מדברים על הגיל השלישי

פאנל מרתק לציון חודש הגמלאי התקיים בבית אילדן בהנחיית גדעון רייכר ובהשתתפות ראש העיר, חיים צורי, מנכ"לית רשת בית בלב, יולי גת ופרופסור איסי דורון מאוניברסיטת חיפה

 

 צורי סיפר על התכנים הרבים וההטבות אשר ניתנות לגמלאים ולאזרחים הוותיקים. צילום: ניר שטיינברג

צורי סיפר על התכנים הרבים וההטבות אשר ניתנות לגמלאים ולאזרחים הוותיקים. צילום: ניר שטיינברג

במסגרת חודש הגמלאי, התקיים השבוע בבית אילדן פאנל מעניין בנושא זקנה ופוליטיקה. את הפאנל הנחה גדעון רייכר, אשר תיבל את הערב בנושאים מעניינים ופיקנטיים.
ראש העיר, חיים צורי, פתח את הפאנל וסיפר לאורחים על התכנים הרבים וההטבות אשר ניתנות לגמלאים ולאזרחים הוותיקים בקרית מוצקין. צורי סיפר על כך שלפני שש שנים, יזם את הקמת המועדון "גמלאים ונהנים" בקרית מוצקין מתוך ידיעה ברורה בצורך של מועדון כזה. "לא שיערתי אז כמה הצלחה של המועדון תהיה גדולה", אמר.
צורי הוסיף כי: "קירית מוצקין נחשבת לקריה המובילה ברמת החיים והשירותים שהיא מעניקה לתושביה, וכי אנו מהווים מודל, דוגמא וחיקוי לרשויות נוספות המבקשות להקים מועדון כזה בתחומם, ואף המשרד לאזרחים ותיקים בחר לאמץ את המודל המקומי שלנו."

300 מדיירי בית אלידן הגיעו לפאנל. צילום: ניר שטיינברג

300 מדיירי בית אלידן הגיעו לפאנל. צילום: ניר שטיינברג

משתתפי הפאנל המכובדים הנוספים, פרופ' איסי דורון- ראש החוג לגרונטולוגיה (מדעי הזקנה) באוניברסיטת חיפה, ויולי גת – מנכלית רשת בית בלב דיברו על היחס של החברה הישראלית לזקנה ועל החשיבות והדרכים לשילוב הזקנים בחברה הישראלית.
את הערב פתחה מנהלת האירועים של בית אילדן ומארגנת הערב, הגב' גלית פינטו, אשר בירכה את כ-300 דיירי הבית אשר הגיעו להשתתף בערב המיוחד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית מוצקין