כפיר בונים 40 שנה ורק התחלנו

כפיר בונים מ-1980. לקבוצת כפיר בבעלותו של היזם אבי אוחיון פרויקטים איכותיים במיקומים הנבחרים ביותר בקריות ובחיפה ובמחירים הטובים ביותר

לכל הפרויקטים ליווי בנקאי, אשר מקנה לרוכשים את הבטוחה הגבוהה ביותר לכספו ומסב ביטחון ושקט לרוכשים. מרכז המכירות במגדלי אולימפיה בשכונת גלי ים החדשה. כפיר בונים, גם בעסקים – תל אביב, ירושלים, חיפה, קריות ורמת גן.  גם בנדל"ן המסחרי, בקבוצת כפיר דואגים לבחור את הלוקיישנים הכי חמים שישימו את העסקים במרכז ומציעה מגוון משרדים איכותיים להשכרה ללא תיווך. קבוצת כפיר חתמה לאחרונה עם קבוצת עזריאלי על רכישת קניון עזריאלי בקרית אתא ומבנה המשרדים הצמוד בתמורה ל-90 מיליון שקל וקיבלה את הניהול בקניון עזריאלי בקרית אתא, שהפך לקניון כפיר החל מיום חמישי, ה-1 ביולי 

קבוצת כפיר, מקימה כיום כ-665 יח"ד בקריות: בקרית ים, בקרית ביאליק, בקרית מוצקין ובחיפה, מתוכן כ-  450 יח"ד בקרית ים. כמו כן, נותרו להשכרה שטחים מסחריים אחרונים בבניין "כפיר סנטר" בשד' אח"י אילת 34 בקרית חיים ובמתחם "בית כפיר" ברחוב בעלי המלאכה 26 בצ'ק פוסט. קבוצת כפיר, נוסדה בשנת 1979 ומאז היווסדה, בנתה אלפי מ"ר למגורים, לעסקים ולמסחר. החברה, פועלת הן כיזמית והן כקבלן מבצע בהיקפים גדולים עבור חברות ציבוריות, מוסדות וגופים פרטיים. החברה, הינה קבלן ג' 3 רשום במשרד השיכון ובעל תו תקן איכות.  בין הפרויקטים הבולטים המוקמים כיום על ידי החברה:

OLYMPIA TOWER – מגדלי הספורט של קרית ים בשכונת גלי ים החדשה: 

מתבצעות בקצב מתקדם מאוד עבודות הגמר ב-4 מגדלי הספורט של קרית ים – OLYMPIA TOWER  של קבוצת כפיר בשכונת גלי ים החדשה.  מקבוצת כפיר נמסר כי, נותרו למכירה דירות אחרונות של 5 חדרים, מרובן נשקף נוף מרהיב לים,  ב- OLYMPIA TOWER בשכונת גלי ים החדשה. כמו כן, לאחרונה, נפתחה בפרויקט היוקרה גם דירה לדוגמה שעוצבה ע"י הסטודיו המוביל לעיצוב  .NOAM DESIGN הפרויקט כולל 4 בניינים חדשים ומרהיבים המשלבים בתוכם סטנדרט מגורים מרשים ביותר. ואם כל זה לא מספיק, אז נוף מדהים לים התיכון גם בתפריט… הבנייה בעיצומה!

ב- OLYMPIA TOWERS  הוצעו למכירה דירות 3,4,5,6 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן בסטנדרט בנייה גבוה עם מרפסת ומתוכננות בקפידה, חנייה ומחסן קומתי צמוד לדירה! במחיר החל  מ- 1,150,000₪ בפרויקט הוקמו 4 בניינים, מתוכם שני מגדלים, 25 קומות ושני בניינים, 10 קומות. מקבוצת כפיר יזמית הפרויקט, נמסר כי, לראשונה בצפון תוקם שכונה דיגיטלית שבה ישולבו אמצעים טכנולוגיים כגון: מצלמות לביטחון התושבים המקושרות למוקד העירוני, תאורה חכמה, תשתית רשת במתחמים הציבוריים, ניהול חכם של פינוי אשפה ואפליקציה לתושב שתיתן אפשרות לקשר עם התושב בשגרה ובחירום. כל אלה יוצרים בטחון, הגנה וחוויית מגורים מושלמתהפרויקט עוצב ע"י משרד האדריכלים אלף-בית אשר בראשו עומד האדריכל זהר אלטמן, שמשרדו מופקד על תכנון השכונה כולה. בנוסף נמסר

שכונה פרטית KFIR YAM בשכונת סביוני ים בקרית ים (הדמיה olin)

KFIR YAM כפיר בסביוני ים בקרית ים: 

הצלחה מסחררת לקבוצת כפיר: כ-80%  מיח"ד כבר נמכרו בשכונה הפרטית KFIR YAM בשכונת סביוני ים בקרית ים. קצב הבנייה נמצא בשיאו!   מקבוצת כפיר נמסר כי, כ- כ-80%  מיח"ד כבר  נמכרו לרבות כל דירות הקרקע בשכונה הפרטית KFIR YAM כפיר בסביוני ים בקרית ים, המציעה 115  דירות ענקיות  החל מכ-118 מ"ר לדירת 4 חדרים  במספר בנייני בוטיק של 5 קומות. ובקרוב, תיפתח גם דירה לדוגמה. בפרויקט, המציע מגוון דירות בעלות  4,5,6 חדרים, לרבות דירות גן ופנטהאוזים, דירות מרווחות עם מרפסות ענקיות בסטנדרט בנייה מפנק במיוחד. לאחרונה, הסתיימו עבודות השלד בכל הבניינים והחלו עבודות הפנים והגמר. הפרויקט מוקם  בשטח שאותו רכשה א. כפיר אחזקות ובניין מקבוצת  כפיר מאפריקה ישראל ומשיכון ובינוי בשטח של כ-11 דונם בשכונת סביוני ים בקרית ים. המכירות לפרויקט החדש בסביוני ים, מתבצעות  ממשרד המכירות של פרויקט מגדלי אולימפיה  בשכונת גלי ים החדשה

פרויקט היוקרה – LUX KUK (הדמיה – סטודיו LUMO)

פרויקט היוקרה – LUX KUK ברח' הרב קוק 81 קרית מוצקין

החברה מקימה בבניין בוטיק בסטנדרט של בית מלון את פרויקט היוקרה   LUXRY EDITION  המציע 10 דירות בלבד עם 1-2 דירות בקומה בלבד! לובי מפואר ומרוצף שיש כולל מצלמות לביטחונם של הדיירים, מחסן צמוד לדירה, מערכת בית חכם, מטבח מלא של מטבחי רגבה או שווה ערך בשווי 50,000 ₪, דלת כניסה מעוצבת וגבוהה, 2.30 מטר, ברזים של Grohe, מזגן אינוורטר + מזגן נפרד בחדר שינה; עיצוב פנים מתנה ע״י נועם  design ועוד. מחירים החל מ- 1,700,000 ₪ בליווי בנקאי. בקבוצת כפיר מדגישים, לא חסכנו בכלום צריך רק לארוז מזוודות ולהיכנס לבית… סליחה למלון. פרויקט היוקרה – LUX KUK הוא חלק מ- LUXURY EDITION מהדורת מגורי היוקרה של קבוצת כפיר ומהחברה נמסר כי, מה שמייחד את הפרויקט משאר הפרויקטים זה הסטנדרט המאוד גבוה שלו שטרם נראה בקריות והמציע: חימום תת רצפתי, ריצוף גרניט פורצלן 100 x100 או 120x60  לבחירה, חלונות פנורמיים ועוד. נותרו למכירה: 2 דירות 5 חדרים.  בניין בוטיק שש קומות של איכות חיים מהכניסה ללובי ועד הגג, ה-כ-ל מוקפד לפרטי פרטים, כאשר דבר אחד נותר – תארזו את המזוודות ותגיעו…פרויקט בוטיק בסטנדרט של בית מלון.

כפיר נדל"ן פרויקט גורדון 7911 בקרית מוצקין. קרדיט הדמיה – משרד לומו

פרויקט גורדון 7/9/11 בקרית מוצקין הוותיקה:

 קבוצת כפיר אכלסה 3 בנייני בוטיק באזור המרכזי והשקט ביותר בקרית מוצקין – רחוב גורדון 7, 9, 11, שכלל 32 יח"ד, תמהיל מגוון של דירות 4 חד' במגוון גדלים, דירות גן מרווחות ופנטהאוזים בתכנון ייחודי עם מרפסות ענק. הפרויקט לווה ע"י בנק הפועלים. עיצוב פנים לפרויקט:  חברת "נועם design – עיצוב פנים" פרויקט גורדון 7/9/11 בקרית מוצקין הוותיקה, באזור המרכזי והשקט ביותר בקרית מוצקין, הציע מפרט טכני עשיר הכולל ריצוף יוקרתי בכל הדירה, אסלות תלויות + מנגנון סמוי, הכנה למערכת קולנוע ביתית, הכנה לטלוויזיה  LCD, דלתות פניםדלת כניסה "רשפים", חשמל תלת פאזיהכנה למיזוג מרכזי.  ובנוסף,  לובי כניסה, "מעלית שקטה" וחיפוי אבן לכל הבניין.

פרויקט המגורים בשדרות ביאליק 8-12 בקרית ים. הדמיה- מורד שמאי חברת Lumo

פרויקט "ביאליק מול הים" בקרית ים א': 

פרויקט "ביאליק מול הים" הוקם ע"י החברה בקרית ים, במסגרת תמ"א 38 ממוקם במיקום הטוב ביותר בלב העיר, בקרית ים א'  ומעניק לרוכשים מגורים בקרבת מוסדות חינוך, בריאות, בתי כנסת, פארק ודקות הליכה ספורות מהים ונגישות אופטימלית לצירי תחבורה ראשיים. הפרויקט הציע 36 דירות חדשות בנוסף ל- 36 דירות קיימות המתחלקות בין 3 בניינים, הכוללים 12 דירות בכל בניין. נותר למכירה ופנטהאוז מדהים כ- 120 מ"ר + מרפסות של כ- 60 מ"ר לאכלוס מיידי.

פרויקט היוקרה תל מאנה 56 בחיפה של קבוצת כפיר (הדמיה 3DVision)

פרויקט היוקרה של חיפה ברחוב תל מאנה 56:

קבוצת כפיר מקימה ומשווקת בימים אלה את  פרויקט היוקרה של חיפה ברחוב תל מאנה 56, המשלב עיצוב אדריכלי מוקפד,מיקום מדוייק ונוף אין סופי, כאשר שיתוף פעולה בין שני אדריכלי הצמרת Mickey Otmazgin & Zohar Altman הוליד יצירת מופת מיוחדת במינה, 18 יח"ד, 7 קומות מפוארות ברמת גימור של בית מלון. מהחברה נמסר כי, כל דירה מעוצבת בסגנון וסטייל משלה PIECE OF ART, עם דגש על מרחבים נעימים וגדולים, ניצול החלל בצורה מושלמת, אור טבעי וטאצ’ים ייחודיים. הרוכשים יכולים ליהנות גם פגישת עיצוב פנים ראשונית מתנה לרוכשים! בשיתוף פעולה עם הסטודיו המוביל לעיצוב  NOAM DESIGN מידע נוסף, ניתן לקבל במרכז המכירות של החברה הממוקם במגדלי  אולימפיה  בשכונת גלי ים בקרית ים.

פרויקט היוקרה של חיפה – תל מאנה 56 יכלול 18 יח"ד,  6 קומות + קומת חניון ותמהיל הדירות: 4 חד',  5 חד’, 6 חד’, פנטהאוזים ודירות גן.  בקבוצת כפיר מדגישים: "המדובר בפרויקט בוטיק שבו התכנון מוקפד ביותר, איכות הבניה ברמה גבוהה וכמובן מפרט מיוחד ויוקרתי ובתכנון הדירות והבניין הושקעו מחשבה רבה על כל פרט מהכניסה ועד לדירה. כאשר הדגש הושם בראש ובראשונה על פרטיות מקסימאלית. כמו כן, נוף מרהיב נשקף מהדירות". הפרויקט היוקרתי זוכה לביקוש רב גם בזכות מיקומו האטרקטיבי בלב ליבה של שכונת אחוזה היוקרתית, הנגישות והעובדה שהוא ממוקם בקרבת ביה"ח כרמל ובסמיכות למת"מ פארק ההייטק והעסקים הגדול בישראל שבו פועלות חברות הייטק ענקיות כמו סיסקו, גוגל ועוד. כל אלה, גורמים לעניין רב בקרב קהל לקוחות הכולל רופאים, אנשי עסקים ועובדי חברות הייטק. 

קניון כפיר קרית אתא (צילום – כפיר יחצ)

קניון כפיר בקרית אתא: 

קבוצת כפיר , קיבלה את הניהול בקניון עזריאלי בקרית אתא, החל מיום חמישי, ה-1 ביולי והקניון במתכונתו החדשה יעניק למבקרים: חווית קניות ובילוי לכל המשפחה, תוך חיזוק החיבור לחיי הקהילה בעיר, ולמיצובו כקניון הבית של העיר.

מקבוצת כפיר נמסר כי בכוונתה לשדרג ולקדם את הקניון, כקניון מוביל בקרית אתא ובדגש כאמור על הצרכים, האופי והרצונות של תושבי קריית אתא, רכסים, כפר חסידים ויישובי האזור. הקניון, שנפתח בשנת 2011, כולל שטח מסחרי להשכרה בהיקף של כ-10,000 מ"ר, מכיל 3 קומות של כ – 100 חנויות אופנה, קוסמטיקה, ילדים, הסעדה ובהן: קסטרו, רנואר, מקימי, לידר, ללין, ורדינון, הודיס, צומת ספרים, מגנוליה, נויז, פוקס, נמרוד, אופטיקה הלפרין, טויס אר אס, מקדונלדס ועוד. כמו כן: סניף של בנק הפועלים ומועדון כושר PROFIT. בנוסף, כולל גם מבנה משרדים בשטח של כ-4,000 מ"ר, עם קומת הקרקע המושכרת לרשת מזון.

בניין "כפיר סנטר" בשד' אח"י אילת 34 בקרית חייםקבוצת כפיר מציעה שטחים להשכרה בבניין "כפיר סנטר" בשד' אח"י אילת 34 בקרית חיים, הכולל כ-3,000 מ"ר וחניון תת קרקעי עם כ-35 מקומות חנייה והמאכלס כיום דיירים מתחום רפואת השיניים, הרפואה האסתטית, מרפאת רופאים של מכבי וסניף גדול של סופר פארם, נותרו להשכרה שטחים אחרונים להשכרה. החברה תתאים את השטח המיועד בהתאם לצרכי הלקוח

מתחם "בית כפיר" ברחוב בעלי המלאכה 26 בצ'ק פוסט: החברה מציעה שטחים להשכרה גם במתחם "בית כפיר" ברחוב בעלי המלאכה 26 בצ'ק פוסט, חיפה ובו שוכרי המשרדים, יוכלו ליהנות מנגישות – 2 דקות מכביש עוקף קריות, 3 דקות ממנהרות הכרמל ו-10 דקות מכביש 6  וגם נוחות – חניון תת קרקעי ומעליות נגישות וגם ממחיר – מחיר הכי אטרקטיבי באזור, עלות תועלת מושלמת ומשרדים ברמה גבוהה. מרמת השירות – לחברה מוקד שירות לקוחות המקנה לדיירים מענה לתקלות במהלך יום העבודה שקט בטיפול תקלות מצוות אנשי אחזקה מיומנים שמעניקים חווית שירות ברמה גבוהה.

הבניין כולל 3 קומות מעל קומת הקרקע + חניון בקומת המרתף בבניין. הבניין נבנה מחומרים משובחים והנכסים המושכרים מאופיינים ברמת גימור גבוהה. בבעלותה של של קבוצת כפיר כ- 10,000 מ"ר המהווים כ- 90% משטחו של "בית כפיר". 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים