מתאים BULL

חניכי פרויקט "קולנוער" חיפשו מותג ייחודי שעבורו יוכלו להפיק סרטון שיווקי * לאחר בחינה קפדנית של מבחר הצעות, הם מצאו את בית העסק BULL SHIRT שמפעיל עובדים בעלי מוגבלויות

 

חניכי "קולנוער" עם עובדי BULL SHIRT. יצלמו סרטון תדמית עבור בית העסק החברתי

חניכי "קולנוער" עם עובדי BULL SHIRT. יצלמו סרטון תדמית עבור בית העסק החברתי

שיתוף פעולה קהילתי יוצא דופן יצא לדרך – חניכי פרויקט "קולנוער" של עיריית קרית ביאליק נקטו יוזמה במסגרת תרגיל להפקת סרטון פרסום ויצרו קשר עם המותג BULL SHIRT. מדובר בבית עסק המתמחה בדפוס של פריטי לבוש ומגוון מוצרים נרחב, שעבורו מעוניינים החניכים להפיק את הסרטון.
כמה שבועות קודם לכן החלו חניכי "קולנוער" ביאליק בחיפוש אחר מותג ייחודי להתחבר אליו. ממבחר ההצעות שעמדו על הפרק משך את תשומת לבם המותג, שמגדיר את עצמו כבית דפוס חברתי המעסיק עובדים עם מוגבלויות ומכשיר אותם לשילוב במעגל העבודה. לחברי "קולנוער" היה ברור מיד כי זהו העסק שהם היו רוצים לקדם בעזרת סרטון שיווקי, מאחר שהבינו כי בכך יתרמו גם הם לתפישת העולם החברתית.
במפגש הנוכחי נפגשו חניכי פרויקט "קולנוער" עם העובדים, ערכו סיור מקיף במקום והעלו בפני בעל העסק אפשרויות תסריט שונות. לאחר סיעור מוחות ותהליך של תיחקור הצרכים השיווקיים של המותג, נבחר הקונספט המועדף לתסריט של סרטון הפרסום.
עיריית קרית ביאליק בחזונה, הקימה ותומכת בפרויקט "קולנוער" המוביל את חניכי הפרויקט לעשיה ערכית חברתית תחת ההגדרה "מנהיגות תקשורת צעירה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק