלא לאחר שנה וחצי של מאסר ומפתיע את אשתו (בתו של הסב השני). הבן מבקש לראות את ילדתם המשותפת ולחזור לביתו- הוא חושד באשתו שמא מצאה לו מחליף. הסבים- ראשי המשפחות- מגיעים בניסיון להסדיר את המצבר ומסתבר כי העבר קבע את גורלם של הזוג הצעיר במידה גדולה ממה שידעו כולם. סודות העבר מתגלים, והמאבק על הילדה גלי הופך למאבק בין עבר להווה, אבות לילדים, כבוד מול אהבה והמשך החיים אל מול שלמות המשפחה. אמה של גלי נדרשת להכריע אל מול הגברים שבחייה, עד כמה רחוק תהיה מוכנה ללכת עבור בתה?

ההצגה עולה לראשונה ב 18 בנובמבר 2015 בתיאטרון חיפה.

הצגות בחודש נובמבר:

18/11 – יום רביעי, 20:30

20/11- יום שישי, 12:00

22/11- יום ראשון, 20:30

אולם התאטרון העירוני חיפה


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות