דקירות כדי להעביר חרדה

תכירו את הטיפול החדשני בדיקור סיני כמענה לחרדות, שניתן במרפאת כללית רפואה משלימה בנצרת עילית
המטפלת בדיקור גלית גליל. התרגשתי לשמוע את המטופל נכנס למרפאה ואומר 'החיים יפים!'". צילום: כללית"

המטפלת בדיקור גלית גליל. התרגשתי לשמוע את המטופל נכנס למרפאה ואומר 'החיים יפים!'". צילום: כללית"

צעיר, תושב הגליל, שסבל מהתקפי חרדה, תשישות, חוסר תאבון, טופל באמצעות דיקור סיני במרפאת כללית רפואה משלימה בנצרת עילית על ידי המטפלת בדיקור סיני, גלית גליל, ובתום סדרת טיפולים דיווח על שיפור ניכר בתפקודו
שינוי לטובה. עם הגעתו למרפאה, המטופל הביע חשש מטיפול באמצעות דיקור סיני. "הוא סיפר בבכי שבתקופה האחרונה סובל מחרדות בעקבות לחץ בעבודה ובבית", אומרת מטפלת בדיקור סיני במרפאת כללית רפואה משלימה בנצרת עילית גלית גליל. לדבריה, "המטופל אף החליט לצאת לחופשת מחלה כיוון שסבל מתשישות, לא ישן בלילות וחש חוסר סבלנות לסובבים אותו".
המטופל החל בקבלת טיפולי דיקור סיני במרפאת כללית רפואה משלימה בנצרת עילית על ידי המטפלת בדיקור סיני גלית גליל, שמרחיבה ואומרת "עם הטיפולים המטופל החל להתחזק, התקפי החרדה פסקו ובטיפול השביעי ניתן היה לראות כי המטופל חיוני ואף העיד על עצמו כי חש שיפור עצום במצבו הנפשי".
"בטיפול ה- 14", מספרת גלית גליל, "התרגשתי לשמוע את המטופל נכנס למרפאה ואומר בקול רם "החיים יפים!"". יש לציין כי המטופל עדיין מגיע לטיפולי התחזוקה אחת לחודש על מנת לשמר את המצב ולדאוג לבריאותו ובעונה זו אנו משלבים טיפול בדיקור לחיזוק המערכת החיסונית שלו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות