X

מגזין סופ"ש – נחום תמיר הלוחש במספרים

"אני תמיד משתמש במשפט הכל צפוי והרשות נתונה; כלומר בניתוח הנומרולוגי רואים מצבים של צפוי או הרשות הנתונה היא תמיד של האדם עצמו", מספר בראיון מיוחד הנומורולוג נחום תמיר

הנומרולוגיה הינה שיטת חיזוי שהתגלתה בשנת 400 לפני הספירה ע"י פיתאגורס – נחום תמיר עוסק בתחום הנומרולוגיה למעלה מ-15 שנים. בטח שמעתם אותו בתוכניות הרדיו, ראיתם בטלויזיה, קראתם בעיתונים או נחשפתם בערוצי הדיגיטל בפייסבוק או על המסך הקטן.

תמיר, כיצד הגעת לתחום הנומרולוגיה?


"באתי מעולם השיווק כמנהל מכירות בחברת קוקה קולה ואז החלטתי להגשים את עצמי. את החשיפה לנומרולוגיה קיבלתי מתוכניות רדיו שהאזנתי להם והחלטתי ללמוד נומרולוגיה. לדאבוני כל הקורסים שנפתחו התבטלו מחוסר בתלמידים ולמדתי את כל השיטה באופן עצמאי מספרים ואינטרנט ואת הניסיון צברתי עם הזמן. לימים הלכתי להיות שדרן ברדיו חיפה, ודני נישליס ז״ל נתן לי תוכנית בוקר שהייתה מאוד פופולרית ומשם אחרי שנה עברתי לרדיו קול רגע, בניהולו של חיים הכט, שם הגשתי תוכנית רדיו יומית על נומרולוגיה ואקטואליה".


אני תמיד משתמש במשפט הכל צפוי והרשות נתונה כלומר בניתוח הנומרולוגי רואים מצבים של צפוי או הרשות הנתונה נחום תמיר אלבום פרטי. תמונה: אלבום פרטי

כיצד מגיעים אליך אנשים ומה ברצונם?

"מגיעים אליי אנשים מכל הגילאים והמגזרים לייעוץ והכוונה. ואני תמיד משתמש במשפט הכל צפוי והרשות נתונה כלומר בניתוח הנומרולוגי רואים מצבים של צפוי או הרשות הנתונה היא תמיד של האדם עצמו. טיפ: כשאתם מגיעים לפגישה אצל אנשי מקצוע בתחום, תמסרו רק תאריך לידה וכך תבדקו את אמיתות הדברים ביחס למציאות אחרת ותבינו לבד שאין בזה דיוק. אני אישית לא מקבל נתונים מקדימים מאף אדם ועוד תחזית במקום נותן לאדם לשמוע להקשיב להפנים ואז להגיב".

בעזרת שיטה זו אני מנתח את אופי האדם ותכונותיו ועל פי זה ממליץ על התאמה לימודית מקצועית וזוגית, חום תמיר אלבום פרטי

 

"אצלנו במשפחה החיבור לרוחניות ונשמה התחילה מהסבא שלי קיבל הסמכה לרבנות וידע לפתוח בספרי הקודש. כילד התעניינתי בזה ולמדתי תוך כדי שאילת שאלות..בדיעבד הבנתי כמה הוא צדק. במשפחה יש דתיים ובעלי תשובה – אני לא דתי אך קיבלתי את היכולת האינטואיטיבית לעזור לייעץ להקשיב לאנשים. זוהי חוויה לעזור לאנשים לקבל החלטות".

כיצד אתה מפעיל את הנומרולוגיה כדי לחזות עתיד ולפתור בעיות?

"בעזרת שיטה זו אני מנתח את אופי האדם ותכונותיו ועל פי זה ממליץ על התאמה לימודית מקצועית וזוגית. תהליך זה מתבצע מניתוח תאריך הלידה והשם של האדם (זו האינפורמציה היחידה שאני מבקש בפגישה). הפגישה נעשית ללא שום מידע מוקדם או נתונים מעבר לתאריך הלידה ושם האדם ומימנו אני מעניק ניתוח מקצועי ומדויק לגבי מצבי עבר, הווה ועתיד בתחומי זוגיות עבודה מגורים ועוד".

״הסלוגן שלי הוא תמיד :להגיע לפגישה גורלית .לבוא ולעשות לישוב מסלול מחדש לעבר העתיד שלכם״  נחום תמיר תמונה: אלבום פרטי נחום תמיר תמונה: אלבום פרטי

 

"מניתוח תאריך הלידה והשם ניתן לכוון ולחזות את נתיב הגורל של האדם בתחומים הקשורים בקריירה (עזיבת מקום עבודה שינויים צפויים, מעבר לעיסוקים עצמאיים או תפקידים ניהוליים), זוגיות והתאמות זוגיות, חודשי ילודה ואף חישוב מין עובר לפי חודשי עיבור. בנוסף ניתן לבחון על מעברי מגורים (מתיי ולאיזה סוג בית כדאי לעבור, מתי נכון למכור בית ולהצליח במכירה), מצבים בריאותיים ורגשיים אצל מבוגרים וילדים".

אתה מרגיש שבזכות כישורך הפכת לסלב?

"צילמתי תוכניות טלוויזיה רבות "בזמן מיסטיקה" למעלה מ-100 תוכניות והתארחתי ועדיין מתארח בתוכניות בוקר ומגיש תוכנית רדיו לייב שבועית ברדיו קול נשר".

 

כשהגורל מחליט הוא זה שיוצר עבורנו את השינוי ואם נזרום עימו נצליח בצורה הטובה ביותר. חום תמיר אלבום פרטי

 

לסיכום האם נומרולוגיה יכולה לבוא לעזרתנו ?

"במשך עיסוקי בתחום פגשתי אנשים רבים שבהדרכתי שינו את מקצועם או את מערכות היחסים בהם היו נתונים מקצה לקצה מבלי שיאמינו שאכן הם מסוגלים לכך וגרמו לשינוי מהותי בחייהם. הסלוגן שלי הוא תמיד להגיע לפגישה גורלית, לבוא ולעשות לישוב מסלול מחדש לעבר העתיד שלכם".

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במגזין


<