X

יו"ר דריקטוריון הכללית – כרמל הוא בית חולים מצויין

" ראיתי בכרמל תרבות מיוחדת של איכות ומצוינות, היחס למטופל והטיפול שראיתי כאן הם ברמה הגבוה ביותר, אני מלא הערכה והוקרה לכם " אמר בתום הביקור יו"ר דירקטוריון כללית מר יוחנן לוקר
את יומו הראשון בכללית לפני שנה פתח יו"ר דירקטוריון הכללית מר יוחנן לוקר בביקור בביה"ח כרמל. השבוע הוא סגר מעגל והיגיע שוב לכרמל לראות את ההתחדשות והחדשנות בביה"ח לאחר הגלים הקשים של מגפת הקורונה.

" ראיתי בכרמל  תרבות מיוחדת של איכות ומצוינות, היחס למטופל והטיפול שראיתי כאן הם ברמה הגבוה ביותר, אני מלא הערכה והוקרה לכם "אמר בתום הביקור יו"ר דירקטוריון כללית מר יוחנן לוקר .

את ביקור יו"ר דירקטוריון כללית פתח מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג בהצגת חוזקות ביה"ח  והתמודדות כרמל  והצוותים השונים בטיפול בגלי נגיף הקורונה.

ד"ר גולדברג הצג את תוכניות ההתחדשות  והחדשנות בהערכות בית החולים לקליטת הטכנולוגיות החדשות שיגיעו בקרוב לכרמל ויכללו את מכשיר ה PT CT , רובוט הניתוחים דה וינצ'י מכשיר MRI מתקדם וטכנולוגיות מתקדמות נוספות.

דורי בז'רנו מהנדס בית החולים הציג ליו"ר את  אתגרי הפיתוח והבניה של כרמל מול מצוקת השטח הקיימת בשטח, וקרן מרום מנהלת השירות פרסה את סקרי שביעות רצון של ביה"ח.

" כרמל מוביל לאורך שנים בסקרי שביעות רצון מטופלים ", אמרה הגב' מרום. " יש לנו ד.נ.א שרואה את המטופל, מדבר אליו בגובה העיניים ומייצר קרבה ואמון. אנחנו כאן כדי לעזור, אצלנו השירות הוא חלק בלתי נפרד מהטיפול ".

היו"ר בחדר הצנתורים צילום: אלי דדון

מר לוקר ציין את היוזמות המצוינות של כרמל בתחום השירות, כמו מועצת מטופלים ואמר כי השירות הוא התרבות הארגונית של כרמל.

עוז יאיר מנהל המערך הלוגיסטי סיפר ליו"ר כי ביה"ח כרמל מוביל את יעד מנכל  בתחום ההתייעלות, וכי צוותי המערך מובילים בסקרי שביעות רצון פנים של העובדים ומובילים גם בציונים במבדקי איכות המזון עם אוכל שהוא גם בריא ובטוח, וגם טעים.

כחלק מהיכרות השטח יצא היו"ר ופגש את המנהלים והעובדים במחלקות השונות בביה"ח.

היו"ר עם מנהלי המחלקות צילום: אלי דדון

במערך הקרדיולוגי פגש היו"ר את פרופ' אבינעם שירן מנהל המערך וצוותו ושמע מהם על חוזקות ומובילות מערך הלב של כרמל.

מר לוקר סייר בחדר הצנתורים ושמע מפרופ' רונן יפה מנהל יחידת הצנתורים, על היות כרמל מוביל בכמות החלפת מסתמים בצנתור ( TAVI ) וכי רק בשנה החולפת בוצע בכרמל מספר שיא של כ 140 החלפות מסתמים בצנתור.

" הקרדיולוגיה בעולם ובישראל מביאה פריצות דרך רבות, אמר פרופ' שירן. ואנו בקרדיולוגיית כרמל שמחים להיות חלק מההובלה הלאומית והבינלאומית באיכות רפואית מצוינת ".  יו"ר הדירקטוריון מר לוקר ציין כי שמה הטוב של קרדיולגיית כרמל הולך לפניה בכל מקום, וכי הוא מעריך ומוקיר מאוד את העבודה המיוחדת של צוותי הלב של כרמל.

בהמשך היום סביב שולחן עגול נפגש מר לוקר עם מנהלי מחלקות מובילים מכרמל הנחשבים מהטובים בארץ, בהם גם ד"ר אריה ביטרמן מנהל המחלקה הכירורגית א' המשמש גם כיו"ר ועד הרופאים בכרמל ויו"ר ועד הרופאים של בתי החולים בכללית. מר לוקר שמע מהם על  האתגרים בהם הם מתמודדים ביום יום, ועל תוכניות הפיתוח והשירותים במחלקות השונות. ד"ר נטליה גולדברג מנהלת מכון הדימות סיפרה ליו"ר על הטכנולוגיות החדשות העומדות בפתח המכון, וביקשה ממנו להמשיך לשמור על המובילות הטכנולוגית של כרמל בצפון.

היו"ר בחדר הצנתורים צילום: אלי דדון

אהובה טל מנהלת הסיעוד של כרמל האחראית על כ 900 אחים ואחיות בבית החולים הציגה ליו"ר את נושא דור ה Y בסיעוד כרמל, דור צעיר ונמרץ  המהווה כ 35% מכוח העבודה בסיעוד בכרמל. " זהו דור בעל חשיבה מחוץ לקופסה וחיבור חזק לטכנולוגיה " ציינה הגב' טל. בנוסף הציגה הגב' טל את פרויקט מנהיגות צעירה בו אחים ואחיות מביה"ח מזוהים ונבחרים להוביל פרויקטים ותוכניות ייעודיות לטובת הסיעוד ובכלל.

ד"ר שרון קמה מנהלת מערך האיכות והבטיחות של כרמל שנכנסה לתפקידה החדש לפני מספר חודשים בהצלחה, הציגה את ההובלה של כרמל במדדי האיכות ברמה הלאומית.

את דירוג נושאים המשפיעים על בטיחות המטופל, ושורה של פרויקטים מתמשכים בטיפול והובלת המערך. " המטרה שלנו היא לקדם באופן קבוע את האיכות והבטיחות של ביה"ח " אמרה ד"ר קמה.

סגנית המנהל ד"ר שני ברוש הציגה את נושא חוסן הצוותים הרפואיים בכרמל בעיקר לנוכח מגפת הקורונה ואמרה כי " גילינו שצוותים חסינים נשחקים פחות, חוסן אינו מולד תמיד אפשר ללמוד ולשפר אותו, הקמנו בכרמל צוות חוסן ארגוני מיוחד לדיאלוג עם הצוות שיגביר את חוסן הצוותים ".

היו"ר בביקור במחלקת ילדים צילום אלי דדון

את יום הביקור סגר היו"ר בביקור במחלקת הילדים של ביה"ח. הוא שמע ממנהל המחלקה פרופ' גיורא פילר וצוותו על המבוקשות הרבה של מתמחים מכל הארץ להגיע להתמחות במחלקה , ועל החיבור החזק של המחלקה לקהילה. " 100% מרופאי המחלקה שלנו עובדים גם בקהילה ויש לנו היום תשובה במחלקה כמעט לכל תחום והתמחות ברפואת ילדים, אנחנו דואגים לטיפול הוליסטי ומלא לכל ילד וילד המגיעים אלינו למחלקה".

היו"ר לוקר הודה למנהל ביה"ח ד"ר גולדברג לכל צוות ההנהלה על הביקור המרשים והמוצלח ואמר " ראיתי היום את הייחודיות של כרמל יש כאן באמת תרבות מיוחדת. יש כאן יכולת וסולידריות פנימית עם תרבות של איכות ומצוינות. המטופל הטיפול והרמה המקצועית הגבוהה שלכם היא מקור לגאווה. תמשיכו לטפח את המצוינות שלכם לקו הראשון, כי אתם באמת מצוינים. כרמל הוא בית חולים ייחודי ומצוין ".

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

האם אתם קונים בתשלומים?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בבריאות