X

פנינה אופיר נבחרה ליו"ר הסתדרות הגמלאים במרחב חיפה

יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה משה מזרחי, בכנס הבחירות של מועצת גמלאי המרחב: ההסתדרות זה לא רק בית, זו משפחה

עשרות גמלאיות וגמלאים חברי ההסתדרות במרחב חיפה, חברי מועצת הסתדרות הגמלאים במרחב חיפה גדשו את אולם הכנסים בבית ההסתדרות, בכנס המרכזי של מועצת הסתדרות הגמלאים שאורגן ע"י ההסתדרות במרחב חיפה בראשותו של משה מזרחי, לבחירת יו"ר הסתדרות גמלאים במרחב.

חברי מועצת הסתדרות גמלאי מרחב חיפה בחרו פה אחד בפנינה אופיר לתפקיד יו"ר הסתדרות גמלאי מרחב חיפה. פנינה אופיר תחליף בתפקיד את יעקב סייג – היו"ר היוצא, שנקרא למלא תפקיד מרכזי בהסתדרות הגמלאים הארצית.

בכנס מועצת הסתדרות הגמלאים במרחב חיפה השתתפו משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, שמוליק מזרחי יו"ר הסתדרות הגמלאים הארצית, עובדיה רהב יו"ר ועד גמלאי עיריית חיפה, שפירא קורן מנכ"ל הסתדרות הגמלאים הארצית, יעקב סייג יו"ר הסתדרות גמלאי מרחב חיפה היוצא ופנינה אופיר יו"ר הסתדרות גמלאי מרחב חיפה הנבחרת. את הכנס הנחה יעקב גבאי סגן יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה וממונה הסתדרות עובדי המדינה.

יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה משה מזרחי אמר לבאי הכנס כי הוא נרגש מאוד לברך לקראת בחירת יושב ראש חדש להסתדרות הגמלאים במרחב חיפה. "אני רוצה לברך את שמוליק מזרחי, יושב ראש הסתדרות הגמלאים הארצי בברכת הצלחה בהמשך הדרך ואני רוצה להודות ליעקב סייג, יושב ראש הסתדרות גמלאי חיפה היוצא, יעקב תודה רבה על שנים רבות של עשייה ציבורית והצלחה בהמשך הדרך.

קרדיט: הסתדרות מרחב חיפה

"ברצוני  לברך ולהציג בפניכם  את המועמדת לתפקיד יושבת ראש הסתדרות גמלאי מרחב חיפה, חברה יקרה, פנינה אופיר. פנינה, למי שלא יודע, היא אחות במקצועה. שימשה כאחות בבית החולים "בני ציון", ובמשך 40 שנה שימשה כיושבת ראש וועד עובדי בית החולים, בעלת עשרות שנים של עשייה ציבורית, הובילה והנהיגה את וועד העובדים. אני מאחל לכם ולפנינה הצלחה בתפקידה. אני מבטיח לסייע, לתמוך ולעזור בכל מה שניתן.

"חברות וחברים יקרים, הייתי יושב ראש ועד עובדי עיריית חיפה במשך שנים והתבקשתי לבוא להסתדרות כדי להמשיך ולעשות מהלב למען אחינו ואחיותינו  הגמלאים והגמלאיות. אני גאה לומר היום , שההסתדרות היא הבית של העובדים והגמלאים. ההסתדרות היא המשפחה של כולנו. היא גם הארגון הגדול ביותר במשק הדואג לזכויות העובדים והגמלאים כאחד.

זה לא מובן מאליו, שההסתדרות שמה את הגמלאים בראש סדר העדיפויות וככל שיצטרפו יותר גמלאים, כך תגבר הפעילות עבורם. ההסתדרות ממלאת לגמלאים את זמן  הפנאי. זו הזדמנות להודות ליו"ר ההסתדרות הכללית החדשה ארנון בר-דוד, ששם את הגמלאים בראש סדר העדיפויות של ההסתדרות ושבין יתר פעולותיו הברוכות , מנע קיצוץ בפנסיה לגמלאים.

"בהסתדרות נפל דבר לפני כשלוש שנים. הבינו שיש להשקיע בציבור הגדול שעבד במשך שנים, הקים את  המדינה ואת ההסתדרות ועכשיו כשהגיע לגיל פרישה, אנחנו מעוניינים להמשיך ולהשקיע בהם בכם .

קרדיט: הסתדרות מרחב חיפה

"על מנת שתבינו את גודל ההשקעה של ההסתדרות מרחב חיפה בגמלאים, אז בחודש וחצי האחרון, מאז שחזרנו לפעילות לאחר למעלה משנה של קורונה וסגרים, הספקנו להוציא כ-12 טיולי גמלאים לחמי טבריה, לתל אביב-יפו, לקטיף דובדבנים ברמת הגולן, לירושלים ועוד היד נטויה. ההכנות וההרשמה נמשכות וכמו-כן בכוונתנו לקיים טיולים וימי כיף לגמלאים שאמורים להתבצע  בחודשים הקרובים.

"הוצאנו גמלאים למופע של עינת שרוף וכעת אנחנו מתכוננים להופעה של שלומית אהרון ולמופע  נוסף : "שוקו וניל" בתיאטרון הצפון  העברי וכן שתי מחזות זמר  נהדרים לכבוד הגמלאים שלנו בתיאטרון קריית מוצקין – "סלאח שבתי"  ו"בוסתן ספרדי".

השבוע החזרנו לפעילות מחודשת את מכללת ההסתדרות כולל הרצאות מרתקות למשל  העיתונאי ועורך חדשות החוץ:  אורן נהרי ונמשיך אותן  עם מרצים מעולים נוספים.

קרדיט: הסתדרות מרחב חיפה

"סמדר רואש – רכזת הגמלאים, מכינה עבורכם פעילויות מגוונות כגון: הרצאות, טיולים, חוגים, מפגשים, ודברים רבים, מבורכים  נוספים, הכל, כדי שתהינו ותבלו. יחד עם זאת, אנחנו זקוקים לעזרתכם כמתנדבים המסייעים בפעילויות אלה עבורכם. במקום לבלות בתור בקופת חולים, בואו לעזור ולהתנדב בקידום הפעילויות עבורכם. החלטנו להפסיק עם הודעות טקסט בסמס ולעבור להודעות בווצאפ. זה הרבה יותר ידידותי, יותר נגיש .  ביציאה מהאולם, תקבלו  דף עם מספר הטלפון שלנו, באמצעותו נוכל ליצור אתכם קשר.

חברות וחברים יקרים, אני מאחל לכם ולפנינה אופיר, היו"ר החדש של הסתדרות גמלאי מרחב חיפה – בשמי ובשם כל עובדי בית ההסתדרות. יום טוב ועוד שנים רבות נוספות של פעילות והנאה.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

האם אתם קונים בתשלומים?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...