פרויקט נוסף של האחים שרבט – חיפה "המורדות הדרומיים"

חברת האחים שרבט בניהולו של גיורא שרבט ועמיחי רוט מדווחת על רכישת קרקע בחיפה.

 

חברת שניר תשווק את הפרוייקט: דירות 3 חדרים  יעלו   1.6  מיליון ₪,  4 חדרים בעלות ממוצעת של 1.9 מיליון ₪, 5 חדרים יהיו בעלות ממוצעת של  2.5 מיליון ₪ ופנטהאוזים בעלויות של כ –  4.5 מיליון ₪.

חברת האחים שרבט בניהולו של גיורא שרבט ועמיחי רוט מדווחת על רכישת קרקע בחיפה,  להקמת 178 יח"ד במסגרת מכרז של מנהל מקרקעי ישראל ב"מחיר מופחת" בו יבנו 79  יח"ד ובמסגרת שוק חופשי יבנו 79 יח"ד ובנוסף 400 מ"ר מסחר. מדובר בפרוייקט רחב היקף: "המורדות הדרומיים".


פרויקט רחב היקף נוסף של האחים שרבט – חיפה "המורדות הדרומיים" – הדמייה להמחשה סטודיו און ליין

החברה הציעה את המחיר הגבוה ביותר בסך 84,000,000 ₪ הוצאות הפיתוח של המגרשים יעמדו על 15,227,991 ₪. המחיר משקף עלות של כ – 560,000 ₪ ליחידת דיור והיקף ההשקעה בפרויקט מוערך בכ –  300 מיליון ₪ .

במסגרת עבודת מחקר וניתוח מקדימה שביצעה חברת שניר, בית לשיווק נדל"ן אשר ליוותה את תהליך הרכישה של המגרש, מחירי המכירה הצפויים עבור קניית דירות 3 חדרים בשוק החופשי יהיו בעלות של  1.6  מיליון ₪ דירות 4 חדרים יהיו בעלות ממוצעת של 1.9 מיליון ₪, דירות 5 חדרים יהיו בעלות ממוצעת של  2.5 מיליון ₪ ופנטהאוזים בעלויות של כ –  4.5 מיליון ₪.

לדברי גיורא שרבט מנכ"ל חברת הבנייה האחים שרבט : "חברת הבנייה האחים שרבט, נמצאת בתנופה של רכישת מגרשים בכל רחבי הארץ. החברה השלימה לאחרונה זכייה במכרזים של המנהל לבנייה של למעלה מ 410 דירות בעיר אשדוד עם מסחר של 3000 מ"ר ומשרדים בהיקף של כ 26000 מ"ר לצד זכייה במכרז באזור לבנייה של 132 יח"ד בשוק החופשי + 3,000 מ"ר שטחי מסחר  . זכייה במכרז זה היא שרשרת נוספת בהחלטת החברה להגדיל את כמות יחידות הדיור שבבעלותה. החברה יוצאת בימים אלו לשיווק של פרויקט מגורים נוסף בעיר עפולה שקיבל לאחרונה היתר בנייה, כמו כן בונה החברה, בימים אלו, בנייני מגורים בעיר ראש העין וטירת הכרמל.

ניר שמול – מנכל חברת שניר. צילום טל שחר 

החברה רואה בחיפה את אחת מהערים המובילות במדינת ישראל וזאת לאור היותה אחת מערי החוף היפות בה, ההערכה היא שחיפה  תמשיך לאורך זמן את קו עליות המחירים שממנו נהנית העיר בשנים האחרונות וזאת לצד גידול באוכלוסייה והמשך הביקוש מצד קהילות רבות בעולם, להתגורר בעיר שממוקמת בסמוך לחוף הים עם נמל ימי מהגדולים בישראל ושדה תעופה בינלאומי .

לדברי ניר שמול מנכ"ל חברת שיווק הנדל"ן שניר –  "עליות המחירים בחודשים האחרונים בישראל בכלל ובחיפה בפרט מגיעות לקצב שנתי של למעלה מ 8 אחוז ומתקרבים לעלייה דו ספרתית. הביקוש הגבוה למגורים , הריבית הנמוכה, ההיצע הנמוך של מבני מגורים וביטול מס הרכישה על דירה שלישית מביאים את השוק לנקודת רתיחה".

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מחירי הדירות בחיפה  עלו בממוצע עלו בממוצע ב 3 אחוז ברבעון הראשון של 2021 והגיעו ל 1.267 מיליון ₪ בממוצע לעונת 1.234 בממוצע ברבעון הראשון של 2020 .כמות העסקאות במחוז זינקה ב כ 32 אחוז ל 3590 לעומת 2279 ברבעון המקביל אשתקד . בדוח שפורסם בחודש אפריל 2021 על ידי מחלקת המחקר של בנק לאומי הצפי הוא לעלייה נוספת  של 10-5 אחוז בשנה הקרובה .

רמת הביקוש הגבוהה לרכישת נדל"ן בעיר מצד אחד וההיצע הנמוך שקיים כיום בחיפה מצד שני, הובילה אותנו למסקנה כי מדובר במכרז במיקום יוצא דופן הקרוב מחד לשכונות החדשות בטירת הכרמל  ולשכונת נאות פרס המוצלחת בחיפה ומאידך לאזור התעסוקה במתם בו פועלות חברות היי טק רבות .

חברת האחים שרבט בניהולו של גיורא שרבט היא חברה יזמית וקבלנית פרטית מהוותיקות והגדולות בישראל, אשר בונה מדי שנה מאות יחידות דיור. לאחרונה סיימה החברה פרויקט לבניית כ-400 יחידות דיור בטירת הכרמל ונמצאת בימים אלו לקראת סיום בנייתם של שני מגדלים נוספים בטירת הכרמל בהיקף של 182 יחידות דיור.

חברת שניר בית לשיווק נדל"ן בבעלותו של ניר שמול הוקמה בשנת 2010 והיא מחברות השיווק הגדולות בישראל, אשר משווקת אלפי יחידות דיור ומסחר בכל שנה.

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים